kashmir park, akçakoca, bir doğa harikası, canlı müzik,
22 Mayıs 2019 Çarşamba
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2019 Seçim
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
ANA SAYFA  / SİYASET
“Seçim ikinci tura kalmaz!”
“Seçim ikinci tura kalmaz!”

MHP Aday Adayı Hamdi Ayan Kara Tren’den yorumladı…

 11 Mayis 2018 11 : 57 

MHP Zonguldak Aday Adayı Hamdi Ayan, “Mecliste de güçlü bir şekilde temsil edilmek istiyoruz. MHP uzun dönemler içinde genelde ve yerelde yönetme şansı bulamamıştır. Zonguldak 30 senedir geriye gitmiştir. Bunda MHP’nin vebali yoktur. Bu gidişi tersine çevirmek için destek bekliyor, insanlarımızın böyle değerlendirmesini istiyoruz” dedi. Ayan, seçimlerin ikinci tura kalmasının mümkün olmadığını söyledi.

MHP Önceki Dönem İl Başkanı ve MHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Hamdi Ayan,MHP Kdz Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Ereğlili MHP Aday Adayları Abdullah Bekar ve Fehmi Nuhoğlu, Değişim Radyo’da yayınlanan, Gazeteci Şenol Azman’ın hazırlayıp sunduğu Kara Tren programına katıldı.

MHP Aday Adayı Ayan, programda kendini tanıtırken, 1969’da Yenice’de dünyaya geldiğini söyledi. Babasının madenci olduğunu ve kendisi doğmadan maden şehidi olduğunu belirtti.

Fener Lisesi mezunu olduğunu, Askerliğini yaptıktan sonra Karaelmas Üniversitesi Maden Bölümünü bitirdiğini ifade eden Ayan bu dönemde ilçe yönetimine girdiğini, ardından partide çeşitli görevler yaptığını ve son olarak MHP il başkanlığı yaptığını söyledi.

Ayan, 20-25 yıldır siyasetin içinde olduğunu, Zonguldak’ın sorunlarını iyi bildiğini ifade ederek, Genel Başkan Devlet Bahçeli hakkında şu ifadeleri kullandı.

“Devlet Bahçeli adı gibi bir devlet adamıdır. Kendini devletine milletine adamış bir liderdir. Genel başkanımızla 97 yılında genel başkan olduğu günden bu güne yakınen çalışma imkanı bulduk. 2000 yılında yaptığı bir konuşma beni çok etkilemiştir. Türkiye, Türk Milliyetçiliği ve bölgesel güç olma söylemi kendisine bizi bağlamıştır. Söylediği her şey amasız, fakatsız devlet adamlığı gereği söylemiş olduğu söylemlerin zaman içinde bir haklılık payı olduğunu, aldığı kararların siyasi ahlaka yakışan kararlar olduğunu Milliyetçi Hareket görmüştür. Genel başkanımızla ilgili bir algı vardır. Devlet Bahçeli diyorsa aslı vardır. Bahçeli varsa sorun yok demektir şeklinde. Kendisine her şeyin yakıştığını düşünüyoruz. Beraber mesai arkadaşı olduğumuzdan bunları söyleyebiliyoruz. Allah kendisine uzun ömür verdiği sürece bizlerle ve Zonguldak’la ilgili konuları paylaşacağız.”

“BAHÇELİ NE DEDİ?”

Azman’ın “Milletvekili Adayı mısınız” sorusuna şöyle cevap verdi:

“Hamdi Ayan aday adayıdır. İl başkanlığını bırakırken teşkilat büyüklerimizle görüşerek bıraktık. MHP tüzüğüne uygun hareket etmek zorundayız. Hareketleriniz şahsi olamaz. Bu dönemde arkadaşlarımızın yoğun talebi üzerine aday adayı olmamız istenmiştir. Konuyu Genel Başkan Yardımcımız Semih Yalçın’la görüştük. Genel Başkanımızla da görüştük. Genel Başkanımız “sizden daha iyi aday adayı mı bulunacak. Zonguldak’ı kazanmanızı bekliyoruz” demiştir. Bu sözleri işitmek bizim için siyasette varılabilecek en yüksek noktadır. MHP Adaylarını merkez yoklaması ile belirleyecek 21 Mayıs’ta listeleri YSK’ya teslim edecek. Genel merkezimiz araştırmalar yaptırıyor. Biz bıraktık il başkanlığını ama halkta karşılığımız var mıdır bunu araştırıyorlar. Merkez yoklaması ekibinde olan parti yetkililerimiz de bu sıralamayı belirleyecek. Biz gelebileceğimiz yere gelmişiz. MHP’nin Zonguldak’ta birinci veya beşinci sırası bizim için övünç meselesidir. Bu güne kadar MHP’ye nasıl hizmet ettiysek yine edeceğiz. Biz aday olmazsak arkadaşlarımızın emrinde aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz.”

“GENEL MERKEZ UYGUN GÖRÜRSE…”

Zonguldak’ta 8 aday adayı olduğunu belirten Ayan, başka illerden de genel merkeze adaylık başvurusu yapanların olduğunu belirtti. Ayan, “Şu anda 8 müracaat yapan Zonguldak’tan arkadaşımız var. Toplamda 11 arkadaşımız müracaat etmiş durumda. Müracaatınızı genel de yapabiliyorsunuz, Kars’tan da yapabiliyorsunuz. Üç arkadaşımız daha MHP’yi dışarıdan tercih etmiştir onları da takdir ediyorum” dedi.

Ayan, Azman’ın dışarıdan aday gösterilmesine yönelik eleştirisine “MHP’de genel merkez uygun görüp 1. Sırayı kime verirse bizim açımızdan problem yoktur” cevabını verdi. Hamdi Ayan, “Sayın genel başkanımızın bir teşkilatçı yapısı vardır. MHP’nin teşkilat yapısının ve bağlılığının korunması yönünde bir onay verdiğini biliyorum. İsmail Hakkı Cerrahoğlu’nu da teşkilatlarımız istemiştir. Bizim dönemimizde sayın bakanımızın aday olması bizim yaptığımız girişimler sonucu aday olmuştur” diye konuştu.

İl Başkanlığını bırakması yönünde bir engel yaşamadığını, teşkilat başkanının müsaadesinden sonra Genel Başkanla görüşmesinde Bahçeli’nin kendisine yönelik sözlerini aktaran Ayan, “Kendisinin ifadesi şöyledir. ‘Yıllardan beri teşkilatlarımızdasınız, dolayısıyla Zonguldak’a yakışırsınız, Allah Hayırlısını etsin.’ Demiştir. Ama bu bizi onore etmek için de söylenmiş olabilir. Bakmışsın 9 gün sonra başka biri yazılmış olabilir. Kimseyi canlı yayında yanıltmayalım. MHP sıralaması 21 Mayıs’ta ortaya çıkacak” dedi.

“KENDİN İÇİN OY İSTEMEK OY İSTEMEKTEN ZOR”

Aday adayı olduğu günden bu yana MHP ve Ülkücü camia içinde yetişmiş bir insan olarak aday adayı olmasının büyük heyecan yarattığını ifade eden Ayan şöyle devam etti:

“Bu bir örnek oldu diyenler de var. 94 yıldan beri MHP’de aday gezdiriyorum. Bu kadar yıl teşkilatlarımızla birlikte şu adayımızdır deyip oy istedik. Dolayısıyla bu sefer kendimize oy istemeye çıktık, kendine oy istemek borç para istemek kadar zor. Zonguldak’ta ve ilçelerinde ‘Zonguldak ne istiyor’ temalı bir çalışma yürütüyoruz. Bilimsel bir yaklaşımla sahaya inmek istedik. BEܒden oluşturduğumuz iki değerli komisyonumuz bizim arkamızdan bize sunulan önerileri çözüm noktasına getirmek için çalışma içine girdi. Aday adaylığımızın ardından, MHP’nin bütün teşkilatlarının, dışarıda bulunan bütün arkadaşlarımızın bu aday adayı yapısı içinde çok büyük bir memnuniyeti olduğunu, okul, aile, sosyal çevre anlamında bize destek olmaya çalıştığını görüyoruz. Elimizde veriler de var bunların Zonguldak’a yansıyacağını düşünüyorum.”

“BANA KALSA DÜKKÂN SİZİN!”

Ereğli’ye ikinci sıranın verilip verilmeyeceği konusunun sorulması üzerine Ayan şöyle konuştu:

“Bizim Zonguldak adayı, Ereğli adayı, Çaycuma adayı diye bir düşüncemiz olmaz. Hepsi bizim arkadaşlarımızdır. Fakat Ereğli’miz potansiyeli açısından ikinci sırayı hak eden bir ilçemizdir. Gönlümüzden geçen budur. Ereğli’de iki aday adayımız belirlenmiştir. Diğer arkadaşlarımız adaylıktan geri çekilmiştir. Buradaki iki arkadaşımız aday adayıdır. Bizim gönlümüzden geçen ikinci sıranın Ereğli’nin olmasıdır. Hatta üçüncü sıranın bile Ereğli Alaplı bölgesine verilmesini isterim.”

“Ereğli’ye ikinci sıra verilecek mi?” sorusuna Ayan, “Karar vermek bana kalsa dükkân sizin” diye konuştu. Ayan, “Zonguldak kamuoyu algısını teşkilatımız yazacak, genel merkeze sunacak. Genel merkezimizin bulguları teşkilatın isteğiyle uyuşuyorsa aynen çıkacaktır. Bizim göremediğimiz konular da olabilir. Nefis istiyor ama karşılık bulması gereken veriler var. Bunların da değerlendirilmesi lazım.” dedi.

“ZONGULDAK NE İSTİYOR?”

Ayan, Zonguldak’ta sıkıntıların aşılması konusundaki görüşlerini ise şöyle anlattı.

“BEÜ İletişim Fakültesi’nin yaptığı araştırmada MHP’nin adayı şu olduğu takdirde, şeklinde yapılan araştırmada, Zonguldak merkez, Kilimli ve Kozlu bölgesinde birincidir. Buralarda yüzde 33 destek almışız. Bu desteğin Ereğli ve Alaplı’da da olması halinde MHP buralarda birinci parti olacaktır. Birinci parti olduğunda da en az iki vekille temsil edilecektir. Belde ve köylerde daha fazla mesai harcamamız gerektiğini düşünüyoruz. Altı yıldır teşkilatlarımızın şehrin sorunları anlamında ciddi katkıları olmuştur. Defalarca meclise, genel başkanımıza gitmiş, Zonguldak sorunlarına çözüm aramışızdır. Bu dönem yola çıkışımızda bunların karşılığı olduğunu düşünüyoruz. Sosyal medya ayağının köylerde fazla oturmadığını, buralarda daha fazla kendimizi anlatmamız gerektiğini düşünüyoruz.

Zonguldak ne ister temalı çalışmada şunu yapmak istiyoruz. Karaman’dan Zonguldak’a girerken genel başkanımız bizi yanına aldı, ‘Zonguldak hiç mi düzelmedi’ demişti. Sonra “Allah iktidarı bize nasip ederse Zonguldak’a devlet politikası uygulayacağız, bu sözü verebilirsin” demiştir. Genel Başkanımız partimizin başındadır, biz de yola çıkmışız. Zonguldak sorunlarını devlet eliyle çözme imkanına kavuşmak üzereyiz. Seçildiğimiz taktirde meclise gitmemiz halinde sekiz ilçeyi rahatlatabilecek bir çalışma içindeyiz. Alaplı ilçe başkanımızın yoğun bir çalışması oldu. Alaplı’da fındık üreticilerinin taban fiyat nedeniyle sıkıntılar yaşadığı yönünde bilgi iletmiştir. Her ilçemizde mutlaka esnafın, emeklinin sıkıntısı var. İşsizi var, aşsızı var ama seçildiğimiz takdirde sekiz ilçede sekiz ana tema arıyoruz. Alaplı’nın birinci gündem maddesi fındık meselesinin çözümüdür. Devrek’te orman emvali konusunda gelişme var. Üniversitede oluşturduğumuz heyet bunun hakkında çalışmaya giriyor, bunun kooperatifleşme yoluyla çözülebileceği yönünde bir görüşümüz var. Devrek’te dış ticarete açılma yönünde bir görüş var. Merkez ilçe ve çevresinde TTK meselesi var. TTK’ya 8 bin 200 eksi norm kadrolara tekrar işçi almasını sağlar, rödevans kapsamında Soma yasasından kaynaklı kapan işletmelerin yeniden faaliyetini sağlarsak, 12 bin kişinin burada istihdam olacağını, 48 bin kişinin buradan faydalanacağını düşünüyoruz.”

“TTK VE ERDEMİR POLİTİKALARI”

TTK’nın sahalarının özelleştirilmesi konusunda Sendika başkanlarını MHP Genel Başkanlığına götürdüklerini belirten Ayan şunları söyledi:

“Torba yasada bundan MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin etkisiyle vazgeçildi. MHP hükümette olduğu takdirde yapabileceklerimizi ifade ediyoruz. Müsteşar beyle konuştuk, 11 dakikada TTK’yı anlattık, kendisi TTK’nın kendilerine böyle anlatılmadığını, bu görüşmenin bakana iletileceğini söylemiştir. Başbakanımız MHP teşkilatını ziyaret etti, sorunları kendisine anlatma imkanı bulduk. Zonguldak’la ilgili meselelerin Filyos’ta çalışmaların başladığını söyledi. Fakat bu uzun vadelidir. Kısa vadede TTK’ya 1250’ler kişilik olmak üzere yıldan yıla işçi alınması gerekmektedir.”

Ayan, Erdemir’in özelleştirmesinden sonra sac ticareti yapanların işyerlerini kapattığını, nakliyecilerin de battığını belirterek, “Erdemir gibi potansiyelleri olan bir işletmenin ilçedeki eksikleri kapatmasını bekliyoruz. Zonguldak’ı teşvikten yararlanmasını istiyoruz. Erdemir’in bulunuşundan dolayı GSMH’nın fazla olmasından dolayı dördüncü sıraya teşvikte sokamıyoruz. Yatırımcı bu yüzden Zonguldak’a yatırım yapmıyor. Eğer sizden kaynaklı bir sorun varsa bizimle ilgili, bize siz sahip çıkacaksınız. Seçildiğimizde bunları meclisten de konuşacağız. Biz diyoruz ki insanlar sırtınızı dönmeyin, arkadaşlarımız bize kızabilir ama bir dengenin kurulması lazım” dedi.

“İKİNCİ TURA KALMAZ…”

Hamdi Ayan, siyasetin geneli konusunda yaptığı değerlendirmede ise şöyle konuştu:

“Çalışmalarımız bütün hızıyla devam edecek. MHP olarak avantajlarımız, adaylarımızın parti kökeninden geliyor olması, parti programını anlatmakta bir zorluk çıkacağını zannetmiyorum. Türkiye 15 Temmuz’dan sonra birlik beraberlikten yana yol almış, MHP’yi de milletimiz bu yola sokmuştur. Yenikapı ruhu MHP tarafından benimsenmiş, parti programına almıştır. Sonra burada konuşma yapan ve takdir alan CHP Genel başkanı bu politikasından vazgeçmiştir. 15 yılda AK Parti’yi biz de çok eleştirdik. Hala yapılmayanlar konusunda eleştiriyoruz. Halkımıza bildiğimiz doğruları anlatmak zorundayız. Sınırlarımızda oluşturulan taşeron örgütlerin Türkiye’ye saldırı yapabileceği dolayısıyla milletimizin bir olması gerektiği halkımız tarafından anlaşılmıştır. Bu yüzden 24 Haziran’da birlikte seçime gitme ittifak kararı alınmıştır. Diğer partiler de ittifak kurmuştur. CHP İyi Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti ittifak kurdu. Bütün siyasi partilerin görüşlerinin mecliste konuşulması açısından güzel olmuştur. MHP olarak bizim görüşümüz hukuk çerçevesinden çıkmadan, 24 Haziran seçiminin ülke için karnaval ve kardeşlik havasında, Türkiye’nin bütünlüğü çerçevesinde gelişmesi gerektiğini düşünüyoruz. 
Partimizi olağanüstü kongreye götürmeye çalışıldı, Zonguldak’ı etkileyen bir durum olmamıştır. MHP’nin yüzde 80’inin yeni kurulan partiye geçeceği yönünde yazılar yazıldı. Zonguldak’ta 6 bin üyemiz var, istifa edenlerin sayısı 61’de kalmıştır. Binde bir oranında bile etkilemedi. Bu bir siyasi yarıştır, kendilerine kazasız belasız seçim yarışı diliyoruz. Türkiye’de 54 parti var ama seçime 9 parti girecek. Bu insanlar kendi aday adaylarını çıkaracak ama MHP bu 24 seçimlerinin en başarılı partisi olacaktır. Zonguldak’ta ittifak açısından 4-1 olacak gibi bir görüntü vardır. Burada en karlı CHP= olacaktır, diğer partilerin aldığı oylar CHP’ye yazılacaktır. Seçmen bunu anlayarak oy verdiği taktirde oyları boşa gitmeyecektir diye düşünüyorum. Sonuç itibarıyla MHP tertemiz arkadaşlarla, teşkilat temayülleri doğrultusunda yola çıkmıştır. Ereğli dışlanmıştır, Ereğli horlanmıştır. Fakat Zonguldak, Ereğli, Çaycuma bir bütündür. Birbirine bağlı şekilde bunları anlatmamız lazım. Abdullah Bekar ve Fehmi Nuhoğlu Ereğli’de doğmuştur ama Zonguldak’ın, Çaycuma’nın da adaylarıdır. Tüm adaylarımız tüm ilimizin adaylarıdır, hepsi Zonguldak’a hizmet için yola çıkmışlardır.”

Cumhurbaşkanı adaylarının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu ifade eden Ayan, “Mecliste de güçlü bir şekilde temsil edilmek istiyoruz. MHP uzun dönemler içinde genelde ve yerelde yönetme şansı bulamamıştır. Zonguldak 30 senedir geriye gitmiştir. Bunda MHP’nin vebali yoktur. Bu gidişi tersine çevirmek için destek bekliyor, insanlarımızın böyle değerlendirmesini istiyoruz” dedi. Ayan, seçimlerin ikinci tura kalmasının mümkün olmadığını söyledi.

BEKÂR: “POTANSİYEL ENERJİYİ KİNETİK ENERJİYE DÖNÜŞTÜRECEĞİZ”

Ereğli’den MHP listelerinden aday adaylığı başvurusunda bulunan Abdullah Bekâr da programda kendisi ve partisini anlattı. Bekâr, 1989 Ereğli doğumlu olduğunu, ilk ve orta eğitimini Ereğli’de tamamladıktan sonra Karabük Üniversitesi Mobilya Dekorasyon bölümünde okuduğunu ve ilçede mobilya imalatı yaptıklarını söyledi.

Bekâr şöyle konuştu:

“Üreticiyiz, üreticinin, bu bölgenin sıkıntılarını biliyoruz. Genciz, bizdeki potansiyel enerjiyi halkımızın desteğiyle kinetik enerjiye dönüştüreceğimizi düşünüyoruz. Biz bu bölgenin çocuğuyuz, ulaşılabilirliğimiz kolay. Bu bölgenin insanıyım, bu bölgede ticaret yapıyoruz, sorunlarına hâkim olduğum için oy istiyorum. İnsanların sorunlarını anlayabiliyoruz. Biz de bu bölgeye hizmet etmek istiyoruz. Bu bölgede yapılmayan işler var, tamamlanmayan işler var.”

Bekâr, Erdemir’in bu bölgede değerlendirilemediği görüşünde olduğunu söyledi. Abdullah Bekar, “Bu konuda politikacıların kabahati çok. Bu zamana kadar buraya bir mühendislik fakültesi açılabilirdi. Erdemir’in metalürji, makine gibi bölümlere ihtiyacı oluyor. Bu konuda çalışmalarımız olacak.”

NUHOĞLU: “SIRALAMA ÖNEMLİ DEĞİL…”

Ereğli’den MHP listelerinden aday adaylığı başvurusunda bulunan Fehmi Nuhoğlu 1975 Kdz Ereğli doğumlu olduğunu, 2000 yılından bu yana esnaf olarak ilçede faaliyet gösterdiğini ifade ederek şunları söyledi:

“18 yıldır halkın içindeyiz. Hayatta ilkelerimiz var. Hep doğruluk yolunda gitmek istedik. Bu yolda ilerledikçe doğru sonuçlar alındığını düşünüyorum. Siyasette yeniyiz. Ereğli’ye çok faydalı olacağımıza inanıyorum. Ereğli açısından bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Biz buradayız. İnsanlar her zaman gelip dertlerini söyleyebiliyor. Bizim bu konuda artımız olduğuna inanıyorum. Hem teşkilatım, hem partimiz olarak sıralamadan çıksak da çıkmasak da teşkilatıma bölge halkından destek istiyorum. Önemli olan şahsımın veya başkasının sıralamada olması değil. MHP için, ülkemiz için her zaman 24 saat çalışırız. Sıralama önemli değil, önemli olan devletimizin bekası. ”

DEMİRTÜRK: “EREĞLİ’YE İKİNCİ VE ÜÇÜNCÜ SIRAYI İSTİYORUZ”

MHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk de üç vekil aday adayıyla beraber programa katıldığını belirterek, “Ereğli’de hizmet adına bu yola çıktık. Bizim derdimiz Zonguldak, Ereğli, Bizim derdimiz ekmek, aş. Güler yüzlü, tebessüm eden arkadaşlarımızla yola çıktık. Reklama değil, ahlakı düzgün adaylara ihtiyacımız var. Ereğli ve Zonguldak halkına siyaset gütmeyin, bu kez MHP’nin adaylarına oy verin diyoruz. Ereğli halkı inşallah bu duyarlılığı gösterir, adaylarımıza oy verir” dedi.

MHP olarak Ereğli halkının beklentileri konusundaki görüşlerini de anlatan Demirtürk, “Bize oy versinler, hizmetin nasıl yapıldığını görsünler” dedi. Demirtürk şöyle devam etti:

“Devlet Bahçeli’nin devlet adamlığı tartışılmaz. Beyefendi bir lider olduğunu tüm Türkiye biliyor. Güvenilirliği halk tarafından tescillenmiş bir halk adamıdır. Ereğli için ikinci sırayı aldık demek insanları aldatmak olur. Bizim talebimiz, il başkanımızın birinci sırayı alması, iki ve üçüncü sıraların Ereğli’ye verilmesidir. MHP ilçe başkanı olarak ikinci ve üçüncü sırayı talep ediyoruz. Taktir tabii ki genel merkezindir. Biz MHP’nin davasını sonuna kadar savunuruz. Biz Zonguldak’ın hakkı olanı istiyoruz. Bizim derdimiz burada bir değil. İnşallah iki, üç çıkartırız. İl başkanımız en tecrübeli siyasetçilerden Zonguldak’ta. Diğer arkadaşlarımız da genç ve değerli kişiler. Etkin, yetkin, düzgün, karakter sahibi insanlar. Ereğli halkından bizi iyi algılamalarını ve oy vermelerini istiyoruz.”

Programın ardından MHP aday adayları, Değişim Medya CEO’su ve Değişim Radyo Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Doğan, MHP’den aday adayı olduktan sonra adaylığını geri çeken Kaya Karatepe ve Program sunucusu Şenol Azman hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber : Hüseyin Aksakal
Bu Haber 3291 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :mhp, hamdi ayan, abdullah bekar, fehmi nuhoğlu, rahman demirtürk, değişim radyo,

YORUMUNUZ
YORUM EKLE

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

DİĞER BAŞLIKLAR
CHP’li Demirtaş, İŞKUR’u hedefine aldı…
“ZONGULDAK HAK ETTİĞİNİ ALAMIYOR!”
İSTİFA ETTİLER!
Şaibe Algısı
“KAVGA YERİNE HUZUR!”
Eh, ya şimdi?
Seçim Yazıları 5 - MECLİS
Nuri Tekin kazandı, etli pilav dağıttı
GÜNÜN SÖZÜ
Annenin duası en çabuk kabul edilen dualardandır. zira o babadan daha şefkatlidir.

( Hadis-i Şerif )
NÖBETÇİ ECZANE
22 - 05-2019
ÖZGÜMÜŞ ECZANESİ
TEL : 316 32 48
Müftü Mahallesi Erdemir Cad. No: 62C
Kdz.Ereğli / Zonguldak

TUNCAY ECZANESİ
TEL : 333 00 10
Kepez Mah. Prof. Muammer Aksoy Cad. No: 121B
Kdz.Ereğli / Zonguldak

 Nöbetçi Eczaneler
 
İSTATİSTİK
  İstatistik
  Dün : 40563
  Bugün : 16864
  Toplam: 96649087
   Şuan Çevirimiçi:

 144 konuk,

 
YORUMLAR
En son yorumlanan haberler
» Özlem sona eriyor… Tarihi sahnede açıkladı… Video lu Haber
» Yer SARI gök KIRMIZI oldu… Video lu Haber
» Kafa kafaya çarpıştılar... Can kaybı, yaralılar...
» “Hiçbir zaman ayrımcılık yapmadık…” Video lu Haber
» “Gençliğe Hitabe yerine konulsun!”
» 100.yıla Özel... Davetlisiniz...
» Gençlik Haftası ziyaretleri başladı...
» İmamoğlu’nun selamı var
» "Yeni Eğitim-Öğretim Çalışma Takvimi Modeli"
» Artık “Açık Kapı”mız var…
 
SÜPER LİG PUAN DURUMU
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com