kashmir park, akçakoca, bir doğa harikası, canlı müzik,
19 Haziran 2019 Çarşamba
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2019 Seçim
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
ANA SAYFA  / SİYASET
Ak Partili Adayları Ereğli'de... Türkmen: “Hepimiz Ereğliliyiz…”
Ak Partili Adayları Ereğli'de... Türkmen: “Hepimiz Ereğliliyiz…”

Ak Partili Adayları Ereğli'de... Türkmen: “Hepimiz Ereğliliyiz…”

 22 Mayis 2018 13 : 52 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayları Ereğli’de tanıtım toplantısı düzenledi. İlk sıra adayı Polat Türkmen, listede Ereğlili adayın bulunmayışını değerlendirirken, “Ayrılıkta değil birleşmede hayır vardır. Biz hepimiz Ereğliliyiz, Alaplılıyız, Çaycumalılıyız, Kilimliliyiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, dün akşam saatlerinde açıklanan Zonguldak Milletvekili Adaylarıyla birlikte AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilatı’na geldi.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve Zonguldak Milletvekili adaylarıPolat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Züleyha Arıman ve Burhan Onuk ilçe teşkilat binasında basın açıklaması yaptılar.

24 Haziran Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27.dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi AK Parti Genel Merkezi tarafından iZonguldak Milletvekili adayı olarak açıklanan; Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Züleyha Arıman ve Burhan Onuk, Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu.

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş, Milletvekili aday adayları ve partililer tarafından karşılanan Zonguldak Milletvekili Adayları Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Züleyha Arıman ve Burhan Onuk, parti binasındaki ziyaretlerinde birer konuşma yaptı.

İlçe Başkanı Mustafa Kumaş’ın açılış konuşmasıyla başlayan program, İl Başkanı Zeki Tosun’un konuşmasıyla devam etti.

Tosun; ”Dün resmileşen sonuçlarla birlikte bundan sonra bize düşen hep beraber bu arkadaşlarımızla beraber Zonguldak’ta, bütün ilçelerimizde canla başla çalışmak ve bu arkadaşlarımızın tamamını Ankara’ya göndermek. Bunun içinde Karadeniz Ereğli’ye büyük iş düşüyor. Bunu Karadeniz Ereğli’nin başaracağını biliyorum, sizlere çok güveniyorum ve bu kıymetli arkadaşlarımız için desteklerinizi istiyorum ”

AK Parti Zonguldak Milletvekil adayları ise yaptıkları konuşmalarda şu görüşlere yer verdi;

TÜRKMEN, “YOLUMUZ GERÇEKTEN ÇOK ZOR…”

AK Parti Zonguldak 1.sıra Milletvekili Adayı Polat Türkmen yaptığı konuşmada, “Seçimlerimiz bizim bayramlarımız. Her dönemde olduğu gibi bu dönem de inşallah en yüksek seviyede Ankara’da bizim de yüzümüzü güldürecek, Genel Başkanımızın da başını öne eğdirmeyecek bir neticeyle gideceğiz. Bunu Zonguldak her dönem yaptı. Bizim için milletvekili olmuş olmamış, Yolumuz gerçekten çok zor, sıkmadık hiçbir el, uğramadık hiçbir kardeşimiz, selam vermediğimiz hiçbir insanımız olmayacak çünkü %50,1’e talibiz. Bir sistem değişikliği var ve dolayısıyla o sistem değişikliğine Cumhurbaşkanımız sizlere güvenerek o kararı aldırdı. Herkes konunun bilincinde olmalıdır. Karadeniz Ereğli’den tüm vatandaşlarımızdan, kardeşlerimizden, yöremizden en yüksek seviyede oy bekliyorum çünkü bu normal seçimlerden farklı bir seçimm geçireceğiz”

ÇOLAKOĞLU:” DURMAK YOK YOLA DEVAM…”

AK Parti Zonguldak Milletvekili 2.sıra Adayı Ahmet Çolakoğlu ise yaptığı konuşmada; “Bizler AK Parti olarak bu davaya gönül verdik, baş koyduk, ‘ Durmak yok yola devam ‘ diyeceğiz. İşimiz hizmet gücümüz millet. Kutlu yürüyüşe devam ama asıl hedefimiz Cumhurbaşkanımızın yüzünü yere eğdirmemek. Hedefimiz 5 milletvekilini Zonguldak’tan Ankara’ya göndermek” dedi.

UÇAR: “O BÖLGE BU BÖLGE DİYE BİR ŞEY YOK…BEN ZONGULDAK’IN MİLLETVEKİLİYİM…”

AK Parti Zonguldak Milletvekili 3.sıra adayı Hamdi Uçar ise, ”Bu çıkan tablo şunu gösteriyor; Aynaya bakmanızı rica ediyorum. Biz sizin aynanızız burada. Burada Fatih Bey de Adem Bey de olabilirdi. O duygularla bize bakmanızı rica ediyorum. Adaylık açıklaması yaptığımda gerçek samimi duygularımla; “ O bölge bu bölge diye bir şey yok. Ben Zonguldak’ın milletvekili aday adayıyım. “ dedim. İnşallah seçilirsek Zonguldak’ımızın her bölgesine, her beldesine, her köyüne hep birlikte gitmeye, hizmet vermeye çalışacağız.” İfadelerini kullandı.

ARIMAN: “KARADENİZ EREĞLİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ…”

AK Parti Zonguldak 4.sıra Milletvekili adayı Züleyha Arıman ise yaptığı konuşmada; ”Cumhurbaşkanımızın teveccühü sayesinde bayanlarımıza ve gençlerimize ağırlık verildi, çok teşekkür ediyorum. Karadeniz Ereğli bizim için gerçekten çok ama çok önemli. Karadeniz Ereğli’ye Alaplı’ya sık sık geliyorum, hiç fark etmez bizim için yine sık sık gelmeye devam edeceğiz. Biz de buranın milletvekiliyiz, inşallah bundan sonra da böyle devam edecek.” dedi

ONUK: “ ONUR VE GURUR DUYUYORUM…”

AK Parti Zonguldak Milletvekili 5.sıra Milletvekili adayı Burhan Onuk ise yaptığı konuşmasında; Cumhurbaşkanımızın şöyle güzel bir sözü var; Gençlere siyasette değer vermek ustalığın şiarındandır. “ Bizler bu doğrultuda şuanda milletvekili listelerinden 5. sıradan Zonguldak’tan aday oldum. Cumhurbaşkanımızın açtığı bu yolda ilerlemekten büyük onur ve gurur duyuyorum, Karadeniz Ereğli teşkilatımız bizim için çok önemli bir yeri var. İnşallah bundan sonra ki süreçte de Zonguldak’ımız, Karadeniz Ereğli’miz için güzel şeyler olur” dedi.

KARADENİZ EREĞLİ SIRALAMADA NEDEN YOK?

Konuşmaların ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve Milletvekili Adayı Polat Türkmen, bir gazetecinin; “Neden Karadeniz Ereğli’den aday gösterilmediği” sorusuna ise şu cevabı verdi;

“BİZDE İSTERDİK OLSUN AMA, GENEL MERKEZ BÖYLE KARAR ALMIŞ…”

Tosun;"Her vekilimiz, her adayımız Zonguldak’a hizmet edecek. Bunların hepsi Zonguldak’ın vekili, hepsi Zonguldak’a hizmet edecekler. Burada bölgeyi ayırmamızın bir anlamı yok. Bu Genel Merkezimizin almış olduğu bir karar. Daha fazla büyütmenin gereği yok. Sonuçta arkadaşlarımız, milletvekili adaylarımız Zonguldak’a hizmet edecekler, Ereğli’ye hizmet edecekler, Alaplı’ya hizmet edecekler. Geçen dönem vardı, biz de isterdik buradan da olsun ama şimdi böyle bir karar alınmış, karara saygı duymak lazım. Bu arkadaşlarımızın hepsi Zonguldak’ın milletvekili adayıdır ve Zonguldak’tan milletvekili seçileceklerdir. Hepsi de bütün ilçelerimize hizmet edeceklerdir, bizleri ve sizleri Ankara’da temsil edeceklerdir."

POLAT TÜRKMEN KARADENİZ EREĞLİNİN MİLLETVEKİLİ ADAYI BİTTİ…

AK Parti 1. Sıra milletvekili adayı Polat Türkmen ise bu soruya; " Karadeniz Ereğli’nin milletvekili adayı yok… Polat Türkmen Karadeniz Ereğli’nin milletvekili adayı, bitti… Biz hepimiz Karadeniz Ereğli’nin milletvekiliyiz. Aslına bakarsanız biz hem milletimize hem yöremize, Zonguldak’ımıza kötülük ederiz. Ne olur bunu böyle hiç dillendirmeyelim, ayrılık da değil birleşmede hayır vardır. Biz hepimiz Ereğliliyiz, Alaplılıyız, Çaycumalılıyız, Kilimliliyiz..”

Haber : S Kabatepe-Ç Koç-Ö Cerrah
Bu Haber 3046 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :Ak PArti adayları Ereğlide, Hepimiz Ereğliliyiz, Ereğli, Zonguldak, değişim, haber,

YORUMUNUZ
YORUM EKLE

 Yorumlar ( 7 )

Sayfa : [1]
Ak Partili Adayları Ereğli'de... Türkmen: “Hepimiz Ereğliliyiz…”
işin garip tarafı da şu fatih başkan ilçe başkanlığından istifa etti hem bölgeden aday yok hem de ilçe başkanı yok mevcut ilçe yönetimi bu işin altından kalkabileceği çok zor hem tecrübe hem mali sıkıntı demekki ak parti zonguldaktan üçüncü vekili feda etmiş ama neden bilen yazsın da bizde anlayalaım
Gön : gerçekçiler  23 Mayis 2018 : 14:48:52  Zonguldak

Ak Partili Adayları Ereğli'de... Türkmen: “Hepimiz Ereğliliyiz…”
biri araklı lı bunu zonguldaklıya diretenler AK PARTİNİN KAYBEDECEĞİNİ HESAPLAYAMAMIŞ Özbakır da liste açıklanınca ben zonguldaklıyım demişti ama ondan sonra zonguldakta görünmedi bölge çocuğu herhengi bir derdi için ona ulaşamadı zaten adam yerine koymadı hep üstten baktı küçümsedi hakir gördü Öyle iken referandumda bölge halkı yine partisinin oylarını düşürmedi ben merak ediyorum bu bölgede toplam 500 oyu olmayan biri çıkıyor 350 bn oyu olan zonguldakı ben yönetcem diyor ne güzel suyundan da koy ondan sonrabakıyorsunadam kayırmalar kollamalar pis işlerden dolayı karakollara d ... DEVAMI
Gön : sez 014  23 Mayis 2018 : 10:40:19  Zonguldak

Ak Partili Adayları Ereğli'de... Türkmen: “Hepimiz Ereğliliyiz…”
bir önceki habere Hamdi beye açık mektup diye yazmıştım Ancak bu açıklamanın ardından bu bölgenin çocuğu ve bu bölgenin inasnını seçmen profilini iliklerine kadar iyi bilen biri olarak tekrar ediyorum herkese hayırlı olsun genel merkezin kararını eleştirecek yargılayacak değiliz Adaylar açıklama yaptı iyi güzel ancak halk resmi açıklamya ne kadar muteber eder buna dikkat edelim elbette adaylar zonguldakımızın hatta ülkemizin adayıdır ancak bölge seçmeni haklı olarak biz feda mı edildik diyecek işte onun için Sayın Hamdi Bey in ikametini dahi ereğliye alıp burada halkın içine girmesi ... DEVAMI
Gön : Emrullah şenol  23 Mayis 2018 : 10:29:01  Zonguldak

Türkmen: “Hepimiz Ereğliliyiz…”
Trabzon ARAKLI doğumlu olarak EREGLİLİsiniz.. hee SİZE HER YER TRABZON MUYDU. Ayrıca; Ne olur bunu böyle hiç dillendirmeyelim diye yalvarış da neden ki.. EREĞLİLİLERİN, NEDEN EREĞLİDEN BİR M.VEKİLİ ADAYI SEÇİLMEDİ SORUSUna verilen cevap yeterli değil. ELLİ ELLİ YÜZ-HEPİMİZ EREĞLÜLÜYÜZ deseydiniz baarii
Gön : EREĞLİLİ  23 Mayis 2018 : 04:53:50  Zonguldak

Ak Partili Adayları Ereğlide... Türkmen: “Hepimiz Ereğliliyiz…”
ereğli halkı vekili olmayan partiye şimdi nasıl oy verecek düşünülmesi gereken konu. tek ereğlili aday chp ünal demirtaş. gerçi olduğunda da ne değişiyordu orasıda ayrı bir konu.
Gön : Vekilsiz Ereğli  22 Mayis 2018 : 18:22:35  

AK Partili Adaylar görücüye çıktı…
OYUM MİLLETVEKİLLİĞİNDE

MHP NİN ADAYLARINA
Gön : SEYFİ MERCAN  22 Mayis 2018 : 17:08:59  Zonguldak

AK Partili Adaylar görücüye çıktı…
ereğliden adayınız mı var, hangi yüzle ereğliden oy isteyeceksiniz
Gön : Mustafa  22 Mayis 2018 : 14:52:39  

Sayfa : [1]
DİĞER BAŞLIKLAR
CHP’li Demirtaş, İŞKUR’u hedefine aldı…
“ZONGULDAK HAK ETTİĞİNİ ALAMIYOR!”
İSTİFA ETTİLER!
Şaibe Algısı
“KAVGA YERİNE HUZUR!”
Eh, ya şimdi?
Seçim Yazıları 5 - MECLİS
Nuri Tekin kazandı, etli pilav dağıttı
GÜNÜN SÖZÜ
Kurtlarla arkadfaş ol , yalnız elinden baltayı bırakma.

( Rus atasözü )
NÖBETÇİ ECZANE
Bugün Kayıt girilmemiş
 Nöbetçi Eczaneler
 
İSTATİSTİK
  İstatistik
  Dün : 49551
  Bugün : 17458
  Toplam: 97823017
   Şuan Çevirimiçi:

 417 konuk,

 
YORUMLAR
En son yorumlanan haberler
» Ereğli’nin Ödülü...
» Vali Bektaş: “EREĞLİ'NİN EN BÜYÜK SORUNU..."
» Hasan Akbaş sonsuzluğa uğurlandı... Video lu Haber
» “Sözlü Mülakat Geldi, Liyakat Gitti..."
» Mezarlıkta son ders…
» Alev alev yandı...
» KURAL İHLALİ=KAZA; 3 YARALI Video lu Haber
» 150 yıllık proje...
» Haziran ayı Meclis Toplantısı yapıldı...
» Yol vermek istediği kadına çarptı…
 
SÜPER LİG PUAN DURUMU
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com