kashmir park, akçakoca, bir doğa harikası, canlı müzik,
23 Mayıs 2019 Perşembe
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2019 Seçim
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
ANA SAYFA  / SİYASET  -> VİDEOLU HABERLER
EREĞLİ İÇİN HAZIRLANACAK RAPOR BAHÇELİ'YE VERİLECEK...
EREĞLİ İÇİN HAZIRLANACAK RAPOR BAHÇELİ'YE VERİLECEK...

EREĞLİ İÇİN HAZIRLANACAK RAPOR BAHÇELİ'YE VERİLECEK...

 12 Kasim 2017 18 : 21 
Zonguldak Milliyetçi Hareket Partisi İl başkanı Hamdi Ayan ve yönetimi, İl yönetim kurulu toplantısını Ereğli ilçe başkanlığında gerçekleştirdi. Ayan bu toplantıların ilçelerde yapılmasının amacının teşkilatların kaynaşması olmasından kaynaklandığını söylediği konuşmasında, Ereğli' de ki toplantının ardından Ereğli ile ilgili hazırlanacak raporun genel Başkan Devlet Bahçeli'ye verileceğini kaydetti.
Zonguldak Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hamdi Ayan, beraberinde İl Başkan yardımcısı Kaya Karatepe ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İl yönetim kurulu toplantısı için Ereğli'ye geldi. Burada kalabalık partililer tarafından karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hamdi Ayan, il yönetim kurulu toplantılarının ilçelerde yapılmasının amacının teşkilatların kaynaşması olmasından kaynaklandığını söylediği konuşmasında, Ereğli' de ki toplantının ardından Ereğli ile ilgili hazırlanacak raporun genel Başkan Devlet Bahçeli'ye verileceğini kaydetti.
Ayan konuşmasında "Başta ilçe başkanımız olmak üzere Ereğli ilçe teşkilatımıza bu kalabalık karşılamadan dolayı bizlere teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket partisi il teşkilatı olarak olağan il yönetim kurulu toplantısında teşkilatlarımızın birbirleri ile bütünleşmesi ve kaynaşması, önümüzde yapılacak ve Türkiye'nin kaderini belirleyecek olan seçimlerde Milliyetçi Hareket partisinin kadrosal olarak hareketlerini tamamlaması çalışmalarını tamamlayabilmesi için böyle bir karar alınmıştı. Bugün ilçe teşkilatımızı bu gördüğünüz bu binada hizmet vermeye başladı. Ben emeği geçen ve buraya katkısı olan herkese tüm arkadaşlarımıza Ereğlili hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Güzel ve çalışma hizmet binası olmuş. İşte bu toplantılarımızı il ve ilçe yönetimlerimizle yaparak Zonguldak'ın Ereğli'nin sorunları, Ereğli'nin artarak büyüyen sorunları tartışılıp Milliyetçi Hareket partisi olarak süreçte nasıl bir aktif etken rol alabiliriz. Bunları bu vesile ile arkadaşlarımızla görüşme imkanı buluyoruz. Hem de bu yeni çalışma binasını arkadaşlarımızla birlikte yerinde görmek ve onlara da çalışma hayatlarında başarılar dilemek adına buraya geldik"
MHP DEMİRTÜRK VE EKİBİ İLE İLÇEDE İVME KAZANMIŞTIR
Milliyetçi Hareket partisi il Başkanı Hamdi Ayan, Milliyetçi Hareket Partisi'nin Rahman Demirtürk ve ekbinin göreve gelmesi ile ilçede ivme kazandığını söyledi. MHP ilçe teşkilatı ile yapılacak toplantının ardından hazırlanacak olan raporun Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye sunulacağını kaydeden Ayan "Özellikle vurgulamak istiyorum ki bu seçilen yeni yönetimde ki arkadaşlarla birlikte Milliyetçi Hareket Partisi'nin bir ivme kazandığını bize ulaşan anket ve kamu oyu araştırmalarında da görmekteyiz. Bundan dolayı da bizler burada yönetim kurulunda ki arkadaşlarımıza ve emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi'ne Türkiye'nin, Zonguldak'ın ve Ereğli'nin şiddetle ihtiyacı var. Sebebi şudur ki, Ereğli'nin potansiyeli bakımından Zonguldak ekonomisine katkısı olan bir ilçemiz olması hasebinde bugün gelinen noktada tersaneler bölgesinde iflasların olduğu, kapandığı, bunun yanı sıra özelleştikten sonra ERDEMİR Sektörünün Ereğli'ye sırtını dönmesinden kaynaklanan sac tüccarlarının, nakliye tüccarlarının iflas ettiğini ve iş yerlerini kapattığını biliyoruz. Bu manada Ereğli'ye bir şeylerin yapılması lazım. Milliyetçi Hareket Partisi nasıl Zonguldak'la ilgili çıkan sorunları çözebiliyorsa, bu Ereğli' de yapısal dönüşümler ve ya ekonomik reformlardan bahsediyoruz. Bugün burada arkadaşlarımızla bir rapor hazırlayarak Sayın Genel Başkanımıza götürmeyi ve Ereğli'nin hak ettiği yerde olması amaçlı bir araya gelmiş bulunuyoruz"
YENİ BİNASINDA MHP'YE EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANMAK YAKIŞIR
Hamdi Ayan, yeni yönetim tarafından partiye kazandırılan ilçe binasının MHP'ye yakışır şekilde olduğunu ve bu binaya da Ereğli Beleidye Başkanlığının kazanılmasının yakışacağını kaydetti. Ayan "Böyle bir teşkilat binasına da Ereğli belediyesi yakışır. Ereğli belediyesini almak yakışır. Ereğli'de güzel şeyler yapmak yakışır. Bunun bilincinde buraya geldik. Milliyetçi Hareket partisi son yirmi yıldır ben yönetimlerde buluna bir insan olarak da söylüyorum ki il ve ilçe yöneticilerinin yerinde toplantı yapması şekli ile bu dönemde bunları başlatmış oluyoruz. Bundan dolayı da bugün buraya katılan bütün arkadaşlarımıza da Pazar günün de feragat edip gelen arkadaşlarımıza da ayrıcxa teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.
EREĞLİ'YE NELER KATABİLİRİZ, BUNU VATANDAŞLARA TEKRAR TEKRAR ANLATACAĞIZ...
Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli ilçe başkanı Rahman Demirtürk ise konuşmasında ilçe başkanlığı olarak Ereğli'yi yukarılara taşımanın ve ilçeye katkı sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti. İlçede idari bir boşluk olduğunu ve iktidarın kendi iç kavgasından dolayı EWreğli'yi cezalı konumuna soktuğunu ifade eden Demirtürk "İl başkanımız ve ekibi, burada buraya gelerek yerinde görerek bizlere gösterdikleri değer ve önemi bildiğimizden dolayı ekibine ve kendisine teşekkür ediyoruz. Bizler Ereğli' de neler olup bitebileceğini başkanımıza anlattık. Biz bu yola çıkarken önce kurumsal Milliyetçi Hareket Partisi'nin kimliğini ön plana çıkaracağımızı söylemiştik. Bu kurumsal kimliğin yolunda insanlarımız görüyor. Bu kamuoyunun takdirine kalmış bir hadise ama Biz Ereğli'de neler yapılabilir, birlikte neler olabilir anlamında Ereğli'ye ne katabiliriz. Çıkarken arkadaşlarımız görsünler. Ereğli' de idari bir boşluk var. İdari boşluk derken, İktidar partisi hizmet anlamında bir birlik beraberliği oluşturamadığı için, kendi iç kavgasında dolayı Ereğli şu anda cezalı konumda ki bir ilçe. Biz Ereğli'yi nasıl yukarılara çıkarabiliriz, Ereğli'ye ne katabiliriz. İl başkanımızla birlikte geçmişte de görev yaptık. Biz şunu söylüyoruz. Bu çıktığımız yolda Ereğli' de bir şeyleri başaracağımızı Ereğli'nin bizden sorulacağını biz söylemiştik. Ama tabi ki bu takdir insanlarımızın. Biz meseleyi anlatacağız. Tekrar tekrar anlatacağız. İnsanlara doğruyu anlatacağız. MHP'nin Karabük ve Bartın'da nasıl olduysa Ereğli'de de olması gerektiğini, Zonguldak'ta da olması gerektiğini anlatacağız. Biz sizlere basın mensuplarına da Pazar günü geldiğiniz için teşekkür ediyoruz. Biz şunu da söylemiştik. Basın yoksa biz de yoğuz diye. Bizim gözümüz kulağımız basın olmalıdır" dedi.
Toplantı yapılan konuşmaların ardından basına kapalı olarak devam etti.
Haber : S Kabatepe-Ö Cerrah
Bu Haber 1331 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :Ereğli için hazırlanacak rapor Bahçeliye verilecek...,

YORUMUNUZ
YORUM EKLE

 Yorumlar ( 1 )

Sayfa : [1]
EREĞLİ İÇİN HAZIRLANACAK RAPOR BAHÇELİYE VERİLECEK...
yolunuz her daim açık olsun ! siiizler vatandaşın sesine kulak verin , vatandaşta sandık başında kararını versin !
Gön : Bir Milliyetçi  13 Kasim 2017 : 07:37:09  

Sayfa : [1]
DİĞER BAŞLIKLAR
CHP’li Demirtaş, İŞKUR’u hedefine aldı…
“ZONGULDAK HAK ETTİĞİNİ ALAMIYOR!”
İSTİFA ETTİLER!
Şaibe Algısı
“KAVGA YERİNE HUZUR!”
Eh, ya şimdi?
Seçim Yazıları 5 - MECLİS
Nuri Tekin kazandı, etli pilav dağıttı
GÜNÜN SÖZÜ
Bilmez misin Allah Gökte ve yerde ne varsa hepsini bilir.

( Ayet ( hacc -70 ) )
NÖBETÇİ ECZANE
23 - 05-2019
BİRUNİ ECZANESİ
TEL : 323 40 58
Ereylin Alıveriş Merkezi Migros Yanı
Kdz.Ereğli / Zonguldak

KAAN ECZANESİ
TEL : 322 00 38
Sarıkorkmaz Mah. Şehit Er Kudret Özcan Sk. No:24-A
Kdz.Ereğli / Zonguldak

 Nöbetçi Eczaneler
 
İSTATİSTİK
  İstatistik
  Dün : 34774
  Bugün : 27734
  Toplam: 96694731
   Şuan Çevirimiçi:

 235 konuk,

 
YORUMLAR
En son yorumlanan haberler
» Sevenlerini üzdü...
» Esnafa zor anlar yaşattı…
» Yunuslara nazar değdi…
» Özlem sona eriyor… Tarihi sahnede açıkladı… Video lu Haber
» Yer SARI gök KIRMIZI oldu… Video lu Haber
» Kafa kafaya çarpıştılar... Can kaybı, yaralılar...
» “Hiçbir zaman ayrımcılık yapmadık…” Video lu Haber
» “Gençliğe Hitabe yerine konulsun!”
» 100.yıla Özel... Davetlisiniz...
» Gençlik Haftası ziyaretleri başladı...
 
SÜPER LİG PUAN DURUMU
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com