kashmir park, akçakoca, bir doğa harikası, canlı müzik,
27 Mayıs 2019 Pazartesi
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2019 Seçim
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
ANA SAYFA  / RÖPORTAJ
GÜLÜÇ BELEDİYESİNİ GÜLÜÇ HALKI YÖNETECEK
GÜLÜÇ BELEDİYESİNİ GÜLÜÇ HALKI YÖNETECEK

Ak Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz eşi Melek Yılmaz ile birlikte evinin kapılarını ilk kez Değişim Medya Haber Merkezi'ne açarak seçimler öncesi hedeflerini anlattı. Gülüç ile ilgili düşüncelerini ve yapmak istediklerini anlatan Yılmaz Değişim'in sorularını içtenlikle yanıtladı. Ak Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz "Hedefimiz kavga değil hizmet. Gülüç'e hizmet etmek için yola çıktık. Meclis üyeliklerinin ve oyların tamamına talibim" dedi.

 12 Mart 2014 17 : 44 

Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz "Bu iş kadro iş ve gönül işidir. Gülüç'e hizmet için iyi bir kadro oluşturduk. Gülüç halkıda bu kadroya sahip çıkacaktır. Bundan şüphemiz yok" dedi.

"EVLİYİM VE 5 ÇOCUĞUM VAR"

Ak Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz "1972 Trabzon Çaykara doğumluyum. 8 kardeşten ikinciyim. İlkokulu Erdemir İlkokulunda ortaokulu Atatürk Ortaokulunda, Liseyi ise Endüstri Meslek Lisesi Tesviye bölümünde tamamladım. Torna tesviye bölümü mezunuyum. Aynı sene Anadolu Üniversitesi Maliye bölümüne girdim. Evin en büyüğü olmam nedeniyle bazı yükler bizim sırtımızdaydı. İş hayatına babamızın işi olan inşaat işine atıldık. Üniversite hayatına evlendikten sonra ara vermek zorunda kaldım. 1994 yılında evlendim eşimin adı Melek. 5 tane kız evladım var. İsimleri Elif , Nevilay, Fatmanur , Melike , Hatice Nermin. Çocuklarımın en iyi şekilde okutmaya çalışıyorum. 1976 yılından beri Ereğli'de oturuyorum. 1996 yılından itibaren de Gülüç'te ikamet ediyorum. Gülüç'ten evlendim. Hasçeliklerin damadıyım. İsmail Yılmaz kimdir diye düşünüldüğünde kendi inşaat firması olan uzun süredir de bu işle uğraşan bir insanım. Ekmeğimizi inşaat sektöründen çıkarmaktayız"

"SİYASİ HAYATIM REFAH PARTİSİ'NDE BAŞLADI"

Ak Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz "Siyasi hayatım 1989 yılında Refah Partisi'nin Gençlik Kollarında başladı. Önce üye olduk bu noktaya tepeden basamak basamak çıkarak geldik. 1989'dan sonra Refah Partisi'nin belli kollarında, Fazilet Partisi'nin gene Mahalle Temsilcisi oldum. Fazilet Partisi'nin kapanmasıyla beraber Saadet Partisi'nde kurucu yönetim kurulu üyeliği daha sonra Gençlik Kolları Başkanlığı'nı yaptım. 2004 yılında Ormanlı'dan Belediye Başkan Adayı oldum. Saadet Partisi'nin 2005 yılında İlçe Başkanlığına seçildim. Bu noktada hiçbir zaman göreve talip olmadım. Görev almayı daha uygun buldum. 2005 yılının aynı zamanda Anadolu Gençlik Derneği Milli Gençlik Vakfı eski adıyla bir yıl kurucu başkanlığını yaptım. 2007 yılında Saadet Partisi Zonguldak 3. Sıra Milletvekili adayı oldum. Tekrar ilçe başkanlığına geri döndüm. 2011 yılında ilçe başkanlığından ayrıldım Saadet Partisi Zonguldak il ikinci başkanı olarak hayatıma devam ettim. 2013 yılında da Ak Parti'ye katıldım"

"AK PARTİ'DE ARKADAŞLARIMIZLA YILLARCA BİRLİKTE MÜCADELE ETTİK"

Ak Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz "Ak Parti'de ki arkadaşlarımız bizim yıllarca birlikte mücadele ettiğimiz insanlar. 2013 yılında bu gezi olaylarıyla beraber ikinci bir 28 Şubat olmasın diye Sayın Başbakanımızın da Saadet Partili kardeşlerimizi aramızda görmek istiyoruz çağrısı ile bizim geçişimiz oldu. Bizde bu çağrıyı değerlendirdik. Ak Parti'ye katıldık. Aslında bir dava arkadaşlığı bu. Biz Ak Parti'nin çok güçlü olduğu zamanlarda değil en sıkıntılı bulunduğu zamanlarda bu safhaya katıldık. Geçmişle ilgili keşkelerim hiç olmamıştır. Geçmişimle onur duyuyorum. O günlerde ne söylemişsem hepsinin arkasındayım"

"EN BÜYÜK SORUN HEYECANIN KAYBOLMASIDIR"

Ak Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz "Gülüç'ün en büyük sorunu heyecanını kaybetmesidir. Gülüçle alakalı birçok projemiz var. Mühim olan projeleri kataloğa yazmak değil uygulamaktır. Ben her gittiğim yerde şunu söylüyorum. Yapamayacağım 5 yılda gerçekleştiremeyeceğim hiçbir projeyi vaat etmiyorum. Gülüç'ün çok büyük sıkıntıları yok. Gülüç'ün fiziki yapısı da sınırları da belli. En büyük idealim Gülüç'ü ilçe yapma sevdasıdır. Birileri kapatmaya gayret ediyor biz ilçe olması için gayret edeceğiz. Bu Gülüç'ün hakkı. Şu anda Gülüç'ün kapanması gibi bir durum söz konusu değil. Bunu Halil Bey söylüyor aslında diyor ki siz Gülüç'ü CHP'ye verirseniz ben dilekçemi geri çekerim dedi. Sanki burası Halil Bey'in babasının tapulu malı aldım tapuda geri verdim gibi bir imaj var demek ki.

Gülüç kapanmayacak. Gülüç ilçe olursa Ereğli büyür. Ereğli il olur. Belediyeciliği sadece çöp, çamur, çukurdan ibaret görenler var. Esas belediyeciliğin özünde sosyal, kültürel bir belediyecilik var. Vatandaşı siz belediyeye getiremiyorsanız bir yerde bir eksiğiniz var demektir.

Halka açık bire bir şeffaf her noktada yapılmayan işlerin halkın sorgulayabileceği bir sistem düşünüyoruz. Vatandaş belediyeye geldiğinde çayını içerken bizim personelimiz vatandaşın işini hemen görecek, görmeli. İşlem o gün çözülemiyorsa program oluşturulacak ve biz işleri takip edeceğiz. Bugün git yarın gel olmayacak. Her 4 ayda bir halka hesap veren bir belediye olacak. 4 tane mahallemiz var. Mahallere gidip dertleri sorunları dinleyeceğiz belediye meclis üyelerimizle beraber. Bunu yaparsak Gülüç çok farklı yerlere gelir. Eğer siz hesap vermekten korkuyorsanız bir yerlerde bir eksiğiniz var demektir. Bu iş kadro işidir. Bu işi yapacak güçteyiz. Gülüç halkı bunu görüyor.

Her hafta bir mahalleye gidip dertleri sorunları dinleyeceğiz belediye meclis üyelerimizle beraber. Bunu yaparsak Gülüç çok farklı yerlere gelir. Eğer siz hesap vermekten korkuyorsanız bir yerde bir eksiğiniz var demektir. Bu iş kadro işidir. Bu işi yapacak güçteyiz. Gülüç halkıda bunu görüyor"

"DEVLET HER PARTİYE EŞİT MESAFEDE"

Ak Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz "Gülüç Bulvar noktasında en zengin yerlerden biri. Gülüç yakında suyunu Erdemir'den almayacak. Artık devlet yatırımı sayesinde Ereğli ve Gülüç'ün suyu Kızılcapınar'dan gelecek. Devlet parti ayrımı yapmıyor. Yeter ki siz isteyin. Devlet her partiye eşit mesafede. 5 yılda ne yapılabilir. Bunları anlatalım. Evet eksikler var. Yollarda sıkıntı var. Bunun nedeni doğalgaz ve benzeri çalışmalar. Bunun dışında temizlik anlamında eksikler var. Bunlar hemen çözülecek şeyler. Aydın Bey Gülüç'ün çıtası yükseltti. Bizde Ak Parti'nin adayı olarak çıtayı daha da yükselteceğiz. Gülüç Ereğli'nin en şirin ve en büyük beldesi.

"GÜLÜÇ İLÇE OLABİLECEK NÜFUSA SAHİP BİR YER"

Ak Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz "Aslında biz ilçe olabilecek bir nüfusa sahibiz. İlçe olan Gökçebey'den daha çok nüfusumuz var. Bazı adaylar Gülüç'e talip olmuş gibi değil, sanki Ereğli meclis üyeliğine talipmiş gibiler. Ereğli'den şimdiye kadar Gülüç'e hiçbir şey yapılmamış. Gülüç'ü bize verin demesinin anlamı farklı. Ereğli Belediyesi olarak Halil Posbıyık Gülüç'e ne vermiş. Burada amaç farklı. Kavgayı ve çekişmeyi biat siyasetini bırakmalıyız. Hizmet insanlara yapılır. Makama değil. Eğer makama hizmet arıyorsanız burada sıkıntı var. Dirayetli başkan her şeyi çözer. Siz projelerinizi hazırlayın Gülüç'e de en iyi hizmetler gelir.

"DEVLETİN PROJELERİNİ KENDİ PROJELERİYMİŞ GİBİ GÖSTERİYORLAR"

Ak Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz "Herkes kataloglarına devletin yaptığı projeleri kendi projesiymiş gibi koyuyor. Dere Islah projesi ve gençlik merkezi projesi gibi. Bu projeleri kim yapacak diye soruyoruz vatandaşa. Halil Abi yapacak. Öyle bir şey yok. Bu projeleri anca devlet yapar. Diğer adaylar devlet projelerini sanki kendi yapacakları projelermiş gibi aksettirip vatandaşı kandırıyorlar. Resimler üzerinden çalışmak kolay. İki photoshop yaz koy.

Hükümetin desteği gerekir, çok büyük destektir. Ama hangi proje olursa olsun, hangi partiden olursa olsun her belediyeye eşit mesafededir. Ereğli Belediyesi hastane yerini devlete 5 trilyona sattı. Türkiye'de örneği yok. Sizin derdiniz hizmet ve yatırım olsaydı bedava vermez miydiniz? Gençlik Merkezini yerini Halil Bey vermediği için buraya yapılıyor.

"HALİL BEY KENDİ PARTİSİNDEN BİLE OLSA KİMSEYE YARDIM ETMEZ"

Halil Bey kendi partisinden bile olsa kimseye yardım etmez. 1994 yılında Anavatan Partisinden rahmetli İbrahim Yalçın Gülüç Belediye Başkanıydı. O zaman da Halil Bey destek sözü verdi ama Gülüç'e bir çivi bile çakmadı. İbrahim Yalçın'a hiçbir zaman destek olmadı. 2009'da aynı destek sözü Ormanlı'da Yaşar Sever'e verildi. Ama 2001 Genel Seçimlerinde eşi Neriman Hanım'a Ormanlı'dan oy çıkmadığı için Yaşar Sever'i Ereğli'de belediye kapısından içeri sokmadı. Halil Posbıyık'ın asıl hedefi Gülüç'e hizmet değil. 2015 Genel Seçimlerinde milletvekili adayı olmaktır. Siz hiçbir yatırımın önünü açmamışsınız sanayiciyi kovmuşsunuz Ereğli'de herkesin işini eksik bırakmışlar. Söyleyecek çok söz var ama bizim kavgayla işimiz yok. Göreceksiniz Ereğli'de Ak Parti seçimi kazanacak. Ereğli'de bir heyecan başladı ve bu heyecanla değişim olacak. Biz Ereğli'den destek anlamında bir şey düşünmüyoruz. Biz muhtarlığa değil Belediye Başkanlığına talibiz gereğini yaparız.

Siz hiçbir yatırımın önünü açmamışsınız. Sanayiciyi kovmuşsunuz. 2009'da Ormanlı Beldesini de Yaşar Bey CHP'den seçildi. Halil Bey destek verecek diye. Sonra olan oldu. Değişen bir şey yok. Ereğli'de herkesin işini eksik bırakmışlar. Söyleyecek çok şey var. Ama bizim kavga ile işimiz yok. Göreceksiniz Ereğli'de Ak Parti seçimi kazanacak. Ereğli'de bir heyecan başladı ve bu heyecanla değişim olacak. Biz Ereğli'den destek anlamında bir şey düşünmüyoruz. Biz muhtarlığa değil belediye başkanlığına talibiz. Gereğini yaparız."

"MECLİS ÜYELERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"GÜLÜÇ'Ü İLÇE YAPACAK KADRO BU KADRO"

Ak Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz "Her partide hep sıralama kavgası oldu. Benim meclis üyelerim ise sıralamanın nasıl olduğunu son güne kadar bilmiyorlardı. Son akşam listeyi açıkladığımda herkes saygı duydu. Hepsine teşekkür ediyorum. Bizim arkadaşlarımızın hedefi Gülüç'e hizmet etmek. Hepsi kaliteli ve vizyon sahibi arkadaşlarımız. Böyle bir meclisle çalışmak bizim için bir onur. Mecliste 9'da 9 istiyorum. Gülüç'e daha çok hizmet için, daha iyi hizmet için hepsini istiyorum. Oyların hepsine talibiz. Parti kalıbını kırmalılar. Bana karşı bir teveccüh var. Gülüç'ü ilçe yapacak kadro bu kadro. Birileri kapatmak istiyor, biz önünü açmak istiyoruz.

Eğer Gülüç'ü Ereğli'yi katarsanız, mesela su 1,5 TL, olacak 3,5 TL. Ereğli'de ki fiyatlar neyse o olacak. Mesela Ereğli'de cenaze hizmetleri bedava yaptı Sayın Başkan. Teşekkür ediyoruz ama bedava değil. Gülüç'te 15 yıldır bedava. Meclise gelen kararda iki tane madde koydular altına maddenin biri cenaze hizmetlerinin bedava olması ikincisi katı atıka yaptıkları zam var hane başına. Ak Partili belediye meclis üyeleri karşı çıktılar bu duruma. Dediler ki birinci maddeyi onaylıyoruz eğer ikinci maddeyi çıkarırsan. Ama bu madde geçerken ikinci maddeyi koyarak katı atığa zam yaptılar. İşte kandırmaca burada. Suya yaptığı zamdan elde ettiği gelir ile cenaze hizmetleri arasında ki fark 500 bin TL. Bu mu bedava? Bu kandırmaca. Emlak vergilerine bir anda yüzde 1300 zam yaptı. Erdemir emlak vergilerini ödeyemez hale geldi. Kavgalar çıktı. Araya girdiler ve sorunlar düzeltildi. Zam geriye çekildi.

Mesele Gülüç'ün meselesi. Gülüç'e hizmet etmek için bu yola çıktık. Çocukların, Hanımların ve gençlerin istekleri bizim için çok önemli. Onları da sosyal hayatın içine çekeceğiz. Hanımlar bu konuda istekli. Çocuk meclisi oluşturmak istiyorum. Yine hanımların direk işin içine girecek bir sistem oluşturmayı düşünüyorum. Özellikle gençleri de yine aynı şekilde bu işin içine sokmak istiyorum. Aile eğitimleri, evlilik öncesi eğitimler, spor alanları, evlenemeyen gençlere katkı verme anlamında, Kültürel alanlarda yenilikler yapmak istiyoruz"

"MEMLEKET SİYASETİ YAPIYORLAR"

Ak Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz "Gülüç'te biz en iyi hizmetleri yapmak için bu göreve talip olduk. Allah insana 4 özellik vermiş. İnsan doğarken Anne babasını seçemez, dilini seçemez, dinimi seçemez ve memleketini seçemez. Bizde bu yüzden Trabzonlu olduğumuzu inkar edemeyiz. Bizim yerli yabancı takıntımız yok. Ben buradan evlendim. Tek tutunacakları dal yabancılık siyaseti. Aynı Halil ağabeylerinin yaptıkları siyaset. Bizim amacımız Gülüç'e hizmet etmek. Bizim için oralı buralı olmaları önemli değil. Milliyetçilik üzerinden siyaset yapılmaz. Bu korkunun eseridir. Ben 25 yıldır bu siyasetin içindeyim. Birisi benim bu sürede Trabzon milliyetçiliği yaptığımı ispat etsinler adaylıktan çekilirim. Yerli siyaseti yapan bugünün adayları geçmişte İbrahim Yalçın2ı yıkmak için ellerinden geleni yaptılar ve yıktılar. Gülüç halkı buna en güzel cevabı 30 Mart'ta verecektir.

"MAKAM KAPISINI SÖKECEĞİM"

Ak Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz "Gülüç Belediyesine seçildiğim zaman kapımız açık olacak. Halkta öyle istiyor. Kapıyı çıkaracağım. Ardiyeye koyacağım. Kapım tamamen açık olacak. Bunun yanında her gün için vatandaşlarımıza kapımız açık olacak. Dini bayramlarımızda ve vatandaşlarımızın özel günlerinde onların yanında olacağız. Mesela bugün kadınlar günü. Ama bu günler bir güne sıkıştırılacak bir gün değil. Her gün kadınlar günü olmalı. Onlar değerlidir. Kadınlara hak ettiği değer her gün verilmelidir.

Sosyal yardımlara önem vereceğiz. İhtiyaç sahiplerine her zaman destek olacağız. Bunun için çalışmalar yapacağız. Hak edene hak ettiği değeri vereceğiz.

Başkanlık konusunda kaç dönem yapacağım konusunda bir süre takıntım yok. Vatandaş oy verdiği sürece ve heyecanımızı kaybetmediğimiz sürece Gülüç'e hizmet etmek için, Gülüç'e nasıl hizmet ederiz noktasında çalışacağız. Kazanmış gibi çalışmalarımıza başladık zaten. 30 Mart'tan sonra projelerimizle ilgili bakanlarımızla görüşmelerimiz şimdiden yaptık. Hedefimiz Gülüç'ü daha yaşanabilir bir kent yapmak olacak. Gülüç'le Ereğli entegre. Gülüç'le Ereğli gönül bağı olarak bağ içindedir. Kamplara bölerek insanları yönetemezsiniz. İnşallah 30 Mart'ta bunun önüne geçeceğiz. Biz kimseyle kavga etmeyeceğiz. Biz Gülüç halkı için isteyeceğiz. 30 Mart'ta inşallah Gülüç'te güçlü bir destekle seçileceğiz ve tüm yatırımları Gülüç'e getireceği. Biz laf değil iş üreteceğiz" dedi.

Haber : Değişim Medya Haber Merkezi
Bu Haber 6727 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :Ak Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz, Gülüç,

YORUMUNUZ
YORUM EKLE

 Yorumlar ( 15 )

Sayfa : [1] 2 3
GÜLÜÇ BELEDİYESİNİ GÜLÜÇ HALKI YÖNETECEK
aydın güngör ile kıyaslanacak tek isim vardır oda gökhan demirtaş. yani 5 yıldır çalıştığı vasat ekip arkadaşı.ismail yılmaz asla aydın la kıyaslanmaz. tek ortak noktası partisi.ki aydın zaten chp kökenli sonradan ak a geçip b.k etmiş biri. gülücün son şansı i
Gön : Aycan şengör  20 Mart 2014 : 23:46:24  

20 SENE EVVEL Kİ GÜLÜÇ,20 SENE SONRA Kİ GÜLÜÇ
ARKADAŞ 20 SENEDİR EREĞLİLİYİM,20 SENE ÖNCE GÜLÜÇ AYNI GÜLÜÇ'DÜ.SENE 2014 GÜLÜÇ AYNI GÜLÜÇ,BİR ÇİVİ ÇAKMAZ MI İNSAN YAAA,SEÇİM YAKLAŞTI ŞUNU YAPACAĞUIM BUNU YAPACAĞIM.
Gön : EREĞLİLİ  15 Mart 2014 : 00:06:32  Zonguldak

GÜLÜÇ BELEDİYESİNİ GÜLÜÇ HALKI YÖNETECEK
paraları sıfırla ve evde kalsın 30 mılyon Euro para kalsın cok güzel kardeşler destekleyın..azızın dedıgı gıbı goturdun dıyosun goturmusler gercektende......
Gön : gulucten  14 Mart 2014 : 09:12:39  Zonguldak

GÜLÜÇ BELEDİYESİNİ GÜLÜÇ HALKI YÖNETECEK
rüyanda bıtırdı galıba anketlere bak azızımm..gulucu guluc halkımı ereglıdekı ak partılı Trabzonlular mı yönetecek cakıraylar mı yönetecek bır soru ver adayına kardeş azızımmm
Gön : azızın arkadası  14 Mart 2014 : 08:30:18  Zonguldak

KDZ. EREĞLİ VE GÜLÜÇ'ÜN BERLİN DUVARI YIKILSIN ARTIK...!!! Ünal SAVAŞ
GÜLÜÇ BELDESİ ZAMANIN İKTİDARI ANAVATAN PARTİSİNİN SİYASİ KAZANIMLARI UĞRUNA KDZ. EREĞLİ'DEN BÖLÜNMÜŞTÜ. GÜLÜÇ BELDESİYLE KDZ. EREĞLİ'Yİ BİRBİRİNE BAĞLAYAN GÜLÜÇ KÖPRÜSÜNÜN BİR YAKASI BİR BELEDİYE, DİĞER YAKASI BAŞKA BİR BELEDİYE.!!! SANKİ DUVARLA İKİYE BÖLÜNMÜŞ GİBİ. NEREDE GÖRÜLMÜŞ BÖYLESİ BİR ÇARPIK VE UCUBE KENTLEŞME...!!! BÖLGESEL KALKINMAMIZA VE HALKIMIZIN HİZMET ALMASINA ENGEL OLAN BÖYLESİ BİR UCUBE KENTLEŞMEYE DUYARSIZ KALARAK ÇÖZÜM ÜRETMEYEN İKTİDARIYLA, MUHALEFETİYLE TÜM BÖLGE MİLLETVEKİLLERİMİZİ VE YEREL YÖNETİCİLERİMİZİ KINIYORUM.

BERLİN DUVARI BİLE YIKILALI KAÇ SENE OLDU ... DEVAMI
Gön : Ünal Savaş  14 Mart 2014 : 02:12:13  Düzce

KDZ. EREĞLİ VE GÜLÜÇ'ÜN BERLİN DUVARI YIKILSIN ARTIK...!!! Ünal SAVAŞ
GÜLÜÇ BELDESİ ZAMANIN İKTİDARI ANAVATAN PARTİSİNİN SİYASİ KAZANIMLARI UĞRUNA KDZ. EREĞLİ'DEN BÖLÜNMÜŞTÜ. GÜLÜÇ BELDESİYLE KDZ. EREĞLİ'Yİ BİRBİRİNE BAĞLAYAN GÜLÜÇ KÖPRÜSÜNÜN BİR YAKASI BİR BELEDİYE, DİĞER YAKASI BAŞKA BİR BELEDİYE.!!! SANKİ DUVARLA İKİYE BÖLÜNMÜŞ GİBİ. NEREDE GÖRÜLMÜŞ BÖYLESİ BİR ÇARPIK VE UCUBE KENTLEŞME...!!! BÖLGESEL KALKINMAMIZA VE HALKIMIZIN HİZMET ALMASINA ENGEL OLAN BÖYLESİ BİR UCUBE KENTLEŞMEYE DUYARSIZ KALARAK ÇÖZÜM ÜRETMEYEN İKTİDARIYLA, MUHALEFETİYLE TÜM BÖLGE MİLLETVEKİLLERİMİZİ VE YEREL YÖNETİCİLERİMİZİ KINIYORUM.

BERLİN DUVARI BİLE YIKILALI KAÇ SENE OLDU ... DEVAMI
Gön : Ünal Savaş  14 Mart 2014 : 02:11:03  Düzce

GÜLÜÇ BELEDİYESİNİ GÜLÜÇ HALKI YÖNETECEK
İSMAİL YILMAZ bu işi bitirdi Konuşmayın boşuna...chp desen şöför diğeri tekelci..Biz bunlara kalmadıkKK kalmayacağızz...şimdiden İSMAİL BAŞKANIMA HAYIRLI UĞURLU OLSUNNN
Gön : AZİZZZZ  13 Mart 2014 : 23:58:40  Zonguldak

Sayfa : [1] 2 3
DİĞER BAŞLIKLAR
DEĞİŞİM RADYO MIZIKA'YA SES VEREN ÜSTADI AĞIRLADI
"BALTİC ROOM" AÇILDI
YÜZÜNÜZDE GÜLÜMSEME YARATAN HERŞEY, SİZİN BU HAYATTAKİ ..
ÖĞRENCİLERİNİN GÖZÜYLE CUMHURİYET ÖĞRETMENİ NACİYE KIPÇAK
MÜFTÜOĞLU: "GELECEĞİMİZİN TEMİNATI OLAN GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ"
NİLAY TANIK İLE NEFESE DAİR..
200 BİN NUFUSLU BÖLGEYE HİZMET VERİYORUZ
ÇAĞDAŞ BİR YAŞAM VE BİREY OLMANIN YOLU ..
GÜNÜN SÖZÜ
Ölümün hakikatini gören kamil insanlar, ölümü sevmişler. Daha ölüm gelmeden ölmekmek istemişlerdir.

( Bediüzzaman Said'i Nursi )
NÖBETÇİ ECZANE
27 - 05-2019
YAZICIOĞLU ECZANESİ
TEL : 333 05 33
Bağlık Mahallesi Erdemir Cad. No:55 A
Kdz.Ereğli / Zonguldak

MADENCİ ECZANESİ
TEL : 347 61 67
Sarıkokmaz Mah. Dvrek Yolu Cad. No: 95C - Zonguldak
Kdz.Ereğli / Zonguldak

 Nöbetçi Eczaneler
 
İSTATİSTİK
  İstatistik
  Dün : 35724
  Bugün : 10494
  Toplam: 96833137
   Şuan Çevirimiçi:

 90 konuk,

 
YORUMLAR
En son yorumlanan haberler
» Trafik masaya yatırıldı...
» Endemik ve Gastronomik… OSMANLI ÇİLEĞİ
» Kömürspor'da Teknik Direktörü TAMAM...
» Belediyeyi yeniden ŞAHLANDIRACAĞIZ!.. Video lu Haber
» Sevenlerini üzdü...
» Esnafa zor anlar yaşattı…
» Yunuslara nazar değdi…
» Özlem sona eriyor… Tarihi sahnede açıkladı… Video lu Haber
» Yer SARI gök KIRMIZI oldu… Video lu Haber
» Kafa kafaya çarpıştılar... Can kaybı, yaralılar...
 
SÜPER LİG PUAN DURUMU
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com