KASHMİR PARK YAN BANNER
kashmir park, akçakoca, bir doğa harikası, canlı müzik,
kdz. ereğli, oked emlak, emlak borsası, değişim medya,
kdz. ereğli, buzdağı su, yeni yüzüyle hizmetinizde,
17 Şubat 2019 Pazar
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2018 Seçim
  • kdz. ereğli, doğa koleji,
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
ANA SAYFA  / DİYALOG  -> VİDEOLU HABERLER
DİYALOG, FARUK ÇATUROĞLU'NU AĞIRLADI
DİYALOG, FARUK ÇATUROĞLU'NU  AĞIRLADI

Değişim Radyo'nun bu hafta ki konuğu Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, "Hükümet kurulsa da hazırız. Erken seçime de hazırız" dedi.

 20 Temmuz 2015 09 : 10 

Değişim Radyo’da canlı yayına katılan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, 7 Haziran seçim sonuçlarına göre ye bir yol haritası çizeceklerini söyledi.

Değişim Radyo ’da Program Yapımcısı Şenol Azman’ın hazırlayıp sunduğu Diyalog programı bu hafta Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve Değişim Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Semih Çolak’ı ağırladı.

7 Haziran Genel Seçimlerinden başarıyla çıkan ve seçimlerin ardından ilk olarak Değişim Radyo’da canlı yayına katılan Çaturoğlu ve Çolak, ülke gündemi başta olmak üzere bölge gündemine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

ÇATUROĞLU: “TERSANELERİMİZİN AYAĞA KALKMASI İÇİN MÜCADELE EDECEĞİM”

“Zonguldak ilimizin Ereğli ilçemizin en önemli can damarı olan Tersanelerimiz büyük girişimler sonucunda bölgemizde açıldı. Yüzlerce, binlerce işçi çalışıyordu. Ancak bugün baktığımızda ortalama 100 işçi ancak çalışıyor. Zonguldak kendine has özellikleri olan bir şehir. İstihdam eksikliği, KDV’nin azalması gibi ekonomik sosyal sorunları da bir arada getiriyor. Kalkınma Ajansının artık torpille hibe dağıtmaktan çıkarak, bölgenin potansiyelini ortaya çıkacak çeşitli yatırımlarasevk edecekkonuma gelmesi gerekiyor. Bu konuyu BAKKA Başkanımıza ilettim.Zonguldak Kalkınma Ajansı bizim ajansımız.”

“2008 KRİZİNDEN EN ÇOK ETKİLENEN SEKTÖR TERSANECİLİK OLDU”

“Bizim tersaneciliği ele alıp geliştirmemiz lazım. Tersanecilik, 2008 yılında dünya ekonomik krizi baş gösterdiği zaman en çok etkilenen sektörlerden biriydi. Tiraj sınırı da düştü ve bir anda patladı. En büyük zararı bizim bölgemizdeki tersaneler gördü. Geçmişten günümüze tersane işiyle uğraşan büyük ağabeylerimiz vardı, örneğin bir Madenci Gemi Sanayi, Uzundemir Ailesi ve Batı Karadeniz Deniz Ticaret Odası Başkanı İrfan Erdem bu işi yapıyordu. Bilgi ve becerileri çok fazla olmasına rağmen bu krizden nasiplerini aldılar.

Ereğli Gemi ise o dönemlerde büyük yatırım yaparak bölgeye geldi. İster istemez bu krizden o da etkilendi. Bu dönemde sıkıntı bizim bölgemizde daha çok yaşandı. Yalova, Tuzla Tersaneleri çalışıyor, niye burası çalışmıyor diye çok konuşuldu. Tersanecilerimizle birebir görüşmeler yaparak, bu konuyu en kısa sürede çözmek için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda çok iddialı konuşmak doğru değil. Bir şey söylendiğinde onun yapılması lazım. Olayı takip ediyoruz.

“TERSANELER PROJESİ RAFA KALKMADI”

Çaturoğlu, tersanelerle ilgili geçmiş dönemde yapılan çalışmaların, kişiler arasındaki kavgalar nedeniyle tıkanmış durumda olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

“Tersaneler bölgesinde bizden önce başlayan bir çalışma var. Bir yere kadar gelmiş ve tıkanmış. Kişiler birbiriyle kavga eder konuma gelmiş ve proje tıkanmış. Bizler bu proje muhataplarıyla bir araya gelerek, neler yapabilirizi konuşacağız. Onun gidişatına göre projenin arkasında olacağız. Tersaneler projesi rafa kalkmadı, arkasında olup bir süre sonra gerekli açıklamayı yapacağız.

Biz, ‘Kimin Zonguldak için bir projesi varsa o projenin arkasında olacağız’ sözünü seçim öncesinde verdik, verdiğimiz sözün arkasındayız. Kimin projesi varsa getirsin, gerekeni yapalım.

Benim, Alaplı Belediye Başkanlığı dönemimde de tersaneci arkadaşlarımızla çalışmalarımız oldu. Hepsini çok iyi tanıyor, sorunlarını biliyorum. Bunların çözümü için elimden geleni yapacağım, tersaneleri ayağa kaldıracağız.”

AZMAN: “EREĞLİ TSO’DAKİ KAVGA TERSANELERİ BU KONUMA GETİRDİ”

Şenol Azman ise tersanelerle ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

“Önceki Dönem Zonguldak Milletvekilimiz Prof. Dr. Ercan Candan, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker ve Önceki Dönem Belediye Başkanı Halil Posbıyık, arasındaki kavga tersanelere de yansıdı. 20 trilyona yakın para Yalova Tersanelerine geçti. Yine bu dönemdeki kavga nedeniyle 10 trilyona yakın para bu bölgeye gelmedi, Yalova Tersanelerine geçti. Kdz. Ereğli TSO’daki kavga tersanecileri bugünkü konuma getirdi. Bu kavga olmasaydı bu memleketin çocukları evlerine ekmek götürecekti."

ÇOLAK: “İKİNCİ OSB ŞART MI?”

Çolak’ın Çaturoğlu’na bir diğer sorusu ise OSB ile ilgili oldu.

Ereğli’de mevcut OSB’nin dolu olduğunun ve ikinci OSB’nin yapılması gerektiğinin konuşulduğunu ancak Alaplı’da bulunan OSB’nin neden değerlendirilmediğini soran Çolak’a, Çaturoğlu’nun yanıtı şöyle oldu:

ÇATUROĞLU: “ORTAK ÇALIŞMA YAPILABİLİR”

“Ereğli OSB’nin dolması ve gelişmesi yönünde istihdam çalışması yapmalıyız. Ereğli OSB Alaplı OSB birleşemez mi? Bir an önce Ereğli OSB’nin hayata geçerek, ortak akıl yürüterek Alaplı OSB’yi de içine alarak ortak bir çalışma yapılabilir. Bunun için OSB yetkililerimiz bir araya gelerek, olur, olmaz konusunda istişare yapabilirler. Bu Kdz. Ereğli için bulunmaz bir fırsatta olacaktır.

Alaplı OSB’ de alt yapıçalışmalarındayız. Tek bir yatırımcı bulabilirsek burası da kalkınacaktır. Olmadığı zaman da parsel parsel satışlar yaparak burayı harekete geçirmeliyiz. OSB geliştirmemiz lazım. Gelişmeleri inşallah entegre biçimde ele alacağız.”

“YIĞILCA’YA ÇİMENTO FABRİKASI KURULACAK”

“Yığılca’da İşadamı İsmail Ağaoğlu tarafından kurulması planlanan Çimento Fabrikası sayesinde Alaplı gelişip, büyüyecektir. Atıl vaziyette olan Alaplı Liman Projesi bu sayede ayağa da kalkabilecek. Türkiye etrafındaki gelişmelerden etkileniyor. Zonguldak’ta etrafındaki il ve ilçelerde olan çalışmalardan ister istemez etkileniyor. 7 Haziran Genel Seçimleri sonrasında ilimizin belli başlı sorunları konusunda bizden rapor istendi. Biz bu raporları Başbakanmız Ahmet Davutoğlu’na bizzat verdik.”

“GÜÇBİR JENERATÖR’E SAHİP ÇIKALIM”

“Alaplı'nıngüçlü ve köklü firmalarından olan Güçbir Jeneratör Sahibi Osman Karakaya, Er Boru’yu satın aldı. İstanbul’daki jeneratör yatırımını Kdz.Ereğli’ye getiriyor.

Alt yapısı ve çevre düzenlemesi yapılmış bir tesisin hayata geçmesi bölgemiz için bulunmaz bir fırsattır. O yatırımının Alaplı’da olmasını çok istedik, nasip Kdz. Ereğli’yeymiş. Yatırımcı kardeşimiz Osman Karakaya’yı kutluyor, başarılı çalışmalar yapacağına inanıyorum.

Yatırım Alaplı’da olmadı, Kdz. Ereğli’de oldu. Alaplı’da olması, Ereğli’de olması bizim için fark etmiyor. Ereğli Alaplı bir, Ereğli’ye, Alaplı’ya yapılan her yatırım bize güç verecek, bölgemizi kalkındıracaktır.

Çaturoğlu, Ereğli ve Alaplılı iş adamlarını Jeneratör ihtiyacı olanların bölgemizin yatırımcısı olan Güçbir Jeneratörü tercih etmesi yönünde uyararak, Güçbir Jenetratör’ü tercih edelim ki bölgemiz kazansın” dedi.

“EREĞLİ EĞİTİM YUVASI OLACAK”

Çaturoğlu, eski devlet hastanesinin fakülteye dönüştürülmesinin ekonomiye büyük katkı sağlayacağını da dile getirerek, konuşmasına, şöyle devam etti:

“Bülent EcevitÜniversitesi (BEÜ) Ereğli EğitimFakültemizingelişmesi için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çabalıyoruz.

Önceki Dönem Milletvekilimiz Prof. Dr. Ercan Candan başta olmak üzere Belediye Başkanımız Opr. Dr. Hüseyin Uysal ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK)'nın destekleriyle Eski Devlet Hastanesi yerinin BEܒye devredilmesi için birçalışmabaşlattılar. Bu çalışma bizim dönemimizde hayata geçti. Bu yerin BEܒye devir edilmesi sözünü ve belgesini aldık. Seçim zamanı biz bunu fırsata çevirdik ve seçim sonucunda da bu yer BEܒye devredildi. O dönemde başlatılan projeyi hayata geçirdik. Bize verilen yazıyı BEÜ Rektörümüz Mahmur Özer’e teslim ettik.

Bizim amacımız daha büyük. Aşama aşama bu alanın fakülteye dönüşmesini istiyoruz. Hastane taşındı, faküle oraya açılmazsa esnafımızın sıkıntısı büyür. Üniversite kenti öğrencileri aydınlatmasının yanı sıra şehrin ekonomisine de büyük katkı sağlayacaktır. O yüzden buraya aşama aşama da olsa bir veya birden fazla fakülte yapılması şart.

“ALT YAPI ÇALIŞMALARI ŞART…”

“Üniversitenin güçlenmesi çok önemli. Buradaki yatırım eksikliğinin bir kısmını giderebilecek bir olgudur. Diğer taraftan bütün bunları söylüyoruz ama yatırımcının bölgeye gelmesi ve ekonomik ivmenin hızlanması için alt yapı yatırımlarının da tamamlanmış olması lazım. Üzerinde durduğumuz sıkıntılardan bir tanesi bitmeyen tamamlanamayan yollardır. Şu an için Ereğli – Zonguldak yolunda bir sıkıntı gözükmüyor. Zonguldak yolu üçe bölünmüş durumda. A, B, ve C olarak. A yapılmış, B devam ediyor, diğer firma da C’yi yapacak.”

“EREĞLİ-DEVREK YOLUNDA CİDDİ SIKINTILAR VAR”

“Ereğli-Devrek yolunda ise ciddi sıkıntılarımız var. Güzergah sıkıntıları var. Toprak yapısından kaynaklanan sıkıntılar var. Meydana gelen heyelandan dolayı da şu anda yol ulaşıma kapalı. Sadece orada da değil, Çaylıoğlu – Armutlucuma – Devrek arasında da yer yer heyelanlar var. Bu yolun oturulup tekrar incelenmesi gerekecek. Heyelanlı bölgelerde yol yapmak zordur. En üst seviyede tedbir alıp çalışma yapmak gerekiyor.”

“EKSİĞİMİZ VAR Kİ OY ORANIMIZ DÜŞTܔ

“Düşen oy oranlarını belirlemek için anketler yapmak gerekiyor. Genel merkezimiz bu konuda çalışıyor. Ben orada açık yüreklilikle şunu ifade ettim. Bizim eksiğimiz gediğimiz olmasa yüzde 49,9’dan yüzde 41’e düşürmezdi vatandaşlarımız bizi dedim. Ben açık ve net söylüyorum. Bizim Türk Seçmeni kadar akıllı ve ne yaptığını bilen bir seçmen, dünyada hiçbir ülkede yoktur. İstediğiniz kadar spekülasyon yapın, istediğiniz kadar etkilemeye çalışın. Bu seçmen hangi partiye ne kadar değer veriyorsa o kadar oy verir. CHP yüzde 25 ise 25 alır, 26 olmaz. MHP’nin istikakı yüzde 19 – 19,5’dur, yüzde 20’nin üstüne çıkmaz. Ak Parti’yi de yüzde 49’dan yüzde 41’e düşürürken dedi ki eksiğin var, kendine çeki düzen ver, iç muhasebeni yap, nerede hata var, nerede sıkıntı var dedi. Seçmenimizin kafası zehir gibi çalışıyor.”

“HAYALİ DEĞİL PEŞİN PARA CAZİP GELİYOR”

“Emekliye bir zam verildi. Kimine göre 50 TL, kimine göre 100 TL, kimine göre de 3 TL. Niye 3 TL? 1000 TL’nin altındaki maaşları 1000 TL’ye tamamlayacağız denildi. Ya adam 999 TL alıyorsa? 1 TL zam alacak. 1000 TL’nin üzerindekileri de 1100 TL’ye tamamlayacağız diyorsan ve adam 1095 TL alıyorsa 5 TL zam alacak. Bundan bir şey anlaşılmadı. Öyle olacağına seyyanen 100 TL veriyorum ya da birinci 6 ayda 100 ikinci 6 ayda 100 TL veriyorum deseydi. İnanın diğer partilerin vereceği 1000 TL’den daha değerli olurdu. Ve bizim için daha iyi olurdu zaten iktidardaydık. Ve milletimiz hayali paralardan ziyade peşin parayı sever. Miktarı önemli değil. Yani şimdi ne olduğu belli olmayan bir zam uygulaması oldu. Bu da bizim aleyhimize oldu.”

“BU SEÇİMİN GALİBİ AK PARTİ”

“Bu seçimin galibi yine AK Parti’dir. Seçmen bizi tarihe gömebilirdi. Anavatan Partisi gibi olabilirdik ya da DSP gibi olabilirdik. Ama yine yüzde 41 gibi bir oy oranına sahip olduk. Bu seçimin galibi ne MHP’dir, ne CHP’dir ki CHP bu seçimin mağlubudur. Ak Parti yine bu memleketin omurgasıdır. AK Partisiz koalisyon kurulamayacağı da artık açığa çıkmıştır.”

“DAHA ÖNCE DE UYARILMIŞTIK”

“Bize bir uyarı da 2009 yerel seçimlerinde yapılmıştı. 2007’de yüzde 46,7 oy almıştık. 2 sene sonraki seçimlerde de yüzde 50’ye çıktık. Yani siz seçmenin verdiği mesajı alır gerekeni yaparsanız her şey olur. Başbakanımıza gerekirse seçmenimizden özür dileyeceğiz dedim. Eksiklerimizi görüp gereğini yaparsak bu millet bizi yine yüzde 50’ye taşır. Çok önemli bir yerde uyarı geldi. Biz uyarıları dikkate alıyoruz. Seçmen sadece bize de mesaj vermedi ki. Seçmen bütün partilere mesaj verdi. Hala algılayamayanlar var. Seçmen diyor ki; “Ben bu sefer tek başına hiçbirinizi iktidar yapmadım, görüşün anlaşın, hükümet kurun, bir dört yıl da böyle oldun.” Ama şimdi ben bakıyorum sizce MHP Genel Başkanı bu mesajı almış mı? Başından beri set çekiyor, duvar örüyor. Siyasi partilerin bir amacı var. Millete memlekete hizmet etmektir. Tek başına iktidar olabiliyorsan tek başına hizmet edeceksin, olmuyorsa koalisyonla olur. Hiçbir partinin amacı muhalefet olmak değildir. Hükümet kurulur, dışarıda kalan muhalefet olur.”

“NEREDE CHP, MHP, HDP?”

“Bütün partiler AK Parti’yi gitsin diye mücadele ettiler ve AK Parti tek başına iktidar olamadı. Şimdi neredesiniz? Nerede CHP, MHP, HDP? Buyurun, kurun yüzde 60’ı. Siz önergeyi verin. Mecliste sayısal çoğunluğunuz var. Yüce Divan’a gönderin. 16-25’in hesabını mı soracaksınız? Buyurun sorun. Çoğunluk sizde. İstediğinizi yapın. Hükümeti de kurun.”

ÇOLAK: “MHP’NİN HDP İLE AYNI ÇATI ALTINDA OLMA İHTİMALİ YOK”

“Hükümetin kurulması için Cumhurbaşkanı’nın Kılıçdaroğlu'na yetki vermesi gerekiyor. Yetkiyi vermeden kuramaz. Burada bir öz eleştiri yapalım. AK Parti ile diğer partiler hükümet kurma çalışmasını başaramazsa ben Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın CHP’ye kurma görevini vereceğini düşünmüyorum. Direk erken seçim diyecektir. Bu ülkede her şey demokrasiyle yönetilmiyor. MHP’nin maalesef PKK’nın uzantısı olan HDP ile aynı çatı altında olma ihtimali yok. Kabul de etmiyoruz. Biz o yüzden Çankaya Köşkü’ndeki görüşmeyi de kabul etmiyoruz.”

ÇATUROĞLU: “BU HAFTAKİ TEMASLAR DAHA ÖNEMLİ”

“Bizim seçmenimiz de HDP ile koalisyon istemiyor. Ak Parti seçmeni de CHP ya da MHP ile istiyor. Yüzde 60’ı MHP, yüzde 40’ı CHP ile istiyor. Bakın şu var, bizim Genel Başkanımız kapıları hep açık tuttu. Görüşmeleri yapıyor. Ama bir yere kadar devam edecek. Bu koalisyon kurulmazsa erken seçime gideceğiz. Ve erken seçime de hazırız. Ve erken seçime de en hazır adam da benim şu anda. Hükümet kurulma ihtimali bana göre yüzde 50’ye yüzde 50. Kimseyi yakın ya da uzak görmüyorum. Bu haftaki temaslar çok önemli. Bugüne kadar söylenenler, süreç başlamadan yapılan açıklamalardı. Resmi olarak fikirler, zikirler alındı. Tekrar görüşmeler yapılacak. Ona göre yol haritası çizilecek.”

“ERKEN SEÇİME GİDİLİRSE AK PARTİ’NİN OYU ARTAR”

“Siyasi partilerin iddialarına göre, biz AK Parti olarak diyoruz ki, erken seçimde bizim oyumuz artar. Ama MHP bunu söyleyemiyor. CHP’ninki de bir ihtimal artabilir. Belki HDP’ye giden ödünç oylar geri döner. HDP’nin oylarında da düşüş olabileceği söyleniyor. MHP’nin oyları da düşer. En azından geçmişte AK Parti’ye oy verip de bu dönem MHP’ye oy veren bir kısım seçmen pişman. Bunu ifade ediyorlar. Çünkü onlar AK Parti ile MHP taban olarak birbirlerine yakın olduğu için bu hükümet böyle kurulsun istiyorlar.”

“SIKINTI TEPEDE…”

“Birleşilsin… Bizim kafamızdaki bir takım sorulara cevap olma, bazı olaylara müdahale edebilme noktasında konuşuyorlar ve diyorlar ki, “İktidarın bir parçası olalım, vatandaşa hizmet etme noktasında bizim de çorbada tuzumuz bulunsun. Bunu bizden niye mahrum ediyorlar.” Ben belediye başkanlarıyla da görüşüyorum. Tabanda bir sıkıntı yok, tepede bir sıkıntı var. Tepedeki sıkıntı çıkaranları da seçmen cezalandıracak. Sonuç değişmeyecekse bu inat niye diyorlar. AK Parti lehine belki değişebilir ama bizi tek başımıza iktidar yapar mı yapmaz mı onu bilemem. Ama şu da var tekrar neden seçim külfetine sokulsun Türkiye diyor vatandaş? Tablo değişmeyecekse neden şu anda gereği yapılmıyor diyorlar.”

ÇOLAK: “HDP İHTİMALİ NEDEN KONUŞULMUYOR”

Çaturoğlu'nun Çolak'ın “Neden CHP ya da MHP ile kurmak için ısrar ediyor AK Parti? HDP ile kurun. O da bu ülkede vatandaşlarını temsil eden bir parti. MHP kabul etmiyor, CHP kabul etmiyor. O zaman HDP ihtimali neden konuşulmuyor? Siz bu partinin eş başkanlarıyla Çankaya Köşkü'nde oturup neyin pazarlığını yaptınız? O zaman bunların terörle bağlantıları varsa, hangi çözüm sürecini konuşuyoruz?” sorularına yanıtı şöyle oldu:

ÇATUROĞLU: “BÜTÜN KAPILARIN HDP’YE KAPATILMASINA KARŞIYIM”

“HDP ihtimali bir şartla var. HDP çıkıp derse ki; “Benim Kandil'le bir ilgim yok. Kim silahı eline alıyorsa onlar benim düşmanımdır” o zaman belki olur. Yok sayarak bir şey yapılmaz. Başından bütün partilerin HDP’ye kapıyı kapatmasına da karşıyım. MHP ile yan yana oturuyor. Aynı meclisin çatısı altındaysan bu adamları karşına alıp konuşacaksın. Ülkenin bugünkü politikaları meclisi bu şekilde oluşturmuştur. Sert eylemler orantısız durumları ortaya çıkarmıştır. Bu ülkenin insanıysa hepsiyle konuşmalıyız.”

“KOALİSYONA DA ERKEN SEÇİME DE HAZIRIM”

“Biz aday olduğumuz günden bugüne kadar hiç durmadan çalışıyoruz. Halkın içerisindeyiz. Benim yer, sıra derdim yok. Sıkıntım yok. Hükümet kurulsa da hazırız. Erken seçime de hazırız. Ben profesyonel bir adamım, öyle düşünürüm.”

 2. (Video Galeri Yükleniyor)

Haber : Değişim Haber Merkezi
Bu Haber 2351 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Diyalog, Şenol Azman, Semih Çolak, ereğli, zonguldak,

YORUMUNUZ
YORUM EKLE

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

DİĞER BAŞLIKLAR
Şahin: “Kaos istemiyoruz!”
105 bin öğrenci için ders zili ..
Başkan Aydın’dan Mutlu’ya ziyaret…
Mirasından yararlanmasın diye...
Çocuk üniversitesi başladı...
“Bağımlılık Yapıcı Maddelerin Ağız Sağlığına Etkisi...”
Direkçi Ailesi'nin Acı Günü...
Vali Bektaş ZES’i ağırladı…
GÜNÜN SÖZÜ
Helalden kazanana hesap, haramdan kazanana azap vardır.

( Hadis-i şerif )
NÖBETÇİ ECZANE
17 - 02-2019
SEDA ECZANESİ
TEL : 322 01 77
Falım Pide Yanı Müftü Mahallesi 27 Mayıs Cad.No:14
Kdz.Ereğli / Zonguldak

ÖZGÜR ECZANESİ
TEL :
ÖMERLİ MAH.KAYNARCA CAD NO:229A
Kdz.Ereğli / Zonguldak

 Nöbetçi Eczaneler
 
İSTATİSTİK
  İstatistik
  Dün : 32902
  Bugün : 13999
  Toplam: 92694524
   Şuan Çevirimiçi:

 150 konuk,

 
YORUMLAR
En son yorumlanan haberler
» İYİ Parti’de yaprak dökümü
» CHP’de yöntem belli oldu
» Posbıyık: “Ereğli canlansın!”
» Başkan Uysal, Sakindereyi inceledi...
» Havaalanında son durum…
» START VERİLDİ…
» İYİ Parti açıkladı: İttifak niye koptu?
» Posbıyık’tan “Miting gibi” açılış
» Şahin gençleri sevindirdi…
» 15 Temmuz’da olmam gereken yerdeydim. siz neredeydiniz?
 
SÜPER LİG PUAN DURUMU
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com