kdz. ereğli, özel echomar hastanesi,
kdz. ereğli, oked emlak, emlak borsası, değişim medya,
15 Aralık 2018 Cumartesi
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2018 Seçim
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
ANA SAYFA  / MEDYA  -> VİDEOLU HABERLER
NATURKÖY Seyir Terasında manzaraya bayılacaksınız…
NATURKÖY Seyir Terasında manzaraya bayılacaksınız…

NATURKÖY Seyir Terasında manzaraya bayılacaksınız…

 09 Aralik 2017 15 : 39 

 

FOTO GALERİ YÜKLENİYOR...

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde Mustafa Kemal Tuğmaner’in yönetim kurulu başkanlığını, Şemsi Durdu ve Faruk Özhalepli’nin yönetim kurulu üyeliğini yaptığı NATURKÖY SEYİR TERASI düzenlenen tören ile açıldı.

Düzenlenen açılışa Vali Balkanlıoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Sapanca Kaymakam Vekili Hüseyin Kaptan, Belediye Başkanı Dr. Aydın Yılmazer, protokol üyeleri ve davetliler katıldı.

Davetlilerin yerini, almasının ardından kürsüye gelerek açılış konuşmasını gerçekleştiren NATURKÖY yönetim kurulu başkanı Mustafa Kemal Tuğmaner, mülkü belediyeye ait olan tesisi 10 yıllığına kiralayarak kendi bünyelerine kattıklarını, 3 katlı tesiste bundan sonra Türkiye’nin her yerinden ve dışarıdan gelen misafirleri ağırlayacaklarını kaydetti. Tuğmaner konuşmasında “Ortaklarım Sayın Harun Faruk Özhalepli ve Şemsi Durdu Bey ile Sapanca serüvenimiz 2011-2012 yıllarında ''Mahmudiye Mahallesi ' n de bulunan Natür Köy tesislerini almakla başladı.Üç ortak güzel yurdumuzun güzel yeri Sapanca’yı çok sevdik ve burada ihtiyaç duyulan modern tesisin Sapanca ' ya dolayısıyla Sakarya ilimize büyük bir katkı sağlayacağını düşünerek Sapanca Belediye'mizin mülkü olan '' Seyir Terasını '' Mart 2017 de açtığı ihaleye katılarak, tesisi 10 yıllığına kiralayarak ' Natür Köy Seyir Terasının onarımına start verdik. Sapanca Belediye'mizin mülkünü kendi yerimiz gibi görüp hiçbir masraftan kaçınmayarak en ince ayrıntısına kadar düşünüp muhteşem Seyir Terasını bugün sizler ile buluşturduk. Natür Köy kalitesi ile işletmemiz ile siz değerli misafirlerimizin huzuruna geldik. Emeği geçen bütün herkese ayrı ayrı burada teşekkür ediyorum, elbette bu işletme bir hizmet sektörüdür ve hizmet sektörü de son derece zor ve yorucu bir iştir. Ancak bu konuda iddiamızı Natür Köy ile ispatladığımızdan Natür Köy Seyir Terası ile devam ettirerek Sapanca ekonomisine canlılık katarak işletmemizin 'tabiat harikası' olan Sapanca'mızın tanıtımında önemli katkı sağlayacağını ümit ediyoruz. Müşterilerimizin damak tadına uygun bol çeşit ile hizmet vererek özel günlerde nişan, düğün, doğum günleri ve yemek toplantılarında hizmet verecek olmasının gururunu yaşamaktayız. Bu arada hepinizin huzurunda Natür Köyde hizmet veren, çalışan, marka değerimizi arttırmak için çaba sarf eden, kaliteden ödün vermemeye çaba gösteren tüm personelimize teşekkür ediyorum lütfen kendilerini alkışlar mıyız? Sayın Valim, Değerli Belediye Başkanım ve Sayın Misafirler; muhteşem Sapanca'mızı turizm alanında hatta Batılı birçok turizm bölgesinde daha iyi bir konuma getirmek için daha çok çalışmak zorundayız. Burası ‘Cennet ' burayı el birliği ile uçurmak zorundayız ve mecburiyetindeyiz! Sayın Belediye Başkanı' mız Aydın Yılmazer Bey'e bizlere verdiği katkıdan dolayı teşekkür ediyorum”

Belediye Başkanı Dr. Aydın Yılmazer ise konuşmasında “Saygıdeğer Valim. Sapanca’mız Sakarya’mızın Misafir odası. Bu çerçevede belirlemiş olduğumuz vizyon doğrultusunda göreve geldiğimiz gün itibariyle stratejilerimizi projelerimizi masaya yatırdık ve Allah’ın izniyle 5 yıllık program içerisinde belirlemiş olduğumuz projelerin Elhamdülillah yüzde 80’nini başarmış bulunuyoruz. Bu çerçevede bir metre kare sanayi imarımız yoktur. Belirlediğimiz vizyon Sapanca’mızı turizmde ve eğitimde gelişecektir. Bu doğrultuda yaptığımız girişimler sonucunda Sapanca’mızın değerli siz büyüklerimiz aracılığıyla Millet Vekillerimiz ’de 50 yıllık Orta Öğretim ve İlkokul Lise sorununu ortadan kaldırdık. Turizm Lisesi, Turizm meslek yüksek okulu, Turizm fakültesini hayata geçirirken nitelikli eleman istifram noktasında alt yapıyı oluşturduk. Diğer taraftan turizm ile ilgili pek çok projelere öncü olduk destek verdik vermeye de devam edeceğiz. Değerli büyüğüm Mustafa Ağabeyim gerçekten Sapancalı, Sunuda belirteyim çok güzel bir örnektir bizler Karsıyla Karslı İzmir’de Mardinli, Sapanca’da Sapancalı Erzurum’da yatırım yapabiliyor. Çünkü biz 80 milyonla biriz, tekiz bu doğrultuda Mustafa ağabeyimi kısa sürede tanıdım ama tanıdıkça mutlu oldum. Burası Belediyemizin bir mülküdür Belediye Yerel İdare öncü olmak ve yatırımları açmak zorundadır. Bizde bu düşünceyle Seyir Terasımızı hayata geçirdik belli bir süre işlettik. Belediye Restoran, Kafe vs. işletmecisi değildir. Belediye Halkına hizmet üreten bir kurumdur dedik ve ihaleye çıktık. Pek çok Mustafa Abi gibi Sapancalı yatırımcılarımıza teklifte bulunduk. Mustafa Abi Başkanım seni çok seviyorum Sapanca’mı çok seviyorum dedi ve ihaleye girerek 10 yıllığına burayı kiraladı ve benim hayalimde yapmak istediğimi gerçekleştirdiğinden dolayı Mustafa abime teşekkür ediyorum.”

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sapanca’da böyle bir tesisin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiğini ifade etti. Balkanoğlu konuşmasında “Şehir dışından gelen misafirlerimize, ‘Sakaryamızda nefis ve leziz yemekler sunulan, hizmet kalitesi ve temizliğiyle son derece güzel restoran ile beş yıldızlı oteller var’ diyebilmek için böyle güzel, temiz ve nezih müesseselerin elimizi güçlendirdiğini ifade eden Vali Balkanlıoğlu, “Belediyemiz çok güzel bir mekân oluşturmuş, ancak zaman içerisinde gördük ki, belediyeler yani devletin bizzat kendisi, işletmecilik konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Kazancını doğrudan kendine almayan kurumların hizmet üretmesi çok zor. O yüzden inanıyorum ki, işletme sahipleri daha önce yaptıkları örnek çalışmaları Naturköy’deki kaliteyi buraya da taşıyacaktır. Biz de böyle güzel bir yerin açılışını yapmakla son derece mutlu olduk, işletmecilerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz. Sakarya’nın en güzel ilçelerinden hatta bölgenin en güzel ilçesi Sapanca diyebiliriz. İnsana refah, ferah ve huzur veriyor. Sadece Sakaryalılar değil Türkiye’nin birçok yerinden insanlar buralarda bir yer sahibi olmayı bile hedefliyorlar. Türkiye’yi aştık Avrupa’dan, Arabistan’dan, Kuveyt’ten, Katar’dan insanların buralarda mülk sahibi olmak istemeleri boşuna değil Sakarya ve Sapanca huzur iklimine sahip. 5 ay oldu buraya geleli ve gerçekten Sakarya’nın potansiyelinin son derece güzel olduğunu görüyorum. Turizmde de en büyük, en güzel potansiyel yine Sapanca’da. Sapanca için ne yapsak az” dedi.

Yapılan Konuşmaların ardından dua ve açılış töreni gerçekleştirildi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından davetliler tesisi gezdi. Katılımcılara ikramlarda bulunuldu.

Açılış sonrası gazetecilere açıklamada bulunan NATURKÖY ortaklarından yönetim kurulu üyesi Şemsi Durdu, NATURKÖY merkezinin 2011 yılında Mahmudiye dere içerisinde açıldığını şubesinin de açıldığını, ilk şubenin orman içerisinde doğal yaşam köyü olarak faaliyet gösterdiğini, ikinci şubenin ise Sapanca gölü manzarası ile hizmete açıldığını söyledi. Durdu açıklamasında “Natür Köy aslında 2011 kuruluşlu Mahmudiye dere içerisinde yaklaşık 90 dönüm civarında olan bir yerde kurulmuş. Doğal yaşam köyü olarak faaliyet gösteren bir yerimizdi. Bugün buradaki açılışımız Sapanca göl manzaralı aynı zamanda otobandan görülerekten tesis kurulmuş Belediyenin binasına 3 katlı 3 katıda ayrı ayrı çok amaçlı müşteri ve bölgenin hatta Türkiye’nin insanlarının kabul edebileceği bir yer açtık. Bütün Natür Köy merkezinin burada ’da aynı şekilde müşterilerimize hizmete sunulacak. Bölgeye ve bütün Türkiye’ye hizmet etmekten gurur duyuyoruz. 3 ortağım ile birlikte burada bugün faaliyetlerimiz başlamış bulunmaktayız Seyir Terası olarak. Seyir terası belediyenin kuduruğu bir binadır Belediye ile birlikte bu faaliyeti başlatmış bulunmaktayız. Tüm Halkımıza tüm bölgemize hayırlı uğurlu olsun. Tüm emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Sapanca’da açılan 3 katlı NATURKÖY Sey,r Terasında düğün ve özel günlerde eşsiz manzarası ile davetlilerini bekliyor.

 

Haber : Sinan Kabatepe
Bu Haber 6346 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :NATURKÖY Seyir Terasında manzaraya bayılacaksınız, ereğli, zonguldak, değişim, haber,

YORUMUNUZ
YORUM EKLE

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

DİĞER BAŞLIKLAR
Doyasıya eğlendiler…
“Çiçeğin sanatla buluştuğu adres...”
Anadolu Basını buluştu
Seyyal Taner ve Kurtalan Ekspres Ereğli’de ..
Hazırlıklar tamamlanıyor…
Kaşdemir ve Suiçmez ailelerinin mutlu günü…
Yaşar Ciğer Kara Tren’de…
“Yalan Dolan” Ereğli’de sahne alacak…
GÜNÜN SÖZÜ
Atalarından sana kalanı haketmeye bak! Yoksa senin olmazlar.

( (Goethe) )
NÖBETÇİ ECZANE
15 - 12-2018
MEMLEKET ECZANESİ
TEL : 316 10 46
Yalı Caddesi
Kdz.Ereğli / Zonguldak

DEVA ECZANESİ
TEL : 316 34 76
Hastane yanı
Kdz.Ereğli / Zonguldak

 Nöbetçi Eczaneler
 
İSTATİSTİK
  İstatistik
  Dün : 137284
  Bugün : 27610
  Toplam: 89484509
   Şuan Çevirimiçi:

 1076 konuk,

 
SÜPER LİG PUAN DURUMU
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Ortaklık Yapımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
Grubu Tanıyalım
Grup Firmaları
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com