kdz. ereğli, özel echomar hastanesi,
kdz. ereğli, oked emlak, emlak borsası, değişim medya,
11 Aralık 2018 Salı
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2018 Seçim
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
ANA SAYFA  / GÜNCEL
“Aynı geminin içindeyiz!”
“Aynı geminin içindeyiz!”

“Aynı geminin içindeyiz!”

 12 Mart 2018 16 : 37 

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Arslan Keleş, “Bizim işimiz siyaset yapmak değil ama siyaseti bir araya getirerek şehrin büyümesine katkı sağlamak. Dolayısıyla aynı geminin içindeyiz. Birlikte çalışacağız, köylerimiz boşaldı, mahallelerimizde insan kalmadı, bunun önüne geçmemiz gerekiyor. Nasıl geçeceğiz, bu şehri büyüterek önüne geçeceğiz. Planlayarak geçeceğiz” dedi.

Keleş, beraberinde ekip arkadaşları ile Muhtarlar Derneği Karadeniz Ereğli Şubesi’ne ziyarette bulundu.

Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, Muhtarlar Derneği binası konusunda Keleş ve ekibine bilgi verdi.

KILIǒTAN BİRLİK VURGUSU...

Kılıç, “Biz 137 muhtarız. Muhtarlar birbirini tanımıyordu. Burada bir kaynaşma oldu. Çok güzel bir ortam. Vergi dairesi aynı, polis gelse hepsini aynen buluyor” dedi.

Kılıç şöyle konuştu:

TSO Başkan Adayımıza çıkmış oldukları yolda kendilerine başarılar diliyorum. Ereğli’nin birlik beraberliğe ihtiyacı var. Bize ağabey lazım, Ereğli’nin önünü açmak için. Genelde bu toplantılara katılıyorum, Karabük’ü örnek gösteriyorum. TSO; Belediyesi, Milletvekilleri Karabük’ün menfaati söz konusu olduğunda tek yumruklar. Seçim bittikten sonra kavga biter, hizmet aşkı başlar. Siyasi partiler hep birlikte gider, bunu istiyoruz diyerek birleşirler. Bunu da Ereğli’de sağlamamız lazım. Bunun en büyük sebebi, TSO’dan, Milletvekillerinden; Sivil toplum kuruluşlarından, siyasi partilerden, Esnaf odalarından kaynaklanır. İl genelimiz bölük, belediye meclisimiz bölük, şimdi muhtarları da bölmeye çalışıyorlar. Neden, birlik beraberlikten korktukları için mi böyle yapıyorlar. Hep birlik beraberlik içinde çalışmayı, ve çıktığınız yolun hayırlı olmasını diliyorum.”

KELEŞ: “BİZİ BAĞDAŞTIRAN BİR ŞEY VAR!”

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Arslan Keleş, sivil toplum kuruluşlarının siyasi ayaklarından birisinin muhtarlar olduğunu belirterek şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız iki yapıya çok önem veriyor. Muhtarlara çok önem veriyor, iş dünyasına çok önem veriyor. Bizi bağdaştıran bir şey var. Ortak paydamız Ereğli. Şehrimizin gelişmesi. Şehrimizin en büyük sorunu istihdam, işsizliği çözmek. Şehrimiz göç veriyor, şehrimiz küçülüyor. Bizim işimiz siyaset yapmak değil ama siyaseti bir araya getirerek şehrin büyümesine katkı sağlamak. Dolayısıyla aynı geminin içindeyiz. Birlikte çalışacağız, köylerimiz boşaldı, mahallelerimizde insan kalmadı, bunun önüne geçmemiz gerekiyor. Nasıl geçeceğiz, bu şehri büyüterek önüne geçeceğiz. Planlayarak geçeceğiz.

Ekip arkadaşlarımızla bu şehrin sorunlarını kendi sorunumuz gibi algılamaya talibiz. Bu şehir için yeni ne kazanabiliriz ona bakacağız, kimseyle kavga etmek gibi bir derdimiz yok. Kavga etmeye gelmiyoruz, çözüm üretmeye, hizmet etmeye geliyoruz. Sizler de en büyük çalışma arkadaşımız olacaksınız. Çünkü bu şehrin birikmiş konularının çözümünde birlikteliğe ihtiyaç var. Karabük örneğini verdiniz, bunu duyunca üzülüyoruz. Karabük’te bizim de işbirliğimiz var. Devletin her türlü yatırımı var. Siyaseten belediye ve merkezi yönetimi birleştirdik, daha fazla hizmet bekliyoruz şehrimize. Bunun için de birilerinin öncü olması gerekiyor. Nasıl siyaseten belediye ilçede en önemli kurumsa, ticareten de TSO en büyük kurumdur. TSO’nun kendine farklı bir vizyon, farklı bir anlayış üstlenmesi gerekmektedir. Bizim bütün amacımız bu, kavgamız da bu. Bugüne kadar yapılamayanları yapmak, şehrimizi büyütmek en büyük amacımız.”

BAŞKAN DEMİRTAŞ “KAZANAN EREĞLİ OLSUN”

Arslan Keleş ve ekibi, daha sonra Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı ziyaret etti.. Keleş ve arkadaşlarına başarılar dileyen Demirtaş “Kazanan Ereğli olsun” dedi.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Kdz. Ereğli TSO’nun Nisan ayında yapılması planlanan organ seçimlerinde aday olan Aslan Keleş ve arkadaşlarını makamında ağırladı.

TSO seçimlerin kardeşlik çerçevesinde bayram havasında geçmesini dileyen Demirtaş, amacın koltuk değil Ereğli’yi büyütmek olması gerektiğini vurguladı. Demirtaş konuşmasında “Ticaret ve Sanayi Odası seçim çalışmalarını takip ediyoruz. Diğer adaylarda geliyor. Bizim temennimiz güzel bir seçim olmasını temenni ediyorum. ‘Kazanan Ereğli olsun, Ereğli ekonomisi olsun’ diyorum. Abi kardeşlik çerçevesinde, bayram havasında bir seçim olmasını temenni ediyorum. Sonuçta Ereğli’nin gidişatı belli. Ereğli her geçen gün ekonomik olarak kötüye gitmekte. Ereğli ve Gülüç her ne kadar ayrıda olsa Ereğli bizim ilçemiz. Ereğli’ye yapılan her hizmetin bize faydası olur. Ereğli’yi ekonomik, sosyal ve hizmet anlamında öne çıkmasını istiyoruz. Ben bu anlamda yönetime yeni gelecek arkadaşlara başarılar diliyorum. Allah yüzünüzü kara çıkartmasın. Amaç koltuk olmasın, kazanan Ereğli olsun” dedi.

“GÜLÜǒTE Kİ HIZLI DOKUNUŞU TSO’DA YAPMAK İSTİYORUZ…”

Başkan Demirtaş ile Gülüç’ te birçok şeyin değiştiğini ve yapılan güzel çalışmaları takip ettiklerini belirten Aslan Keleş ise kendilerinin de Karadeniz Ereğli TSO’da aynı dokunuşu gerçekleştirmek istediklerini vurguladı.

Keleş ayrıoca şu görüşlere yer verdi;

“Bizde sizin söyledikleriniz gibi aynı amaç için yola çıktık. Amacımız Karadeniz Ereğli’yi büyütmek. Karadeniz Ereğli ve Gülüç’ü bir bütün olarak görüyoruz. Karadeniz Ereğli’de istihdam olarak en büyük katkıyı sağlayan Gülüç’tü. Gülüç’ün yeniden eski günlerine dönmesi şehrimizin eski günlerine dönmesi anlamına gelecek. Birlik, beraberlik ve uyum içerisinde çalışma amacıyla yola çıkmış, kendi işinde başarılı, şehrin sorunlarını kendi sorunu olarak gören tüm zamanını ve eforunu şehrin büyümesi için harcayabilecek olan bir ekibiz. TSO’nun 15 Nisan’da organ seçimleri var. Ciddi bir rekabet var ve bu rekabet kaliteyi getirecektir. Bunun sonucunda güzel şeyler ortaya çıkacaktır. Her kes bu amaçla çalışıyor. Sizler burada yakından takip ettiğimiz belediye başkanlarımızdan bir tanesisiniz. Güzel işler yapıyorsunuz. Gülüç’te birçok şeyi çok kısa sürede değiştirdiniz. Bizde aynı dokunuşu TSO’da yapmak istiyoruz. Birçok şeyi değiştirebileceğimizi düşünüyoruz. Sizler bunun en güzel örneklerinden bir tanesisiniz. Seçilmişler olarak birlikte çalışacağız. Hepimizin amacı aynı, bu şehri büyütebilmek. Gülüç Karadeniz Ereğli ile entegre olmuş durumda. ‘Bu şehri nasıl büyütebiliriz?’ bununla ilgili oturup konuşacağız. Sizlerde bizi ve arkadaşlarımızı yakinen tanıyorsunuz. Diyalog ile birçok problemin üstesinden gelebileceğimizi düşünüyoruz. Biz bir güç olursak istediklerimizi Zonguldak ve Ankara’dan alabiliriz.”

Keleş ve beraberindekiler, bir süre Demirtaş ile güncel konularda görüş alışverişinde bulundu.

Haber : Ö Cerrah-S Kabatepe
Bu Haber 1045 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :Ereğli TSO Başkan Adayı Arslan Keleş, Muhtarlar Derneği Bşk.Şükrü KIlıç, Gülüç Bld Bşk.M.Gökhan Demirtaş, ziyaret, EReğli;Zonguldak, değişim,

YORUMUNUZ
YORUM EKLE

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

DİĞER BAŞLIKLAR
Kış önlemlerini görüştüler…
“İyi kalpli bir İNSAN arıyoruz…”
Başkan Tekin'e miniklerden ziyaret...
Demirtaş ağır konuştu… 3 oy alıp seçilemeyince!...
Çocuk ve Gençlik Meclisi seçimleri tamamlandı...
Minikler madencilik ürünleri sergisini gezdi…
İŞKUR Müdürü Demirsu açıkladı...
Kuvvetli fırtına etkili oldu…
GÜNÜN SÖZÜ
Kağıda dokunan kalem, kibritten daha çok yangın çıkarır.

( M.S.Fobes )
NÖBETÇİ ECZANE
11 - 12-2018
BURCU ECZANESİ
TEL : 316 22 12
İtfaiye yolu – Pazaryeri
Kdz.Ereğli / Zonguldak

ÇİLEK ECZANESİ
TEL :
Kepez Mah. Prof.Muammer Aksoy Cd. No: 32A
Kdz.Ereğli / Zonguldak

 Nöbetçi Eczaneler
 
İSTATİSTİK
  İstatistik
  Dün : 46868
  Bugün : 46863
  Toplam: 89155293
   Şuan Çevirimiçi:

 376 konuk,

 
YORUMLAR
En son yorumlanan haberler
» İki gün sonra ilk yemek...
» Yolcu indirme yerlerinde son durum?
» Hayal ettiler… Projelerini hayata geçirdiler… Video lu Haber
» 28 yıllık rüya gerçek oluyor!
» Kaza yapan araç yoldan kaldırılırken….
» 2019 yılı ‘ATATÜRK yılı’ olsun… Video lu Haber
» İş adamlarından gündeme dair açıklamalar...
» Jandarma ve Milli Eğitim’den ortak çalışma…
» Hakeme kafa atan futbolcuya ceza yağdı...
» Belediye Meclisi vazgeçmiyor...
 
SÜPER LİG PUAN DURUMU
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Ortaklık Yapımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
Grubu Tanıyalım
Grup Firmaları
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com