KASHMİR PARK YAN BANNER
kashmir park, akçakoca, bir doğa harikası, canlı müzik,
kdz. ereğli, oked emlak, emlak borsası, değişim medya,
kdz. ereğli, buzdağı su, yeni yüzüyle hizmetinizde,
23 Şubat 2019 Cumartesi
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2018 Seçim
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
ANA SAYFA  / SİYASET
“BÖLGEYİ BİLEN GELSİN!”
“BÖLGEYİ BİLEN GELSİN!”

“BÖLGEYİ BİLEN GELSİN!”

 20 Nisan 2018 11 : 29 

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, “Kaybettiğimiz yerleri kazanmak için daha yeni, o bölgeyi daha iyi bilen, sorunları çözecek kişileri getirmemiz lazım. Yoksa yine kaybederiz. Reisin şemsiyesi altında bunlar elde ediliyor, onun arkasına geçip bir yere gelme seçimi değil bu seçimler. Vatandaş diyor ki ben reisi takdir ediyorsam onu seçerim diyecek. Milletvekillerine gelince belki beğenmeyecek. Oraya aday olanlar bu yüzden kendine güvenecek. Oy alabilirim diyenler o makama gelecek” dedi.

13-14 yıldır siyaset yaptığını belirten Uçar, Zonguldak doğumlu olduğunu, işletme mezunu olduğunu ve ticaretle uğraştığını, 2001 yılında parti kurucusu olarak AK Parti saflarına katıldığını söyledi. 2006 yılında Celil Uzun’un ardından il başkanlığı görevine geldiğini, 2015 genel seçimleri için istifa ederek İl başkanlığını bıraktığını söyledi.

Uçar, Seçim sürecinin nasıl gerçekleştiğine ilişkin bir soruya, çok kısa süre içinde Türkiye’nin siyasi gündeminin değiştiğini ifade ederek “Herkes abandone olmuş durumda. Hızlı bir karar alındı. Karar temenni ederim, ülkemiz adına hayırlar getirsin. Bununla ilgili akademisyenler yorumlar yapıyor, siyasetçiler, yazarlar konuşuyor. Sayın cumhurbaşkanımızın, sayın Devlet Bahçeli’nin bir araya gelerek vermiş oldukları bir karardır. Bunların derinine inmek haddimize değil” dedi.

Adaylık sürecine ilişkin bir soruya cevap veren Uçar, “Birinci sıranın takdiri genel başkanındır. Bunu bulmak zordur. Bir numara temsil ettiği bölgenin en üst makamıdır siyasi olarak. Birinci sıradaki kişinin mutlaka birtakım özellikleri olması lazım. Birinci sıra, temsil ettiği bölgede her anlamda karşılığı olan bir isim olmadı. Bunun takdirini genel merkez verecektir ” dedi.

“HERKESE SORUMLULUK DÜŞÜYOR”

Şu andaki milletvekillerinin tartışma konusu olmayacağını belirten Uçar, Köksal Toptan’ın kriz oluşturacak noktalardaki müdahaleleriyle önemli bir tecrübe kazanmalarına vesile olduğunu söyledi.

Uçar şöyle devam etti.:

“Şu anda geçmişi konuşmak yerine gelecekte neler yapılabileceğini konuşmak lazım. Şehrimizin sadece siyasete değil, iş, sanat tüm camiaları bizim için değerlidir. Bunların başarılı olması bizim için değerdir. 7 Haziran’dan bu yana milletvekilleri üç yıldır görev yapıyor. Başardıkları var, yapamadıkları var bundan sonraki 65 günlük süreci konuşmak lazım. Herkes aday olabilir ama biz isteriz ki bu şehrin bütün coğrafyasını, kesimlerini özümsemiş arkadaşlarımızın burada görev yapmasını isteriz. Ak Parti iktidarında çok büyük değişimler oldu ama açıkçası şehrimiz bundan payını tam olarak alamadı. Bunun için herkese sorumluluk düşüyor. Burada herkesin gerçekleri konuşması, paylaşması lazım ki bu süreçte başarılı olacak kişiler buraya gelsin. Erken seçim Zonguldak için bir fırsattır. Genel seçim yerel seçimlerin bir aynası olacak. Yeni bir seçim. Başkanlık seçimi var. Toplumun buna bakışı önemli. Ani bir kararla seçime gidiyoruz. Şahsımız ve ülkemiz adına hayırlar getirmesini diliyorum.”

“İki lider konuştu, tartıştı. Uzun süreli bir çalışma olduğuna inanmıyorum. Sayın başbakanımız da , parti yetkililerimiz de erken seçim zorunluluğu yavaş yavaş nüksetti. MHP’nin bu sürece destek vermesiyle gidilmesiyle bu noktaya gelindi. Durup dururken bu noktaya gelinmedi diye düşünüyorum.”

“ZONGULDAK’IN SORUNLARINI BAŞBAKANA SUNDUM”

Milletvekillerinin sınıfı geçip geçmediği ile ilgili soruya cevap veren Uçar şunları kaydetti:

“Ben il başkanlığı görevini bıraktığımda, başbakanımız Ahmet Davutoğlu, il başkanlığı tespiti yaparken, sekiz yıl il başkanlığı yapmıştım. O dönemde şehrimizin müzmin sorunlarını çözemediğimize dair bir dosya oluşturdum. Kısa öz, görseli olan, yazıya dökülmüş bir dosyayı Başbakanımıza teslim ettim. Bu dosyadaki konulardan birincisi TTK idi. TTK çok önemli KİT kurumlarımızdandı. Bunun rehabilite edilmesi, eski haline getirilmesinin masaya yatırılmasını önerdim. TTK’nın AK Parti iktidarı döneminde muhalif gruplar kapatılacağına ilişkin asparagas yorumlarla gündem yaratıyordu. TTK hala devam ediyor. Çok ciddi zarar etmesine rağmen şehrin en önemli kurumlarından biri. Ben özel sektör zihniyetiyle açıklamak istiyorum. 800 milyon liralık zarar sürdürülebilir değil. Küçültülecekse küçültülebilir, modernize edilebilir diye raporumda belirttim. Popülist politikalarla kurum bir yere geldi, bunu buradan nasıl çıkartabiliriz bunu düşünmemiz lazım. Devlet yetkililerinin, hazinenin, maliyenin buna karar vermesi gerekir diye öneriler getirmiştim. Yollarımızla ilgili önemli sorunlarımız vardı. Her tarafta duble yollar bitti, bizde hala bitmeyen yollar var. Yapılan ama revize edilen yolların yapılması gerektiğini belirttim. Şehir stadıyla ilgili sıkıntıları dile getirdim. Ereğli Tersaneleriyle ilgili beş bin kişinin istihdam edildiği bir yer yaratıldı. Birtakım gelişmeler sonucunda burada birtakım siparişler iptal edildi, sıkıntılar yaşandı.”

Konulara mikro değil, makro düzeyde bakmak gerektiğini dile getiren Uçar, “Zonguldak’ta başbakanımıza sunduğum müzmin sorunların bir an önce çözülmesi lazım. 1. Sıra adayımız Zonguldak’ı teşvik kapsamına aldıracağını söyledi. Keşke öyle olsa da biz de heyecanla destek verseydik. 4 veya 5. Seviyeye girmek için 40-50 kriter gerekiyor. Bu kolay değil. Bu sorunların çözümü için bölgeyi temsil eden siyasilerin ortak hareket etmesi lazım. Bugün 3 milletvekilimiz var. Bu üç milletvekilinin ‘Bu böyle olması lazım’ demesi lazım. Açık söyleyeyim. Bu 3 milletvekilinin bu 3 yıllık süre içinde mutabakat içinde olduğunu görmedim. Birlik beraberlik içinde olursanız başarırsınız, olamazsanız bu hale gelirsiniz” dedi.

Coğrafi olarak Zonguldak’ın ana güzergahlarda olmadığını, kıyıda kaldığını ifade ederek, ana yol yakınlarındaki illerin daha avantajlı olduğunu belirterek, “Adapazarı Filyos tren hattı önemli. Keşke bundan çok daha erken ihale yapılsaydı, bugün yer teslimleri olsaydı, birtakım sektörler faaliyete geçseydi. Onun ötesinde Zonguldak’ın kendi içindeki Devrek-Ereğli arasındaki yol örneğindeki gibi ulaşım sorunlarını çözmediğiniz zaman dışarıdaki insanlar ürküyor. Bunu halletmeniz lazım, ondan sonra genele açılmanız lazım” diye konuştu.

TEŞKİLATLARDAKİ DAĞINIKLIK…

AK Parti içinde teşkilatlarla ilgili dağınıklığın ne olacağına ilişkin bir soruyu yanıtlayan Eski İl Başkanı şunları söyledi:

“Benim temennim böyle bir dağınıklığın, toparlanma sürecini sağlayacak merciler bellidir. Şunu söyleyeyim. Teşkilatın görevi kendi şehirlerindeki yatırımların ötesinde, teşkilatını dinamik tutmak, vatandaşla köprü vazifesi görmek, koordine etmektir. Milletvekillerinin görevi Yatırımların şehre gelmesi için bakanlarla, başbakanla iletişimini kurarak yatırım gelmesini sağlamaktır. İl ve ilçe başkanının yatırım konusunda bir etkisi olmadığını düşünüyorum. Milletvekillerimizin şehrin konularına dair hemfikir olabilmeleri gerekir diye düşünüyorum. Teşkilatlarımızda kongre süreci yaşandı. Her kongre bir dönüşüm sürecidir. Umut ediyoruz ki geçmişte yapılan hatalar tekerrür etmez. Bulunduğu bölge için, ili için çalışır da ben ne kadar katkı sağlayabilirim anlayışıyla hareket eder.”

Yerel yönetimlerle ilgili sıkıntıları değerlendiren Uçar şöyle devam etti:

“Başarılı insanları takdir etmek lazım. Hakikaten halkın takdirini kazanmış yöneticileri alkışlamak lazım. Sayın genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız yüzde 51 ile o makama geldi, birtakım kişiler onu tenkit ediyor. Açıkçası bu demokrasinin özünde eleştirmek var. Ama şunu isterim. Bir yönetici güzel işler yapıyorsa takdir edeceksiniz, yanlış işler yapıyorsa tenkit edeceksiniz. Bazı yayın organlarındaki kişiler bu olgunluğa erişmemiş. Doğru da yapsanız, yanlış da yapsanız eleştiriyor.

Yerel seçimlerden sonra başkanlar, ‘Ben partinin değil, beldenin belediye başkanıyım, görev yaparken oy verdi vermedi diye ayırmayacağım’ diyerek görev yapıyor. Bu duygular içinde bu hizmeti yapan arkadaşları hangi partiden olursa olsun alkışlamak lazım. AK Parti’den sonraki belediye başkanları çıtayı yükseltiyorsa, demek AK parti çıtayı bir noktaya getirmiş, onu yükseltmeye çalışıyor. Bunu taktir etmek lazım. Yerel yönetimlerin tamamı bizim dönemimizde göreve geldi. Takdir edersiniz ki bu insanları göreve getirirken, bunların bu bölgeye bahsettiğim anlamda hizmet versin diye göreve getirildi. Halk da takdir etti veya etmedi. Görevi bittiğinde ona notu verecek. Biz bizim adamımız olsun diye kimseyi bir yere getirmedik. Parti içinde muhalefet grupları oluyor, bu seçmene farklı bir şekilde ulaşıyor. Farklı bir algı oluşuyor. Kaybetmeler, kazanmalar, bir sürü şey oluyor. Bu başarılı, bu başarısız deniyor. Daha başarılı olacak olanı göreve getirmek zorundayız.

Kaybettiğimiz yerleri kazanmak için daha yeni, o bölgeyi daha iyi bilen, sorunları çözecek kişileri getirmemiz lazım. Yoksa yine kaybederiz. Reisin şemsiyesi altında bunlar elde ediliyor, onun arkasına geçip bir yere gelme seçimi değil bu seçimler. Vatandaş diyor ki ben reisi takdir ediyorsam onu seçerim diyecek. Milletvekillerine gelince belki beğenmeyecek. Oraya aday olanlar bu yüzden kendine güvenecek. Oy alabilirim diyenler o makama gelecek. Belediye seçimlerinde de aynı durum söz konusu. Belediye seçimlerinde de aynı durum söz konusu. Görev yapacak olanları getirmek gerek, yoksa tüm partiler için bu hezimet olur. Vatandaş belediye başkanlarının performansını ölçtü.

Zonguldak merkezle ilgili de bir sürü problem var. Bunu sadece mikro düzeyde, Ereğli, Alaplı düzeyinde ele alırsanız kısıtlı bir eleştiri olur. Zonguldak genelini ele almak gerek. Biz isteriz ki belediye başkanları başarılı olsun. Yerel yönetimler başarılı olmazsa, merkezi hükümet o kadar güzel işler yapıyor, yerel yönetimler yapmıyorsa bir anlamı kalmıyor. Seçilenlerin merkezi hükümetin yaptıklarının yerele yansıtması gerekiyor. Kimse cumhurbaşkanının arkasına sığınarak siyaset yapmayacak. İnsanlar partinin oyuyla bir yere gelmeyecek. Kendisinin de belli bir oyu olacak. Yoksa büyük sıkıntılar her kanatta, hem milletvekilliğinde, hem yerel seçimde sıkıntı olur.”

“İL BAŞKANINA BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR”

Tabanla, tavanla ilgisi olmayan insanların makama gelmesi durumunda partililerin heyecanını yitirip kenara çekildiğini ifade eden Uçar, “Siz eğer bu insanları kucaklayabiliyorsanız, bu insanlar koşa koşa gelecektir. Geçmişte yaptığımız çalışmalar, tavanımıza, tabanımıza karşı tutumlarımız, tablo buraya geliyorsa mevcut yönetimdeki arkadaşlarımız bu arkadaşların neden uzak durduğunu düşünmesi, bunu daha yakına çekmek için çalışması lazım. Onlar da bu konuyu düşünüyordur. Teşkilat mensuplarımız bunu başaramıyor diye söylemek bir eski il başkanı olarak bunu söylememiz mümkün değildir” dedi.

AK Parti’nin yüzde34 oyla iktidara geldiğini hatırlatan Uçar, insanlarda bu dönemde bir heyecan olduğunu, ondan sonra da üstüne artı koyarak seçimlere girdiğini ifade etti. İnsanların ülke için bir şey isteme heyecanıyla bir araya geldiğini ifade eden Eski İl Başkanı, “Bu kimdir, bunun takdirini yetkililerimiz yapacak. Mevcut il başkanı arkadaşımıza büyük görevler düşüyor. Bunu yukarıya iletecektir kendisi. Sosyal hayatın içinde, siyasetin içinde olmamış, bazı özellikleri sağlayamamış kişilerle bu heyecanı sağlamak zor” diye konuştu.

Köksal Toptan’ın bir yere gittiğinde bir sürü insanın geldiğini ifade eden Uçar, “Neden? Siyasetin içinden gelen, kitlelerle bağı olan bir kişi. Örgütünüzle, tabanla ilgisi olmayan bir kişi geldiğinde o kişi de sudan çıkmış balığa dönüyor. Siz bu özellikte kişileri getirmezseniz, bu insanlar sizden uzaklaşır. Birileri için beceremiyor demektense, bu heyecanı getirecek insanların portresini çizmeye çalıştım” dedi

“Genel merkezimiz takdir görür, bakan görmek ister, takdir görür liste dışı bırakır. Cumhurbaşkanının sağında solunda gezip onunla gecesini gündüzüne katan bir çok kişi kenarda bekliyor bugün. Şunu söylemek istiyorum, biz Hüseyin Özbakır; Faruk Çatoroğlu, Özcan Ulupınar açısından değerlendirmiyoruz. Bunu vatandaş takdir edecektir. Adayların sıralamasını da yukarısı tespit edecektir. Bununla ilgili konuşmak bizim haddimiz değil.”

“İTTİFAK ADAYLARI… ZEKİ ÇAKAN ADAY OLUR MU?

AK Parti MHP ittifakının yeni isimleri akla getirdiğinin belirtilmesi, burada Zeki Çakan’ın isminin öne çıktığı yorumu üzerine Eski İl Başkanı Uçar, “İttifakta tüm partiler yine adaylarını çıkartacak. AK Parti’nin, MHP’nin adayları ayrı olacak. Burada ortak liste diye bir şey çıkmayacak. Yaşanmış bir süreç var. 7 Haziran’da farklı bir tablo, 1 Kasım’da farklı bir tablo çıktı ama artık bu şehre heyecan verecek birileri olmalı” dedi.

Uçar, “Değişim dönüşümden bahsediyoruz, bunu nasıl sağlayacağız siyasetin içinde, ekonominin içinde diyoruz. Partimiz 18 yaşındakilere seçme seçilme hakkı veriyor. Şimdi 80’li yıllarda siyaset yapmış kişilerden medet ummaya kalkıyoruz. Nice gençlerimiz var yetenekli. Daha zinde isimlerle devam etmemiz gerekiyor” dedi.

“HERKESİ KUCAKLARIZ”

AK Parti Eski İl Başkanı Hamdi Uçar, Ereğli siyasetini karıştırdığına ilişkin bir dinleyici eleştirisine, “Sekiz sene il başkanlığı yaptım, kongreler yaptık, aday adayları çıktı, teke indirmeye çalıştık. Hatta olmadı, demokratik ortamlarda kongreler yapıldı. Biz tavsiyelerde önerilerde bulunmuşuzdur. Bu dönem içinde hatalar kusurlar da vardır ama kimseyi bilerek üzmemişizdir, zor durumda bırakmamışızdır. Bilerek isteyerek kırdığımız döktüğümüz insanlar varsa onları kucaklarız. Her zaman geldiğim bir yer Ereğli. Kimseden kaçmam, gönlünü almak isterim. Hakkını yediğimiz varsa onlarla da bir araya gelmek isterim. Bilerek bir şey yapmamışızdır bu arkadaşlara” cevabını verdi.

1 Kasım seçimlerinde yüzde 49 oy aldıklarını belirten Uçar, bunun çok ciddi bir rakam olduğunu dile getirerek şöyle konuştu:

“Aslında her seçimde üstüne koyduk, hiç zafiyet olmamıştır. Elli artı birin içine siyasi partiler de girsin. Yüzde altmış olsun. Bu tartışmaları da azaltır. Hem dış güçlere, hem içteki hainlere karşı daha güçlü olursunuz. Sadece MHP’ye değil, BBP ve SP’ye de teklif götürüldü. Bu partilerin oyuyla sonuca gidilecek anlamında değil, aynı kulvarda yürüyen insanlar olarak böyle bir birliktelik sağlansın denildi.

Mustafa Uysal’ın ihraç ettik, şu anda konuşup görüşüyoruz. O da bunu takdir ediyor. Aday olursak, Allah Nasip ederse, az önce eleştiren arkadaş da çalışır. Partinin kendi içindeki kuralları neyse, disiplin kurallarını, hizmet kurallarını uygulamaya çalıştık. Adı geçen arkadaşımızı partiye tekrar kazanmak için çabalarımız oldu. Genel merkezle konuştuk. Biri yanlış yaptı, bir daha yaklaştırmayın mantığıyla hareket ederseniz her şeyi kırıp dökersiniz. Şu andaki il başkanımızın da kırdığı arkadaşları vardır ama yeri ve zamanı geldiğinde onları kazanmaya çalışacaktır.”

“İYİ PARTİ SEÇİME GİRER Mİ?”

İYİ Parti ile ilgili ‘İyi parti size pranga olur mu’ sorusunu yanıtlayan Uçar şunları kaydetti:

“İYİ parti bu ülkede siyasette bir boşluk olup da ortaya çıkmış bir parti değil. İYİ Parti diğer siyasi partilerdeki küskünlerin oluşturduğu bir parti. Buraya gelen insanlar belli ki kendi partilerinde sorunlar yaşamış, bunların örgütlendiği bir siyasi oluşum. Bu şu anlama gelir, geçmişte partilerinde uyum sağlayamayanlar, bu kişilerin bir araya gelmesiyle sımsıkı birbirine sarılan bir ekip olacağına inanmıyorum. Burada da küskünler dargınlar olacak. Bir yere geleceğine inanmıyorum. CHP, MHP, diğer partilerde darılanların gideceği bir yer olarak düşünüyorum. O anlamda yüzde 15’lik bir oy potansiyeli olduğuna inanmıyorum, bu bir algı yaratma çabasıdır. Seçime katılma hukuki bir süreçtir. Seçime katılabilmek için belli sayıda örgütlenmesini tamamlaması gerekir. Bunların yasal pozisyonunu iyi bilmiyorum. YSK bunun kararını sanırım yakında verecek. Bence İyi parti kurulmuşsa, kongresini de yapmışsa seçime girer diye düşünüyorum. Ama hukuki bir engel varsa onu bilemem. Girmesin diyenler çekinen taraflardır. Bence seçime katılmaları lazım.”

EKONOMİ GÜNDEMİ…

Uçar, ekonomi gündemiyle ilgili olarak da petrolün varilinin 70 dolara yükseldiğini, her şeyin iç dengelerle ilgili olmadığını ifade etti. Uçar bu durumun tüm sektörlere yansıdığını ifade ederek şöyle dedi:

“Asgari ücret 1300 lirayken 1600 lira oldu yine insanlar şikayet ediyor. Emeklilerin durumu ile ilgili parlamentoda bir çalışma var. Seçimle ilgili değil. Bağkur emeklisinin 600-800 lira emekli maaşıyla mutlu olması mümkün değil. Tarımla ilgili bazı sektörlerde teşvik veriliyor. Günlük düşünen bir toplumuz. Bugün 9 liradan sattığınız bir ürünü seneye 17-18 liraya satacağımızı düşünüyoruz. Bu yanlış. Böyle oldu mu demek ki enflasyon olacak. 1 milyona yakın kişi kadroya geçirildi. Bunların hepsi patronunun iki dudağı arasındaki insanlardı. Tedirgin, korkarak çalışıyordu. Bunlarla ilgili statü belirlendi. Endişe içinde çalışan insanlar rahatladı. Bu hükümetin vaatlerinden biriydi. Bu mali açıdan ek bir külfet getirmiştir bütçeye. Şunu bilmelerini istiyorum. Son dönemde Türkiye 2014’ten bu yana çok önemli bir süreçten geçiyor. Suriye olayları, oradaki operasyonların bir maliyeti var. Bu direk olarak bütçeye yansıyor. Bu nedenle birtakım ekonomik darboğazlar oluyor. Bunları aşmak için zam yapıyorsunuz, bazı şeyler mecburen artıyor, doların fiyatı artıyor, o artınca petrol artıyor. Asgari ücretliye istediğiniz gibi veremiyorsunuz. Verince de 2002 öncesine dönüyorsunuz.”

“ŞU AN ESAS KONU GENEL SEÇİMLER…”

Fatih Çakır’ın da Mustafa Yavuz’un da kendi döneminde göreve geldiğini ifade eden Uçar şöyle dedi:

“İki kriterimiz vardı, teşkilat başkanı akçeli işlerle uğraşmayacak, gayrı ahlaki işlerle uğraşmayacak. Bu arkadaşlarımızla bu konuda en ufak bir şüphemiz yoktu. Olmadı. Onların da kırdığı döktüğü insanlar olabilir ama bilerek yaptıklarına inanmıyorum. Bu arkadaşlar da adayların tespitinde önemli roller üstlenmelidir diye düşünüyorum. Belediye başkanlığı ile ilgili olarak tabanın sevgisine sahip kişilerin aday yapılması gerekir diye düşünüyorum. AK Parti iktidarıyla birtakım işler yapılacaksa böylesi daha doğru olur diye düşünüyorum. Şu andaki belediye başkanlarının altına imza atan benim. Onların başarısı için çaba harcayanlardanım. Eleştirilere karşı onları savunuyorum. Yerel seçimler için şu anda bir şey söylememiz mümkün değil, şu anda esas konumuz genel seçimler.”

Ercan Candan ve Fazlı Erdoğan arasında nasıl bir tercih yapılacağını sorulması üzerine, “Bunu söylemek, bunun dışında aday olacak arkadaşlara haksızlık olur. İkisi de birlikte çalıştığım insanlar. Bu konuda bir şey söylemem doğru olmaz” diye konuştu.

Program esnasında MÜSİAD Kdz Ereğli Şube Başkanı İbrahim Sezer, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Yusuf Kalay, Partililer ve ziyaretine geldikleri Uçar ile hatıra fotoğrafı çektirdi

Haber : Hüseyin Aksakal
Bu Haber 841 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :kdz. ereğli, değişim radyo, kara tren, şenol azman, ak parti önceki dönem il başkanı, hamdi uçar,

YORUMUNUZ
YORUM EKLE

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

DİĞER BAŞLIKLAR
Posbıyık sahaya indi
Şahin’den ‘Ağır Ceza’ müjdesi
“CEVABI HALK VERECEK!”
Uysal seçim bürosu açılışında konuştu:
Posbıyık’tan bir ilk…
Şahin meclis üyesi adaylarıyla buluştu!
Posbıyık: “Artık sahalardayız!”
SAADET EKİBİNDE KİMLER VAR?
GÜNÜN SÖZÜ
Sessizliğinizden bir kez pişman olabilirsiniz ama söylediklerinizden sık pişmanlık duyarsınız

( anonim )
NÖBETÇİ ECZANE
23 - 02-2019
GÜR ECZANESİ
TEL : 322 50 10 - 11
Müftü Mh. Çetin Apatay Bul. No: 20A Ekomar Acil Yanı
Kdz.Ereğli / Zonguldak

KAAN ECZANESİ
TEL : 322 00 38
Sarıkorkmaz Mah. Şehit Er Kudret Özcan Sk. No:24-A
Kdz.Ereğli / Zonguldak

 Nöbetçi Eczaneler
 
İSTATİSTİK
  İstatistik
  Dün : 37527
  Bugün : 17686
  Toplam: 92910450
   Şuan Çevirimiçi:

 251 konuk,

 
YORUMLAR
En son yorumlanan haberler
» Şahin’den ‘Ağır Ceza’ müjdesi
» Posbıyık sahaya indi
» Posbıyık’tan bir ilk…
» Şahin: “TAAHHÜDÜMDÜR!”
» Uysal seçim bürosu açılışında konuştu:
» Şahin meclis üyesi adaylarıyla buluştu!
» Posbıyık: “Artık sahalardayız!”
» Öztürk, Ankara Başsavcısı Kocaman’ı ziyaret etti
» AK Parti listelerini teslim etti
» İttifak bilmecesinde son nokta…
 
SÜPER LİG PUAN DURUMU
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com