kashmir park, akçakoca, bir doğa harikası, canlı müzik,
27 Mayıs 2019 Pazartesi
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2019 Seçim
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
ANA SAYFA  / SİYASET
İyi Parti Aday Adayı Bayraktar Değişim Radyo’da konuştu
İyi Parti Aday Adayı Bayraktar Değişim Radyo’da konuştu

İyi Parti Aday Adayı Bayraktar Değişim Radyo’da konuştu

 03 Mayis 2018 17 : 14 

İyi Parti Önceki Dönem İl Başkanı ve Milletvekili Aday Adayı Ragıp Bayraktar, “Tersanelerin durumu, TTK’ya işçi alınmaması, kapatılma çalışmaları, her ilçedeki sorunlara çözüm bulunması gerekiyor. Sadece fotoğraf vermek için buraya gelen siyasetçilerle sonuç alınamayacağını anlatıyoruz. İyi Parti olarak iyi olacağımıza inanıyorum. İyi olmak için yola çıktık” dedi.

İyi Parti Aday Adayı Ragıp Bayraktar, 93,9 Değişim Radyo’da yayınlanan ve Gazeteci Şenol Azman’ın hazırlayıp sunduğu Kara Tren Programı öncesinde Değişim Medya CEO’su ve Değişim Radyo Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Doğan, İYİ Parti Alaplı İlçe Başkanı Emrullah Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Değişim Radyo Yönetim Kurulu Başkanı Doğan, Ragıp Bayraktar’a başarılar diledi.

Bayraktar, programda Gazeteci Şenol Azman’ın bölge ve ülke gündemi, partisi ve kendisine ilişkin sorularını yanıtlarken, Çarşamba günü itibarıyla aday adayı başvurusunu yaptığını söyledi.

1960 Bartın doğumlu olduğunu, Liseyi Kabataş Erkek Lisesi’nde okuduğunu, önce Orman Mühendisliği, Sonra da İnşaat Mühendisliği eğitimi aldığını belirten Bayraktar, ticaret hayatında esnaflık yaptığını, iki erkek çocuk babası olduğunu, eşinin de öğretmen olduğunu, 22 yıldır Zonguldak’ta ticaretle uğraştığını söyledi.

Örgütlenme konusunda ilçelerin tamamlandığını, beldelerin de büyük oranda tamamlandığını ifade eden Bayraktar, “bizler erken seçim olduğunda hazırız dediğimiz konu buydu. Yeni bir parti olduğumuz için çok çalışmamız gerekiyordu. Türkiye seçim stratejilerine girmeden biz hazırdık. Siyasetin hiçbir zaman içinde olmadım, herhangi bir parti üyeliğim yoktu. Tıkanmış Türkiye’yi görünce, beklediğim partinin de kurulduğunu görünce siyasete girdim. Biz Meral Akşener’in takipçisiydik, bu partinin kurulmasıyla siyasete girdim. 22 Kasım’da atamam yapıldı. Aktif olarak 27 Kasım 2017’de siyasete başlamış oldum” dedi.

“İYİ PARTİ YENİ BİR PARTİ…”

İyi Parti’nin ülke için bir umut olup olmayacağı sorusunu yanıtlayan Bayraktar şunları söyledi:

“Genel başkanımızın iki buçuk yıllık süreçte parti oluşumu çabaları oldu. İyi parti 25 Ekim’de kurulmuş bir partidir. MHP’nin devamı olan bir parti değil yeni bir partidir. Kurucular içinde geçmişi olan insanlar var ama Genel başkanımızın açıklamasıyla, İyi Parti yeni bir partidir. Halkımız için üçüncü bir çıkış yolu olarak kurulmuş bir partidir. Partinin tabanından büyük bir destek var. Milletin kurduğu bir partidir İyi Parti.”

“MİTİNGİMİZ SEVİNDİRDİ”

Meral Akşener’in mitingi konusundaki kamuoyuna yansıyan haberleri değerlendiren Bayraktar, “Genel başkanımız İyi parti İl Başkanlığı binası açılışını programına aldı. Aslında biz binamızı daha önce faaliyete geçirmiştik. 28 Nisan’da bunun planlamasını yaptığımızda seçim atmosferine girmemiştik. Meydandaki kişi sayısını gözlemlemek zordu. İyi bir havaydı. İnsanlar gölgelerden, çeşitli yerlerden izliyordu. Meydan zaten doluydu. 3-4 bin civarında bir kalabalık vardı. Şu anda OHAL’le yaşıyoruz. Birçok insanımız gelmek istedi ama gelemedi. Orada olmak isteyip olamayan birçok kişi vardı. Kadın ve gençlerin mitingde bulunduğunu gördük. Bizim partimizin bir kadın ve gençlik partisi olduğunun ispatıdır bu. Beş aylık bir partinin böyle bir izdihamla karşılanması çok mutlu edici. İnşallah 24 Haziran seçimlerinde doğru bir sonuç alacağımızı ve inşallah iktidar ve cumhurbaşkanlığı yolunda bir adım olacak gösterge oldu. Bu bizim için sevindirici bir görüntüdür” dedi.

Kendilerinin iktidar kadar bir miting yapmak istediğini ama taşıma veya vaatlerle oraya insanların getirilmediğini, insanların ceplerinden para harcayarak oraya geldiğini ifade eden Bayraktar, “Bu manzarayı bize yaşatan kişiler on binlerden daha değerlidir bizim için. İktidar partisinden olmayanların işe girmekte zorluk yaşadığını savunan Bayraktar, “herkes aşının ekmeğinin peşinde, bunun korkusunu yaşıyorlar” diye konuştu.

“YERLİ Mİ YABANCI MI?”

Adayların yerli veya yabancı olmasının genel merkezin takdirinde olduğunu ama kendilerinin Zonguldak’ın çocukları olduğunu ifade eden Bayraktar şöyle devam etti:

“Beş aylık bir partiyiz. Yerel adaylarla devam etmek istiyoruz. Buranın sıkıntılarını bilen, burada esnaflık yapan, buralarda hayatını sürdüren biri olarak aday adayı olduk. Nihai sonuç genel merkezin vereceği sonuçtur. Bu doğrultuda çıkacak bir şeye saygı duyarız ama mücadelemizi verirken yerel adayların aday olmasını esas alıyoruz. Zonguldak’tan adayların gösterilmesini talep ettik. Siyasete girdiğiniz zaman omuzlarınızda ağır bir yük hissediyorsunuz. Zonguldak’ın sorunlarını anlayan ve bunları çözmek için yol arayanlar olarak aday adaylığı başvurusu yaptım. Zonguldak için isteklerimizi yaptık. Zonguldak’ta yaşammış, dışarıdan atamayla gelen adayların sıkıntısını çok çektik. Bugünkü Zonguldak’ın sıkıntısı 1991’den başlıyor. Bütün illeri geziyoruz, Zonguldak’a baktığınızda ne kadar cezalandırıldığımızı anlıyoruz. Tersanelerin durumu, TTK’ ya işçi alınmaması, kapatılma çalışmaları, her ilçedeki sorunlara çözüm bulunması gerekiyor. Sadece fotoğraf vermek için buraya gelen siyasetçilerle sonuç alınamayacağını anlatıyoruz. İyi Parti olarak iyi olacağımıza inanıyorum. İyi olmak için yola çıktık.”

“ÜÇÜNCÜ VEKİL İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”

Bayraktar, seçim sonuçlarına ilişkin bir soruya, siyasetin iddialı olmayı gerektirdiğini söyleyerek yanıt verdi. Beş vekil için mücadele edeceklerini, beş vekili de istediklerini belirten Bayraktar şöyle konuştu:

“Bugüne kadar 3 AKP’den, 2 CHP’den vekil var. Bizim ölçümleyemediğimiz miktarda tabanda oyumuz var. Araştırma şirketleri sorular sorarak çıkardıkları yüzdeleri konuşuyor ama bayanların ve gençlerin oylarının tam ölçülemediği bir durumdayız. Zonguldak’ta yüzde 17’lik oy kullanmayan bir kesim var. 385 bin kullanılan oy var. Oy kullanmayanlar iktidar ve muhalefet partilerine kızarak oy kullanmıyor. Bunları da sandığa getirmek için yola çıktık. Bunlardan da umutluyuz. MHP ile AKP’nin yapmış olduğu ittifak ve karşısında bizim yaptığımız dörtlü ittifak söz konusu. İsmi hala çalışma halinde. Sanıyorum yarın açıklamalarını daha net alacağız. Saadet Partisi, İyi Parti, Demokrat Parti ve CHP ittifak ediyor. Toplam oyları etkileyecek bir süreç var. Burada Cumhurbaşkanlığı ve vekillik seçimi söz konusu. İktidar partisinden cumhurbaşkanına oy vermeyip genel başkanımıza oy verecek insanlar var. Sandık başka bir şey. Konuşma ve gündemler farklıdır ama sandıkta tek başına kalınca insanlar duygular ve kalbine bakarak oy verir. Neticede iki milletvekilliğine adayız, üçüncü vekil için de mücadele edeceğiz.”

EREĞLİ KAÇINCI SIRADA?

Çıkacak adayların niteliklerinin sıralamayı da belirleyeceğini dile getiren Bayraktar, “Ereğli tabii ki ikinci sırada olabilir nüfus çoğunluğuna bakarak. Bölgenin kritiğine de bakmak gerekir. Oy oranlarını üçe bölmek gerekiyor. Ereğli Alaplı grubu, Merkez Grubu ve Vadi bölgesi olmak üzere üç bölgemiz var. Merkezin her zaman bir ağırlığı olur ama ikinci ya Ereğli Alaplı, ya da vadi bölgesi olmalıdır. İlk iki adayın merkezden olması diye bir durum olmaz” dedi. Bayraktar, “Bence nüfus ağırlığı açısından ikinci sıra Ereğli’dir” diye konuştu.

İYİ PARTİ NEREDEN OY ALIR?

Gazeteci Azman’ın, İyi Parti’nin Zonguldak’ta nereden oy alacağına ilişkin sorusuna ise şu cevabı verdi:

“Hedefimiz tüm partilerden oy almak. İyi parti olarak merkez partiyiz. Şu ana kadar sıkışmış siyaseti açmak için buradayız. Halkımızdan da teveccüh görüyoruz. 28 Nisan’da yaptığımız mitingde ne kadar güçlü olduğumuzu gördük. Bu kısa sürede ilçemizden ve il merkezimizden gelen üç bin kişinin üstünde insanlar var. 1 Nisan’da bir kurultay geçirdik. Öyle bir korku vardı ki. Tüm basına baskı yapıldı. Kurultayımız basında yayınlanmadı. Polisin verdiği rakamlara göre 123 bin kişi vardı. Bunları değerlendirdiğimizde ne kadar teveccüh gördüğümüzü anlıyoruz. Sandık çok yaklaştı, erken seçimle beraber ne kadar çok çalışabilirsek, o kadar ikna edebileceğimizi göreceğiz. Zonguldak’taki oyların yarısına talibiz, genel başkanımızı Cumhurbaşkanı yapmaya talibiz.”

Telefonunun 24 saat açık olduğunu, sosyal medyadan yazılan her şeye cevap verdiğini, ulaşılmaz bir insan olmadığını belirten Bayraktar, “Herkes istediği zaman bana ulaşılabilir” dedi.

EREĞLİ’DEKİ İSTİFALAR…

Asım Tazegül’ün önce atamayla, sonra da kongreyle görevine devam ettiğini belirten Bayraktar, istifaların nedenini şöyle açıkladı:

“Konu İl kongresi ile ilgiliydi. Ereğli’den de aday çıkmıştı. Sonuçta bazı arkadaşlar yönetimden istifa etti. Üyelikten istifa etmiş değiller. Biz hep birlikteyiz. Bir olmamız da gerekiyor. Şu anda bir cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimi gündeme geldi ve birlikte olmalıyız. Bizim birlikte yol yürüyeceğimiz insanlara ihtiyacımız var. Bizim yönetimdeki arkadaşlardan beklediğimiz çalışmalarıdır. Burada sonuçta bir ilçe başkanımız var. Onun takibi doğrultusunda bu işi yürütmenin doğru olduğuna inandık ve bu şekilde ilerledik. Diğer partilerde bu sıkıntılar olmayabilir ama onlarda da var. Evlilikte bile nişanda sıkıntılar oluyor, evliliğe gitmeyebiliyor. Kongrelere kadar nişanlılık sürecini atlattık. Bunlar kısa sürelerde oldu. Beş ayda bir partinin oluşturulması, yönetimlerin oluşturulması, sekiz kongrenin, il kongresinin, büyük kongrenin yapılması, şu anda da seçime gidilmesi ancak iki senelik partilerde olabiliyor. Biz bunları başardık. Bu yaşananlar da normal şeyler.”

Azman’ın, Ereğli’ye neden yerli bir ilçe başkanı belirlemediklerine yönelik eleştirilerini yanıtlarken, kendilerinin memleket ayrımı yapmadan, Türkiye’nin her tarafıyla bir ve beraber olduklarını ifade eden Bayraktar, “Sekiz ilçe için büyük bir çalışma programı yaptık, incelemelerimizi, adaylarımızı belirledik, görüştük. İlçe başkanlarını tüm talipleri gündeme alarak yaptık. Asım başkanla bir yola başladık. İsimlerin önemi çoktur ama kendini kabul ettirmesi, ekibini kabul ettirmesi gereken liderlerin kendisidir. Biz il başkanı olarak bir şey değiliz, ekip olarak, çalışma arkadaşlarımızla bir yere gelebiliriz. Tek olarak hiçbir zaman başarılı olamayız. Asım başkanımız da ilçe binamızı kurmuş, ilçe yönetimini kurmuştur. Bundan sonra çalışma arkadaşlarıyla beraber daha aktif şekilde çalışacaklarını düşünüyorum” cevabını verdi.

Bir izleyici sorusu üzerine Bayraktar, “İstifalara ilişkin bir rapor hazırladık, bunu sunmak üzere Ankara’ya gittik. Herhangi birinin görevden alınması için değil. Çözüm için fikirlerimizi beyan ettik. Kendi içimizdeki sorunları çözmek için gittik” dedi.

“SÜRPRİZ AÇIKLAMALARIMIZ OLACAK”

Üniversite kampusu olması düşünülen Eski Hastane Binasının arazisinin askeriyeye devredilmesi konusunda görüşlerinin sorulması üzerine Bayraktar şöyle konuştu:
“Ereğli’nin yılan hikayesine dönüştürdükleri bir bölge. Üç dönemdir iktidardaki parti burayı kendisine siyasi propaganda malzemesi olarak kullandı. Buna göre bir siyasi program çizdi. Ne kadar doğru, ne kadar yalan konuştuğunu görmüş olduk. Sonuçta burası yapılmadı ve buranın başka kuruma verilmesiyle ilgili söylem var. Buz bunlara karşıyız. Bir seçim bildirgesi yapıyorsunuz ve açıklıyorsunuz. Yapamadığınızda bunun nedenlerini açıklamanız gerekir. Bunlarla ilgili çalışmalarımızı 2019’a göre hazırlamıştık ama şu iki aylık süreçte inşallah yetiştireceğiz. Seçim bildirgemizde hayalleri değil, yapılabilecek şeyleri koyacağız. Yerel yönetimlerle iyi olmayan seçim bildirgeleri iyi olmuyor. Bunlara dikkat edeceğiz. Eğitim, sağlık ve spor Zonguldak için olmazsa olmaz. İyi parti olarak iyi bir ekibimiz var. Bu ekiple çalışmalarımızı yapıyoruz. Adaylar netleşene dek bunların çalışmalarını yapacağız. Zonguldak’ın en büyük sorunu göç veren bir olması. Seçim bildirgemizde göç alan bir il haline nasıl getireceğimizi açıklayacağız. En kısa zamanda da bu konuda sürpriz açıklamalarımız olacak” dedi.

“ACİLEN ÜRETİM EKONOMİSİNE GEÇMELİYİZ”

TTK’nın geleceği konusunda nasıl hazırlıkları olduğunun sorulması üzerine İyi Parti Aday Adayı, “bununla ilgili birçok çalıştay raporu inceleniyor. Üniversitenin, TTK’nın, GMİS’in yaptığı çalışmaların tamamını genel merkezde ehil kişilere teslim ettik ve bununla ilgili çalışmalar yapıyor. 16 yıllık AKP’nin yaptığı, TTK arazileri ve TTK’yı boşaltmakla uğraşıyorlar. 15 Bin norm kadrosu olan bir yeri 7 bin kişiyle çalıştırırsanız, iş kazalarının önünü açmaktır. Bu üzücü ve bunun sonucunda doğru, verimli bir sonuç alma şansınız yok. Yapılması gereken işçi açıklarının kazandırılması ve karlı bir şekle getirilmesi gerekir. Her şey kar olarak da düşünülmemelidir. İşletmelerin kültürel ve bölge açısından önemine de bakılmalıdır. TTK da bunlardan biridir. Bu yüzden işçi alınması, açığın kapatılması ve milli servetimiz olan kömürü bizim çıkartmamız gerekir. Bunun yerine dışarıdan ithal ederek devleti dışarı bağımlı hale getiriyoruz. Şu anda AKP’nin yaptığı tamamen dışa bağımlı bir politika. Eti de ithal ediyoruz samanı da. Acilen üretim ekonomisine geçmeliyiz. Üretim ekonomisi yerli ve millidir. Bunun için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Bayraktar, “Zonguldak olarak TTK, Erdemir, SEKA ile olsun, milli gelire katkımız aldığımızdan fazladır. Dolayısıyla önce bu dengenin sağlanması lazım. Zonguldak 770 bin nüfusa sahip olması gereken bir il ama 590 binlerde. TTK’nın işçi alımının yapılması, hak ettiği yeri bulması lazım. Bunun Türkiye’ye sağladığınızla değerlendirirseniz, TTK’nın zararı gibi konuların gündeme bile gelmemesi lazım” dedi.

Tersanelerle ilgili olarak da çalışma yapıldığını belirten Bayraktar, “Tersaneler bölgesi Ereğli için yapılması gereken bir proje, buradaki sorunu da çözeceğiz” dedi.

NEDEN MERAL AKŞENER?
Azman’ın “Neden insanlar Meral Akşener’e oy versin,” sorusuna Bayraktar şu cevabı verdi:

“Liderler kendini ispatlamış kişilerdir. Genel başkanımız bir kadın. Türkiye’de kadınları anlayabilecek, annelik ruhunu bilen, çok değerli bir lider. Burada şunu değerlendirmek lazım. Bizim Türkiye’de nasıl bir siyasete ihtiyacımız var. Ayrıştırıcı, bölücü bir siyasete mi, yoksa anne ruhuyla birleştirebilecek bir ruha mı ihtiyacımız var? 16 yıldır bunun sıkıntısını yaşıyoruz. Söyleyeceklerimizi söyleyemez hale geldik. Ulusal basında insanlar maalesef özgür değil. Özgür olan bir ulusal basın olsa zaten bizlerin televizyonlarda büyük kurultayımız televizyona çıkardı. Baskıcı bir liderin sonucunda bunlar oluyor. Genel başkanımızın yapabilecekleri, tecrübeleriyle bir devlet kadınıdır. Bugün cumhurbaşkanlığına aday olmuş bir kadın olarak değerlendirilmemeli. Kadın ruhuyla gençleri anlayan bambaşka biridir, bu yüzden insanlar oy verecek. Genel başkanımızın burada üstünlükleriyle ilgili söyleyeceğimiz çok şey var. İyi incelemeleri gerekir. Biz yola çıkarken liderimizin peşinden çıktık.”

SON İKİYE KİM KALIR?

Bayraktar, “İnşallah göreceksiniz vaat ettiklerinin hepsini yerine getirecek, iktidar olduğunda sözlerini tutacağını göreceksiniz. Meral Akşener her kesimden oy alacak, kadınlardan çok büyük oy alacak, gençlerden de çok fazla oy alacak. 1993 doğumlu Ezgi Çakar’ın başvurusunu da aldık. Gençlere büyük yatırımlar yapıyoruz. Tıkanmış yapıyı çözmek için bunların önemi büyük” dedi.

Genel başkanlarının iddiasının en baştan beri Cumhurbaşkanı adaylığı olduğunu ifade eden Bayraktar, “Yarın ilk gün. Cumhurbaşkanına imza için tüm halkı ilçe seçim kuruluna bekliyorum. Herkes imza verebilir. Bizim isteğimiz birinci turda yüzde 51’i yakalamak. Zor diyeceksiniz ama biz iddialıyız. Biz genel başkanımızın cumhurbaşkanı olacağına eminiz. İkinci tura kesinlikle Meral Akşener kalacak, zaten kalmaz isek ikinci turda en fazla oyu alan adaya destek olacağımızı açıkladık” dedi.

15 MİLLETVEKİLİ MESELESİ

Bayraktar, “CHP kanadına bakmak lazım. Muharrem İnce’nin adaylığında tabanın ne kadar destek vereceği önemli. Kongre süreci geçirdiler. İnce’yi isteyen büyük bir kitle vardı. Cumhurbaşkanlığında ne kadar oy alacağı önemli ama bizim dileğimiz genel başkanımızın ilk turda Cumhurbaşkanı olması. Burada İnce veya İlhan Kesici olması CHP’nin meselesidir. Hayırlı olsun diyorum” dedi.

CHP’den 15 milletvekilinin İyi Parti’ye geçişini değerlendiren Bayraktar, “Genel başkanımız yüzbin imzayla aday olacağını açıklamıştı. Bu iddiasından da vazgeçmedi. 15 milletvekili şudur. CHP yönetimi ve seçmenine teşekkür ediyorum. Bu gerçekten takdir edilmesi gereken, demokrasinin çözülmesinde seçilmişlerin neler yapabildiğinin göstergesidir. Demokrasinin gereğini yapmışlardır. 15 Milletvekili en son aldığımız bilgiye göre CHP tarafından seçime girecekleri şeklinde” diye konuştu.

İyi Parti Aday Adayı Ragıp Bayraktar, seçmenlere herkesi dinleyerek vicdanları doğrultusunda oy kullanmalarını, bundan sonra aldanmamak için doğru karar vermelerini istedi.

Programda sosyal medya üzerinden gelen izleyici soruları da yanıtlandı.

Haber : Hüseyin Aksakal
Bu Haber 1747 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :İyi Parti, Ragıp Bayraktar, Değişim Radyo, Kdz Ereğli, Zonguldak,

YORUMUNUZ
YORUM EKLE

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

DİĞER BAŞLIKLAR
CHP’li Demirtaş, İŞKUR’u hedefine aldı…
“ZONGULDAK HAK ETTİĞİNİ ALAMIYOR!”
İSTİFA ETTİLER!
Şaibe Algısı
“KAVGA YERİNE HUZUR!”
Eh, ya şimdi?
Seçim Yazıları 5 - MECLİS
Nuri Tekin kazandı, etli pilav dağıttı
GÜNÜN SÖZÜ
Mutluluğun formülü, gerektiğinde önemsiz şeylerle meşgul olabilmektir.

( Edward Newton )
NÖBETÇİ ECZANE
26 - 05-2019
BİLGİ ECZANESİ
TEL : 0372 312 05 00
Müftü Mah. Erdemir Cad. No: 38B
Kdz.Ereğli / Zonguldak

KEPEZ ECZANESİ
TEL : 372 322 01 55
Devrek Yolu Cad.Kavaklık Mah.781d Kdz.Ereğli
Kdz.Ereğli / Zonguldak

 Nöbetçi Eczaneler
 
İSTATİSTİK
  İstatistik
  Dün : 43344
  Bugün : 35684
  Toplam: 96822603
   Şuan Çevirimiçi:

 161 konuk,

 
YORUMLAR
En son yorumlanan haberler
» Trafik masaya yatırıldı...
» Endemik ve Gastronomik… OSMANLI ÇİLEĞİ
» Kömürspor'da Teknik Direktörü TAMAM...
» Belediyeyi yeniden ŞAHLANDIRACAĞIZ!.. Video lu Haber
» Sevenlerini üzdü...
» Esnafa zor anlar yaşattı…
» Yunuslara nazar değdi…
» Özlem sona eriyor… Tarihi sahnede açıkladı… Video lu Haber
» Yer SARI gök KIRMIZI oldu… Video lu Haber
» Kafa kafaya çarpıştılar... Can kaybı, yaralılar...
 
SÜPER LİG PUAN DURUMU
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com