kashmir park, akçakoca, bir doğa harikası, canlı müzik,
22 Mayıs 2019 Çarşamba
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2019 Seçim
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
ANA SAYFA  / GÜNCEL
MHP Gülüç Belediye Başkanı Adayı Atilla Tarık Semiz Değişim Radyo’da…
MHP Gülüç Belediye Başkanı Adayı Atilla Tarık Semiz Değişim Radyo’da…

MHP Gülüç Belediye Başkanı Adayı Atilla Tarık Semiz Değişim Radyo’da…

 08 Mart 2019 13 : 52 
MHP Gülüç Belde Belediye Başkan Adayı Atilla Tarık Semiz, “ İlkokula gittiğimiz zaman çocukların camlardan seslenmeleri, yaşlı teyzelerin ilgisi çok güzel bir şey. İnsanların sevgisini alabilmek benim için en güzel şey. Belediye başkanı değil, çocuklara ağabey, büyüklere evlat olmak istiyorum” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gülüç Belediye Başkan Adayı Atilla Tarık Semiz, Değişim Radyo’da yayınlanan ve Şenol Azman’ın hazırlayıp sunduğu “Kara Tren” programında 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Semiz, programda kendini tanıtırken 1979 Ereğli doğumlu olduğunu, 2003 yılından bu yana Gülüç’te yaşadığını, evli ve iki çocuğu olduğunu söyledi.  İşyerinin Gülüç’te olduğunu, çocuklarının orada doğduğunu söyledi.

MHP adayı “2014 seçimlerinde de MHP belediye başkan adayı oldum. O zamanlarda daha tecrübesizdik. Her zaman geçirdiğimiz süreci o zaman da dolu dolu sevgi dolu, heyecanla geçirdik. Az farkla seçimi kaybettik. Ama zor işleri başardık, verdiğimiz sözleri tuttuk” dedi.

“BİZİM İÇİN ÖNCELİK GÜLÜÇLÜLERİN MUTLULUĞUDUR”

Atilla Tarık Semiz,  yine MHP’den aday olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Ortalama bu dönem yüz oy artış var. Aşağı yukarı geçen dönemki seçmen sayısıyla aynı.  Öncelikle gelmiş geçmiş tüm belediye başkanlarımıza teşekkür ediyoruz.  Gökhan Başkan, ondan önceki on beş yıllık Aydın Güngör dönemine bakıldığında yapılan güzel işler var. Yapılan işler aşamasındaki durum da önemli. Biz o dönem kaybettiğimiz zaman, belediye meclis üyeleri, AK Partili ve MHP’liler 5’e 4 idi. Biz muhalefet etmedik, Gülüç’e hizmet için mecliste bulunduk.  Bizim meclis üyelerimizin verdiği destekle, gücüne güç kattı, başarılı çalışmalar yapması için MHP olarak destek olduk.  Gülüç menfaatine olacak işlerde yanında olduğumuzu seçimden sonra söyledik. Bizim amacımız koltuk sevdası değil. Önceliğimiz millet, bayrak. Gülüç’te de aynı. Gülüçlülerin mutlu olması için üstümüze düşen her şeyi yapacağız.”

“DAHA İYİSİNİ YAPACAĞIZ”

MHP adayı Semiz, Gülüç’ün Alaplı-Ereğli arasında bir geçiş kapısı olduğunu belirterek şöyle konuştu:

“Görüntü anlamıyla sahil projesi güzel oldu ama yapılacak çok işler var. İnsanların rahatlıkla oturamadığı, kafeteryalar bulunmayan, sahilde çay içme yerleri olmayan bir proje hayallerimizin onda biri bile değil. Biz zaten bunun için talip olduk. Orada insanların özlemle beklediği şeyler var. Kadınlarımızın, gençlerimizin, esnafımızın beklentilerini karşılayamadı. Halkla bağdaşmayan projeler var. Biz bunların için aday olduk, inşallah bu seçimi alacağız, daha iyisini yapacağız.

Bugüne kadar yarım iş için yola çıkmadık. Tam yaptık. İnsanlar samimiyetimize inanmasa bu desteği vermez.  Biz Cumhur ittifakı yaptık, genel başkanımızı bu ittifaka zarar vermeden, saygı sevgi çerçevesinde seçim yönetilmesini istedi. Biz yapacağımız işin ciddiyetini anlatarak yola çıktık. Söz verdiğimizde vatandaşın güvendiğini biliyoruz, inşallah biz de sözlerimizin arkasında duracağız.”

“AÇILIŞA  ERDOĞAN VE BAHÇELİ’Yİ ÇAĞIRIRIM”

Seçimi kazanacağına inancını vurgulayan Semiz, “İnsanların bize güvenmesini istiyoruz. Recep Tayyip Erdoğan bizim Cumhurbaşkanımız. Genel Başkanımız MHP Lideri Devlet Bahçeli ittifakın ortağı, inşallah ikisini de açılışlarımıza çağıracağız.  İnşallah girdiğimiz tüm bölgelerde seçimin galibi olacağız. Biz ülke için, beka için bedel ödemiş bir partiyiz. İnsanların bize güvendiğine inanıyorum. İnşallah halkımızla beraber yaptığımız tüm projelerde genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımızı Gülüç’e getirmek için mücadele edeceğim. Bunun sözünü veriyorum” dedi.

Birlik beraberlik içinde, uyum içinde olmadan herhangi bir şeyin başarılacağına inanmadığını belirten Semiz “Ayın 10’unda Büyük Anadolu Otel’de aday tanıtımlarımız var. Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız katılacak. Tüm vatandaşlarımızın katılımını bekliyoruz. Pazar günü saat 14.00’te olacak. Karabük Belediye Başkanımız da aramızda olacak, kendisi bizim gurur kaynağımız. Projelerimize de destek olacak inşallah” dedi.

“MHP’DEN ADAY OLDUĞUMA MEMNUNUM”

Kendisinin AK Parti adayı olarak isminin geçtiğinin hatırlatılması üzerine Semiz şunları söyledi:

“Fatih Çakır, çok eski arkadaşımdır, Gülüç AK Parti Belde Başkanı İsmail Yılmaz da sevdiğim bir ağabeyimdir. 2014 seçimlerinden sonra ben insanlara niye seçimi kaybettik, niye oy vermediler diye sorgulamadım. Demek bazı eksiklerimiz varmış.  CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık faktörü, FET֒nün çeşitli durumları vardı. Seçimler bittikten sonra Gökhan Başkan’a da destek olduk ama İsmail Yılmaz ile de hukukumuz güzel oldu.  Adaylık başvurusu noktasında kimse bana gelmedi, ben de teşkilatlarına gidip görüşme yapmadık. Sadece Gülüç’te normal ortamlarda gelişen olaylar oldu. Hepsi sevdiğim arkadaşlarım.  Teklif AK Parti’den geldi ama Gökhan Başkanın AK Parti’den aday olması bekleniyordu. Ben MHP’den aday olmuştum zaten.  Şöyle bir şey oluştu. Fatih Başkanla görüştük ama sonuçlanmadı. Adaylık başvurusunda bulunmadım, benim bir talebim olmadı, kendileri söyledi ama olmadı.

 MHP’de beş yıl teşkilat başkanlığı, belediye başkan adaylığı yaptım. Partimi, teşkilatımı seviyorum. Ben MHP’den aday olduğuma memnunum, aynı davaya hizmet etmekten dolayı sevinçliyim. İyi ki böyle oldu. Ben MHP’den adaylık istemiştim kesinlikle. Seçimler kolay işler değil. 2014 seçimlerinde kaybettikten sonra sayın Bakanımız Zeki Çakan milletvekili oldu. O atmosfer de çok güzeldi. Dört ay sonraki seçimlerde vekilliği düştü. Yani gerçekten hak eden insanların siyasette olması gerektiğine inanıyorum. Zeki Çakan’ın vekil olması halinde daha da başarılı olacağımıza inanıyordum. Biz de siyasette yeniyiz sonuçta. Hatalarımız olur, hatalarımızdan dönmek iyi şeydir. Biz başarısızlığı kabullenemediğimiz için üzüldük. Bizde hep samimiyet olduğu için her şeyi siyasete yükleyemiyorum. Neticede olduğumuz yerden mutluyum, davamdan mutluyum. Şunu öğrendim, davanın içinde mücadele etmek önemli. En azından bunu öğrenmiş oldum.”

“ÇOCUKLARA AĞABEY, BÜYÜKLERE EVLAT”

Seçmenin niye Tarık Semiz’e oy vermesi gerektiğine ilişkin bir soruyu yanıtlayan Semiz şunları kaydetti:

“Ben yaptığım iş, yaşadığım ortam nedeniyle herkese dokunabiliyorum. Herkesin sevgisi, ilgisini, hayallerini görebiliyorum. İlkokula gittiğimiz zaman çocukların camlardan seslenmeleri, yaşlı teyzelerin ilgisi çok güzel bir şey. İnsanların sevgisini alabilmek benim için en güzel şey. Belediye başkanı olarak değil, çocuklara ağabey, büyüklere evlat olmak istiyorum. Bugün gerçekten büyük bir baskı ortamı var. Bir belediye çalışanının yanından geçerken selam vermeye korkuyoruz.  Bu korku siyasetini biz yapmak istemiyoruz. Herkes düşüncesini özgürce dile getirsin. İnsanlar projeleri değerlendirsin, bizleri değerlendirsin, özlemlerini dile getirsin. Bugünkü şartlardan farklı şekilde davranışlarımızla farklı kişiliğe bürünürsek Allah Bize nasip etmesin diyorum.”

MECLİS ÜYELERİNİ TANITTI

Tüm meclis üyelerinin aynı heyecanla çalıştığını belirten Semiz, “İki doçent arkadaşımız bize projelerimizde yardımcı oluyor. Her mahallemizde hizmet üreten arkadaşlarımız var. Bize güç kattıkları için hepsine teşekkür ediyorum. Birinci sırada Yılmaz çevik var. Madenden yeni emekli oldu. Ormanlı doğumludur. GMİS’te 12 yıl görev yaptı. Heyecanlı bir arkadaşımız. İkinci sırada Sadık Kara var. Ereğli doğumlu, Gülüç Belediyesinden emekli. Kendisi sevilen sayılan bir ağabeyimiz. Üçüncü sırada Damla Gedik arkadaşımız var. 28 yaşında, ordulular, Örencik mahallesini temsil ediyor. Anadolu Hastanesinde çalışıyor. Bize katkı sağlayacağına inanıyorum. Çiğdem Bulut, trafik vedireksiyon öğretmeni. Geçen dönem Gülüç kadın kolları başkanımızdı.  Hüseyin Yalçın Mekanik Operatörü, tersaneler bölgesinde çalışıyor. Gümelili. Aynı şekilde heyecanlı. İnsanlar tarafından sevilen, bir şeyler yapmak için çaba harcayan biri. Ali Galip Zaman kandilli doğumlu, Erdemir emeklisi. Atalay bölgesinden. Murat Demirhan, muhasebeci, o da çengelburnu mahallemizden arkadaşımız. Bilgi birikimi olan donanımlı bir arkadaşımız. Temel Kanca, Erdemir emeklisi. Sağolsun her dönem yanımızdaydı. Samimi bir ağabeyimiz. Son olarak Çetin Demirci ağabeyimiz, CHP meclis üyesiydi. Kendisi sağolsun bizim samimiyetimize inanarak, MHP meclis üyesi olarak aramıza katıldı. Erdemir emeklisi ve sendikada görev yaptı. Halen belediye meclis üyeliği devam ediyor.” Dedi.

PROJELER…

2014 seçimlerinde Gülüç’ün Ereğli’ye bağlanmasına ilişkin bir söylem bulunduğunu ifade eden Semiz şöyle devam etti: “Gülüç’ü Ereğli’ye değil, Ereğli’yi Gülüç’e bağlayacağız diye bir iddiamız vardı. Bu dönemde en büyük projemiz, Gülüç’ün büyümesi. Hedefimiz bu. Gülüç kurulduğunda, Gülüç Köprüsünden Alaplı’ya kadar hepsi Gülüç’e bağlıydı. Akabinde Hamzafakılı, Topçalı’nın, Göktepe ve Kıyıcak’ın Ereğli’ye bağlanması, Aydın Güngör döneminde Dağlar köyünün Ereğli’ye bağlanması bizi 4 mahalleye düşürdü, beldemizi kısıtlı hale soktu. Bizim en büyük hedefimiz, halkımızla beraber gidilmesi gereken neresi varsa, Gülüç sınırlarını büyütmek. Türkiye’nin hiçbir yerinde böyle bir şey yok. Ereğli il olacaksa Gülüç’ün ilçe olması lazım. En değerli kısımlar Ereğli’ye bağlı. Yatırım yapılabilecek çok alanımız var. Deniz, turizm anlamında Ereğli o bölgeye ulaşamıyor. Gülüç’e bağlı olsa daha iyi hizmet verebiliriz. Gülüç’te işsiz bırakmayacağız. Gülüçlü ablalarımızın çöp toplamasını reva görmüyorum. Herkes kapısının önünü temizlemeli. Benim kapımın önünü orada çalışan kişi temizlemesin. Türk insanının, babanın, eşin bunu reva göreceğini zannetmiyorum.

Dere ıslah projemizi Karabük Belediye Başkanımız Rafet Vergili’ye götürmüştük. Bugünkü sahil projesini 2014 yılında kendim çizdirmiştim. Bizim projemize dayanarak bugüne kadar bu işler yapıldı. Bugünkü sahil projesi benim proje kitapçığımdan hayata geçti. Bununla gurur duyuyorum, kibir, haset etmedik bunun için. Dere ıslah projemizde daha çok eksiklerimiz var. Vatandaşımız orada yürüyüş yapabiliyor ama sinekten kokudan orada duramıyor.  Karabük Belediye Başkanımız bize dere ıslah projemizi hayata geçirmek için söz vermişti. İnşallah ayın 10’unda yeniden bu konuyu ifade edecek. Vatandaşımız oraya özlemle gelecek. Balık lokantaları, kafeteryalarıyla, kötü kokular olmayan bir dere ıslahı gerçekleştireceğiz.

Balıkçılar için sınırlı sorumlu bir kooperatif kuracağız. Şile Ağva’da olduğu gibi köprünün altındaki bendi kaldırıp tekne turlarıyla deniz kenarlarında dolaşıp Gülüç’e katkı sunan bir cazibe merkezi oluşturacağız. Hem Gülüç’e katkı sağlayacak, hem balıkçılarımız gelir sahibi olacak. Derenin içine salaş balıkçı lokantaları yapılacak. Burada çalışan insanlarımızla yüzelli iki yüz kişiye istihdam sağlayacağız.

Yürüyen merdiven projemiz var. Artık sıranın bizde olduğuna inanıyoruz. Karabük, Bartın Belediyeleri bizde, inşallah bu seçimde daha çok belediye alacağız. Burada MHP’nin projelerini Türkiye’ye izleteceğiz. İki mahalleye yürüyen merdiven yapacağız. Biri Anadolu Otel karşısından Örencik mahallesine yapacağız. Oradaki teyzeler oraya çıkarken üzülüyorum. Halk otobüsü işlemiyor. Yol problemi büyük. İmar zamanında düzgün yapılmadığından, rampanın virajlı olması, halk otobüsleri yolcu bulamadığı için oraya çıkamıyor. Bir yürüyen merdiveni de Çengelburnu’na yapacağız. 14 katlılarda oturan vatandaşlarımızın sağlık ocağına çıkmakta sıkıntısı var. Büyük maliyetli bir olay değil diyor Karabük Belediye Başkanımız. Projelendirecek ve yapım konusunda bize söz verdi. Kendisiyle iftihar ediyoruz.

Devlet üniversitesi projemiz var. Nasıl yapacak diyorlar, istedikten sonra yapılamaz diye bir şey yok. Eleştirirken şunu göz önüne aldım. Yıldırım Koleji kapandığında lise olmasındansa üniversitede olması daha iyi olacak dedim.  Denizcilik fakültesi denizi görmeyen bir yerde.  Gerekiyorsa bütün Gülüç’ü genel merkeze, TBMM’ye taşıyacağım ve bunun yapılması için sesimizi duyuracağız. İlahiyat Fakültesinin oraya getirilmesi için çalışma yapılabilir. Bin beşyüz kişiye eğitim verebilecek bir yer burası.

”OKULLARA YÖNELİK PROJELER”

Semiz, okullara yönelik projeleri konusunda ise şunları söyledi:

“Okul gezileri projemiz var. Güzel Sanatlarla ilgili projelerimiz var. Güzel Sanatlar Lisesi Gülüç’te. Buradaki öğrencilerimiz, öğretmenlerimizle güzel bir tatil karnesi hediyesi olarak festival yapacağız. Oradaki çocuklarımızın özgüvenlerini geliştirmesi anlamında bir festival yapacağız. Öğretmenlerimizle, yerel sanatçılarımızla bir araya geleceğiz, Gülüç meydanında yapacağız. Gülüç Halkı en güzelini hak ediyor. Oradaki çocuklarımız bence Aleyna Tilki’den önemli. Daha çok onlara destek verelim, onlar yapsın konserlerini. Okul gezileri anlamında şöyle bir projemiz var. Tarihi bilen, yaşayan çocuklarımız olmalı. Her çocuğumuzu Çanakkale ve Anıtkabir’e götüreceğiz. Dün toplantı yaptığımız bir yerde yaşlı teyzelerimizden biri bizi de götür dedi. Sana da söz veriyorum dedim kendisine. Bütün çocuklarımız Çanakkale ve Anıtkabir’i görmeli. Okul ve sera bahçesi projemiz var. Bunu Doç. Dr. Oğuzhan Karadeniz hocamızla birlikte, çocuklarımızı sanal ortamdan uzaklaştırıp toprağı sevdireceğiz. Şu anda bırakın çocuklarımızı gençlerimizin bile yetişen şeylerin nasıl büyüdüğü hakkında bilgimiz yok. Sadece kırk elli yaş üstünün bize sunduklarıyla bilinçleniyoruz. 2014 seçimlerinde vekillerimizin verdiği söz vardı. İnşallah bunu hayata geçirmek bize kısmet olur.

MİNİ TERMİNAL… MESİRE ALANI… KAPALI PAZARYERİ…

Semiz, projeleri konusunda şöyle devam etti:

Mini Terminal projemiz var. Eski halı sahanın olduğu yere yapacağız. Beş dönümlük bir arazimiz var. Biz hayali olarak hiçbir şeye çıkmak istemedik. Yanımızdaki hocalarımızla birlikte şoförler odası başkanımıza da sormuştuk. Çevre yolu projemiz var. Mini terminalde çok büyük sıkıntı olmuştu şehirlerarası otobüslerin indirme bindirme yapmaması. Bu çevre yolu yapıldığında otobüsler buraya girecek mi. Bunu kapsamlı düşünüyoruz. Kışla Kapı’nın bu bölgeye gelme ihtimali var. Hem yaşam merkezi gibi planlayıp, terminal durumu kalktığında da insanların orada yaşam merkezi olarak hizmet alabileceği bir şey tasarlıyoruz. ”

Semiz, ulaşım altyapısında da çok fazla projeleri olduğunu belirterek, “Direk hastaneye servis sayısını arttıracağız. Sıkıntıyı gidereceğiz. Şu anda tek servis var” dedi.

MHP Adayı, mesire yeri projesiyle ilgili olarak ise, “Mesire ve piknik alanı güzel sanatların üstünde, su deposu civarında ormana ait bir alanımız var. Bir de Eski Yıldırım Koleji’nin üstünde PTT’ye ait bir alan var. Orası şu an atıl vaziyette. Kır düğünü anlamında, vatandaşlarımın buluşabileceği bir alan anlamında bir yer yapacağız. Sosyal tesis oraya da yapabiliriz” dedi.

Kapalı Pazaryeri yapılırken oranın Düğün Salonu olmasını çok istediklerini ifade eden Semiz, “Mevcut dükkânlar iyi değerlendirilemedi. Oraya gelen vatandaşımız yağmurun soğuğun altında. Kapalı pazaryeri projemiz var. İnşallah belediye sineması, tiyatro anlamında projelerimiz var. Camilerimizde cenaze namazlarında kışın ve yazın güneşin altında sıkıntı yaşıyoruz. Cemaatin kötü havadan etkilenmeyeceği şekilde o açık alanları kapatacağız. İftar çadırlarını eskiden Erdemir yapıyordu, inşallah Ramazan aylarımızda iftar çadırlarımızı kuracak, ramazanı beraberce geçireceğiz. El beceri kursları açacağız, halk eğitim kurslarıyla bayanlarımıza iş imkânı sunacağız.”

Semiz, Elpek Bezi, çilek reçeli, gül reçeli atölyeleri kuracaklarını, bunları yapmak isteyen işadamları da bulunduğunu söyledi.

Semiz,  şu anda yapılan anketlerde Gülüç’te önde olduklarını, ancak kalan yirmi günde bu arayı açacaklarını kaydetti.

MHP HEYETİNİ DOĞAN AĞIRLADI…

MHP Gülüç Belediye Başkan Adayı Atilla Tarık Semiz, Değişim Radyo Yönetim Kurulu Başkanı ve Değişim Medya CEO’su Özkan Doğan, Program Yapımcısı Şenol Azman ve program esnasında Semiz’e eşlik eden meclis üyesi adayları programın ardından güncel konularda sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber : H Aksakal
Bu Haber 788 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :DEĞİŞİMMEDYA, MHP Gülüç Belediye Başkanı Adayı Atilla Tarık Semiz Değişim Radyoda, HABER,

YORUMUNUZ
YORUM EKLE

 Yorumlar ( 3 )

Sayfa : [1]
MHP Gülüç Belediye Başkanı Adayı Atilla Tarık Semiz Değişim Radyoda…
sevgili tarık semiz'i canı gönülden destekliyoruz. dürüst,saygılı gülüç sakinleri tarafından sevilen bir kişi.meclis üyesi adayı arkadaşlar da sevilen kişiler.sn semiz başkanlığı hak ediyor.böyle güzel bir yayın yaptığınız için de sizleri kutluyorum.saygılarımla.
Gön : Tekin  09 Mart 2019 : 10:45:16  

MHP Gülüç Belediye Başkanı Adayı Atilla Tarık Semiz Değişim Radyoda…
sayın başkan ati
Gön : gülüç lü  08 Mart 2019 : 17:32:15  

MHP Gülüç Belediye Başkanı Adayı Atilla Tarık Semiz Değişim Radyo’da…
Radyo prlgramlarınız çok güzel kandilli belediye başkanı mustafa aydın'ıda dinlemek projeleri hakkında bilgi almak isteriz mhpli atilla kardeşimizede başarılar dileriz
Gön : Asd  08 Mart 2019 : 13:26:51  Zonguldak

Sayfa : [1]
DİĞER BAŞLIKLAR
Protokol üyeleri curling branşı ile tanıştı
O kaza hayatını değiştirdi...
Siparişlere yetişemiyor...
Sadece O dönebildi…
Halk sağlığı için…
İŞTE YENİ ASKERLİK SİSTEMİ!
Kurum amirleri iftarda buluştu...
Söz verdi, yaptı…
GÜNÜN SÖZÜ
Helalden kazanana hesap, haramdan kazanana azap vardır.

( Hadis-i şerif )
NÖBETÇİ ECZANE
22 - 05-2019
ÖZGÜMÜŞ ECZANESİ
TEL : 316 32 48
Müftü Mahallesi Erdemir Cad. No: 62C
Kdz.Ereğli / Zonguldak

TUNCAY ECZANESİ
TEL : 333 00 10
Kepez Mah. Prof. Muammer Aksoy Cad. No: 121B
Kdz.Ereğli / Zonguldak

 Nöbetçi Eczaneler
 
İSTATİSTİK
  İstatistik
  Dün : 40563
  Bugün : 22641
  Toplam: 96654864
   Şuan Çevirimiçi:

 161 konuk,

 
YORUMLAR
En son yorumlanan haberler
» Özlem sona eriyor… Tarihi sahnede açıkladı… Video lu Haber
» Yer SARI gök KIRMIZI oldu… Video lu Haber
» Kafa kafaya çarpıştılar... Can kaybı, yaralılar...
» “Hiçbir zaman ayrımcılık yapmadık…” Video lu Haber
» “Gençliğe Hitabe yerine konulsun!”
» 100.yıla Özel... Davetlisiniz...
» Gençlik Haftası ziyaretleri başladı...
» İmamoğlu’nun selamı var
» "Yeni Eğitim-Öğretim Çalışma Takvimi Modeli"
» Artık “Açık Kapı”mız var…
 
SÜPER LİG PUAN DURUMU
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com