kashmir park, akçakoca, bir doğa harikası, canlı müzik,
25 Nisan 2019 Perşembe
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2019 Seçim
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
ANA SAYFA  / RÖPORTAJ
MOBİLYA ALMAK İÇİN ŞEHİR DIŞINA ÇIKMAYIN ALFEMO'YA GELİN
MOBİLYA ALMAK İÇİN ŞEHİR DIŞINA ÇIKMAYIN  ALFEMO'YA GELİN

Dünyanın ve Türkiye'nin ünlü mobilya markalarından biri olan Alfemo Konsept Mağazası artık Karadeniz Ereğli'de.

 19 Haziran 2014 12 : 51 

Baba Mustafa Yalçın ve şirket ortakları Karadeniz Ereğli Belediye Meclis Üyesi Serkan Yalçın ve önceki Kelebek Mobilya Sahibi, Alfemo Konsept Mağazası Sahibi ve Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) Başkan Yardımcısı Sertan Yalçın ortalama 50 yıldır Karadeniz Ereğli halkına inşaat sektörü başta olmak üzere mobilya sektöründe hizmet vermeye devam ediyor.

Yalçın Ailesinin yatırımlardı ile 1000 metrekarelik alanda ortalama 100 çeşit ürün ve uygun fiyat yelpazesiyle Meydanbaşı Caddesi Erdemir Yolu üzerinde yer alan Alfemo hizmet vermeye başladı.

Yaklaşık on beş yıldan beri mobilya sektörünün içinde yer alan Yalçın Ailesi, özü mobilya olan zengin bir ürün yelpazesine sahip Alfemo Konsept Mağazası ile yoluna devam ediyor.

Alfemo Konsept Mağazası Sahibi ve Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) Başkan Yardımcısı Sertan Yalçın, Alfemo hakkında merak edilenleri Değişim Medya Haber Merkezi ile paylaştı.

Değişim Medya Haber Merkezi: Firmanızın Kuruluş Öyküsünü Bizimle Paylaşır mısınız?

Alfemıo Konsept Mağazası Sahibi S.Yalçın: Firmamız 1997 yılında, babamız Mustafa Yalçın tarafından, kardeşim Serkan Yalçın ve benimle beraber üç ortak olarak kurulmuştur. 1997 yılından bu yana Karadeniz Ereğli'de inşaat sektörü başta olmak üzere mobilya ve emlak sektöründe faaliyet gösterdik. 1997 yılından bu yana yine firmamız bünyesinde bulunan Kelebek Mobilya ve Mutfak Bayiliğini on beş yıl boyunca Karadeniz Ereğli halkının hizmetine sunduk. Günümüz koşullarının bizi getirdiği noktada farklı arayışlar içerisine girdik. Bu süreç içerisinde Alfemo ile tanıştık. Mevcut Kelebek Mobilya ve Mutfak olan mağazamızı Alfemo Konsept Mağazası olarak, yeniledik. Karadeniz Ereğli'ye daha iyi hizmet vermek için, daha geniş bir ürün yelpazesinde hizmet sunmak için yola çıktık.

Değişim Medya Haber Merkezi: Alfemo Konsept Mağazası'nın Tarzı Nedir?

Alfemıo Konsept Mağazası Sahibi S.Yalçın : Alfemo'nun tarzı daha genç, dinamik, şehre özgün bir tarzı vardır. Alfemo'nun tarzını genelde anlatmak çok zor. Gelip, görmek incelemek lazım. Ürünlerimizi görmeden çok da fazla yorum yapmak doğru olmaz.

Değişim Medya Haber Merkezi : Ürünlerinizin Tasarımında Nelere Dikkat Ediliyor?

Alfemo Konsept Mağazası Sahibi S.Yalçın: Ürünlerin tasarımında öncelikli olarak ürünün sağlamlığını ön plana çıkartarak, dışından çok içinde kullanılan malzeme çok önemli. Tasarımında yine fonksiyonellik çok önemli. Evlerde mobilyayı boğucu bir şekilde değil, daha ferah, daha rahat, daha kullanışlı, daha fonksiyonel ürün geliştiriyorlar. Çok fazla yer kaplamayan ürünler ön plana çıkıyor.

Değişim Medya Haber Merkezi : Alfemo Olarak Müşteri İlişkileriniz Nasıldır?

Alfemo Konsept Mağazası Sahibi S.Yalçın : Alfemo olarak bizim için önemli olan tek şey müşteri memnuniyetidir. Biz her koşul ve şartta müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefleyen bir firmayız. Daha önce de bu böyle olmuştur. Şuandaki müşterilerimizle olan ilişkilerimiz bundan sonraki yeni müşterilerimizle olacak ilişkilerimizin teminatıdır. Bundan önceki müşterilerimiz de iyi bilir. Önemli olan satmak değil, sattığınız ürünün arkasında durabilmektir. Biz bu düşünceden dolayı çok fazla No Name markalarla çalışamıyoruz. Çünkü No Name markaların birçoğunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışamadığınız için müşterileri mağdur ediyorsunuz. Bu da bize zarar veriyor. Dolayısıyla bizim için önemli olan müşterinin memnuniyeti olduğu için daha kurumsal, sattığı malın arkasında duran müşterimizi üzmeyen firmalarla çalışmak bizim için öncelikli prensibimizdir.

Değişim Medya Haber Merkezi : Fiyat Spesifiğinde Alfemo Nasıl Bir Politika İzliyor?

Alfemo Konsept Mağazası Sahibi S.Yalçın : Alfemo'nun her bütçeye uygun ürün çeşidi olması Alfemo'nun en büyük artılarındandır. Bugün Alfemo'da uygun fiyata oturma grupları, yatak odası, yemek odası takımları olduğu gibi üst sekmente hitap eden yatak odası, yemek odası grupları mevcuttur. Dolayısıyla mağazamıza gelen her müşteri grubu kendi bütçesine ve tarzına uygun bir ürün bulabilir.

Değişim Medya Haber Merkezi : Hedefleriniz Nelerdir?

Alfemo Konsept Mağazası Sahibi S.Yalçın : Alfemo olarak hedefimiz; Karadeniz Ereğli'de mobilya sektöründe yeni bir bakış açısı ve tarz getirmek. İnsanların bundan sonra mobilya almak için Karadeniz Ereğli dışına Ankara, İstanbul'a, Düzce'ye gidip mobilya alma ihtiyacının önünü kesmek istiyoruz. Çünkü artık bundan sonra insanlar Karadeniz Ereğli'de istediği tarzda, istediği çeşitte he istediği fiyat aralığında mobilyayı Alfemo Konsept Mağazamızda bulabilecekler.

"YATAK GRUBUNDA 90 GÜN İADE GARANTİSİ"

Değişim Medya Haber Merkezi : Satış Sonrası Hizmet Konusunda Düşüncelerinizi Öğrenebilir miyiz?

Alfemo Konsept Mağazası Sahibi S.Yalçın : Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti. Biliyorsunuz artık yeni Türk Ticaret Kanunu, yeni yasalar tüketicinin beynine birçok kanun maddeleri içeriyor. Tüketiciden de bunun farkında olması gerekiyor. Ürün alırken aldıkları ürünün ödedikleri bedelin karşılığını alabilecekleri yerlerden ürün almaları gerekiyor. En önemlisi bu. Çünkü almış oldukları her ürünün iki yıl garantisi olmak zorunda. İki yıl içerisinde biz üründe fabrikadan kaynaklanan ve üretimden kaynaklanan herhangi bir sıkıntı olduğu taktirde bunu çözmeyi taahhüt ediyoruz. Bu garantiyi zaten vermek zorundayız ve veriyoruz. Bunun dışında satış sonrası değil ama müşteri memnuniyeti ile ilgili bizim yatak grubumuzda doksan gün iade garantimiz var. Müşteri bizim yataklarımızdan alıp doksan gün içerisinde herhangi bir sıkıntı yaşarsa, yatağını gelip buradan bir başka modelle değiştirme hakkına sahip.

Değişim Medya Haber Merkezi: Tüketiciler Mobilya Alırken Nelere Dikkat Etmeli, Önerilerinizi Alabilir miyiz?

Alfemo Konsept Mağazası Sahibi S.Yalçın : İnsanlar mobilya alırken dış görünüşüne aldanmamalı. Ürünün, önemli olan kurumsal kimliğe sahip bir firma tarafından üretilip ve satışa sunulmuş olması çok önemli. Eğer bu ürünün arkasında kurumsal bir firma yoksa aldıkları üründen yaşayabilecekleri bir sıkıntıda mağdur olmaları yüzde yüzdür.

Değişim Medya Haber Merkezi : Son Olarak Söylemek İstediğiniz Bir Şey Var mı?

Alfemo Konsept Mağazası Sahibi S.Yalçın On beş yıldır mobilya sektörünün içerisinde, elli yıldır da Karadeniz Ereğli'de ticaretin içerisinde olan bir firmayız. On beş yıl boyunca bu sektörde en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştık, az önce söylediğim gibi yeni bir markayla Karadeniz Ereğli'ye farklı bir bakış açısıyla, farklı bir ürün yelpazesiyle hizmet etmeye çalışacağız. Bu süreç içerisinde insanlar gelip ürünlerimizi görmeden karar vermesinler. Ürün almak problem değil ama biz Karadeniz Ereğli'deki mobilya alıcısının mağazamızı ziyaret etmeden karar vermesini istemiyoruz. Özellikle mobilya alacakları mobilyalarımızı incelemek üzere bir kahve içmeye davet ediyoruz. Eğer mobilya alacaklarsa almaları önemli değil, bizi göremeden karar vermesinler diyorum. Görsünler, tarzlarına, bütçelerine uygun değilse tabi ki almayabilirler ama bizim mağazamıza gelip de bütçesine, tarzına uygun mobilya bulamayan kimse olmayacağına ben inanıyorum.

Haber : Değişim Medya Haber Merkezi
Bu Haber 4216 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :

YORUMUNUZ
YORUM EKLE

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

DİĞER BAŞLIKLAR
DEĞİŞİM RADYO MIZIKA'YA SES VEREN ÜSTADI AĞIRLADI
"BALTİC ROOM" AÇILDI
YÜZÜNÜZDE GÜLÜMSEME YARATAN HERŞEY, SİZİN BU HAYATTAKİ ..
ÖĞRENCİLERİNİN GÖZÜYLE CUMHURİYET ÖĞRETMENİ NACİYE KIPÇAK
MÜFTÜOĞLU: "GELECEĞİMİZİN TEMİNATI OLAN GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ"
NİLAY TANIK İLE NEFESE DAİR..
200 BİN NUFUSLU BÖLGEYE HİZMET VERİYORUZ
ÇAĞDAŞ BİR YAŞAM VE BİREY OLMANIN YOLU ..
GÜNÜN SÖZÜ
İnsanlara kendilerini nankörlüğe mecbur edecek kadar büyük hizmetlerde bulunmayınız. .

( Honoré de Balzac (1799 - 1850), Fransız romancı )
NÖBETÇİ ECZANE
25 - 04-2019
ERTEM ECZANESİ
TEL : 323 77 07
Erdemir Caddesi No: 20
Kdz.Ereğli / Zonguldak

GÜNER ECZANESİ
TEL : 312 46 46
Sarıkorkmaz Mah. Şehit Er Kudret Özcan Sk. No:20 Zemin Kat D:2
Kdz.Ereğli / Zonguldak

 Nöbetçi Eczaneler
 
İSTATİSTİK
  İstatistik
  Dün : 38543
  Bugün : 634
  Toplam: 95464122
   Şuan Çevirimiçi:

 102 konuk,

 
YORUMLAR
En son yorumlanan haberler
» Başkan Posbıyık’tab çocuklara sürpriz…
» Kdz.Ereğli Yaza hazırlanıyor...
» Jandarma ve İtfaiye ekipleri kurtardı... Video lu Haber
» Uzun, çetin bir yol... Nereden nereye? ŞEMSİ DURDU
» TEK İSTEĞİ…
» Başkan Posbıyık'ın Taziye Mesajı...
» Kadına şiddet… Kısa filmde…
» Tarihi hamamda yıkım başladı AMA!... Video lu Haber
» FİYATI EL YAKIYOR
» Motosiklet ile otomobil çarpıştı… Yaralılar var…
 
SÜPER LİG PUAN DURUMU
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com