KASHMİR PARK YAN BANNER
kashmir park, akçakoca, bir doğa harikası, canlı müzik,
kdz. ereğli, oked emlak, emlak borsası, değişim medya,
kdz. ereğli, buzdağı su, yeni yüzüyle hizmetinizde,
16 Şubat 2019 Cumartesi
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2018 Seçim
  • kdz. ereğli, doğa koleji,
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
ANA SAYFA  / GÜNDEM
“Uysal haddini aştı!”
“Uysal haddini aştı!”

“Uysal haddini aştı!”

 19 Haziran 2018 16 : 06 

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın seçim propagandası esnasında muhalefete yönelik sözlerine “Haddini aşmış, terbiye ve ahlak sınırlarını zorlamıştır. Bir seçim ortamında ki o seçim demokratik bir sandık mücadelesi ise, insanımızın başka bir adayı desteklemesi kadar doğal bir durum olamaz”diyerek tepki gösterdi.

Ocakcı yazılı açıklamasında, Uysal’ın Türkiye'nin kritik eşiği olan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Erken Genel Seçimleri öncesi, oturduğu koltuğun ağırlığına yakışmayacak tutum ve davranışlar içine girdiğini belirtti.

Yasal izin hakkını kullanmadan ve tüm geliri Karadeniz Ereğli halkının ödediği vergiler olan Belediye olanaklarını siyasi partisi için kullanıp sokaklara düşen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ne acıdır ki, 18 Haziran günün gecesi sarf ettiği çirkin sözlerle gündeme geldiğini ifade eden Ocakcı şunları kaydetti:

“Geride bıraktığı dört yılı aşkın görev süresi içinde, vaad ettiği hiçbir sözü yerine getirmediği gibi kentimizi mali ve sosyal açılardan darboğazın içine sokan ve halkına söyleyebilecek sözü olmayan Bay Uysal, 18 Haziran gecesi Kıyıcak Mahallesi'ne gerçekleştirdiği ziyarette çirkin, mesnetsiz; halkı kin ve düşmanlığa sürükleyen ipe sapa gelmez söz ve iddialarla insanlarımızın midesini bulandırmıştır.

Konuşmasında 24 Haziran'daki seçimlere atıfta bulunan Bay Uysal; "Bu seçim, 15 Temmuz darbe girişiminde başarılı olmayanların bir rövanşı. Dikkat edin; bir tarafta birbirine benzemeyen insanlar. Bir tarafta CHP'si, bir tarafta İYİ Partisi... Temel Karamollaoğlu da orada. Bir tarafta da HDP oranın içinde. Bu nasıl oluyor, niçin oluyor? Bir düşünün. Niçin oluyor, biliyor musunuz? Türkiye Cumhuriyeti'nde Tayyip Erdoğansız bir iktidar olsun istiyorlar. Bütün amaçları, bütün hedefleri Tayyip Erdoğan olmasın da kim olursa olsun. Çünkü Tayyip Erdoğan olmazsa, biliyorlar ki Türkiye frene basacak, ilerleyemeyecek ve birilerinin kumandasıyla, birilerinin yönlendirmesiyle hareket edecek. Bunu kim istiyor? Bizim karşımızda olan; PKK'yı destekleyenler, PYD'yi destekleyenler, FETO'nün yaşamasını isteyenler. Çünkü içerdeki en büyük tehlikemiz o. ", sözleriyle bu halkı bölmek isteyen zihniyetin taşeronluğuna soyunmuştur.

Haddini aşmış, terbiye ve ahlak sınırlarını zorlamıştır. Bir seçim ortamında ki o seçim demokratik bir sandık mücadelesi ise, insanımızın başka bir adayı desteklemesi kadar doğal bir durum olamaz.”

“ÖNCE KENDİLERİNE SORSUNLAR!”

Erdoğan'ın karşısında olanları terör örgütleriyle bir tutmak, bu yetmezmiş gibi, kendilerinin sebep olduğu hain darbe teşebbüsünü yapanlarla bu milletin öz evlatlarını ve siyasi partileri aynı çemberin içinde göstermeye çalışmanın tam anlamıyla bir hezeyan olduğunu savunan Ocakcı şöyle devam etti:

“Millet İttifakı içinde bulunan partilerin liderlerini ve temsilcilerini bir araya gelebildikleri için eleştirme yüzsüzlüğünü gösteren bu zihniyetin, yıllar boyu birbirlerine en ağır ithamlarla yüklenen kendilerini boy aynasında görmeleri ve nasıl bir araya geldik sorusunu kendilerine sormaları gerekir.

Millet İttifakı içinde bulunan ve demokrasi yarışında seviyeli bir mücadele örneği gösteren siyasi partileri terör örgütlerinin destekleyicileri olarak göstermek bir tür siyaset ve insanlık dışı bir kompleksin ürünüdür.”

“SUÇ DUYURUSU KABUL EDİLMELİ...”

HDP'yi Millet İttifakı'nın içindeymiş gibi anlatarak halka yalan söylemenin de kelimenin tam anlamıyla bir rahatsızlık ve bozukluk örneği olduğunu belirten Ocakcı şunları kaydetti: “ Ve kendileri daha iyi bilecektir ki tıp dünyasında mutlaka bu durumu izah eden tıbbi bir açıklama vardır. Eğer bir insan bu çirkin iftiraları ve yalanları bilerek dile getirmiş ise ciddi bir hukuki mesele doğması muhtemeldir ve CHP Ereğli İlçe Örgütü bu hukuksuzluğun gereğini yapmak için gereken her türlü mücadeleyi üstlenecektir. İlk beklentimiz, kurulduğu 1880 yılından bu yana, görev yapan başkanlarının hiçbiri tarafından ortaya konmamış bu tür bir saygısızlığa imza atan Bay Uysal'ın, isimlerini ağzına aldığı tüm siyasi partilerden, siyasilerden ve gözlerinin içine baka baka yalan söylediği vatandaşlarından özür dilemesidir.

Biz, bu tür yalan ve iftiralarla halkı kin ve düşmanlık duygularına sevk etmeye özenen Bay Uysal hakkında Cumhuriyet'in şerefli savcılarını göreve davet ediyor ve bu ifadelerine verdiğimiz yanıtın da suç duyurusu olarak kabul edilmesini bekliyoruz.”

Haber : H Aksakal
Bu Haber 7046 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :CHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin “Uysal haddini aştı, Ereğli, Zonguldak, değişim,

YORUMUNUZ
YORUM EKLE

 Yorumlar ( 7 )

Sayfa : [1]
“Uysal haddini aştı!”
HDP İLE KOL KOLA OLAN BİR PARTİ OLARAK

VATANDAŞIN OYUNU HİÇ SAYARAK KENDİNİ BAŞKA PARTİYE

KİRALAYAN VEKİLİNİZİ ALIB TEKRAR VATANDAŞDAN NASIL OY İSTİYORSUNUZ..
Gön : AHMET YALÇİN  20 Haziran 2018 : 10:24:14  Zonguldak

Vatandaş
CHP liler hdp ile kolkola mitinglerde boy gosteriyorlar adam yalan mı söyledi doğru söylüyor tabi ülkemizde yaşanan olumsuzlukların çoğu 15 temmuzun geride birakilanlaridir siz yakıp yıkmak tan başka millete ne vaatler veriyorsunuz milleti keriz yerine koymayın Allah aşkına Akp 16 yıldır hic mi birşey yapmadı ülke yararına yapılan hizmette hiçbir şeyi istemediniz sizin derdiniz koltuk sevdası belirli bir kitleniz var onlarla yürümeye devam edin hayatında dolar bozdurmamis görmemiş insanlar burda ülke batıyor diye ahkam kesmesinler gidin milli silah helikopter tank vs fabrikalarını gezinde dua ... DEVAMI
Gön : Vatandad  20 Haziran 2018 : 10:05:10  Zonguldak

“Uysal haddini aştı!”
UYSALIN HADDİNİ AŞIP AŞMADIĞINA SİZMİ KARAR VERİYORSUNUZ ? ÖLÇÜM ALETİMİ VAR ELİNİZDE HADDİN AŞILIP AŞILMADIĞINI TESPİT EDEN ? ADAM FİKRİNİ SÖYLEMİŞ.
Gön : TANER  20 Haziran 2018 : 01:46:03  Sakarya

“Uysal haddini aştı”
uysal önce yapması gereken işleri bir yapsın sonra sözde bulunsun. o kadar boş bir siyasetci oturuyor ki şu ereğli belediyesinde dediğine bakın " 15 temmuz' un " rövanşı hadi oradan milleti böyle şeylerle aşılamayın laf değil iş üretelim syn uysal iş ....
Gön : Uysal Haddini Aştı  19 Haziran 2018 : 22:25:53  

“Uysal haddini aştı”
sayın başkan mitinglerde gördüğümüz bayraklar hdp bayrakları başkasının değil.insanların aklıyla alay etmeyin.kendinizi kandırıyorsunuz.
Gön : Vatandaş  19 Haziran 2018 : 20:51:12  

Fetöcülere karşı iki
Uysal doğru söylemiş. Siz neden rahatsız oluyorsunuz? Ağzınızdan Fetöcülere, PKK’ya karşı iki söz söylediğinizi duymadık.
Gön : Hasan Özer  19 Haziran 2018 : 16:56:06  Zonguldak

“Uysal haddini aştı!”
Komik adam senin her gün Cuma namazı kılan Cumhurbaşkanı adayının mitinginde "Selo başkan" sloganı atılmıyor mu ? Adam oy vereceklere değil erdoğan karşıtı birleşenlere mesaj vermiş. Belediye imkanlarına gelince senin eski başkanın eşi için belediye imkanlarını seferber ettiğinde nerdeydin. Adam makam aracını bırakmış izne çıkmış sivil araçla ülkenin geleceği için çalışıyor ne var bunda
Gön : ADEM  19 Haziran 2018 : 16:12:55  Zonguldak

Sayfa : [1]
DİĞER BAŞLIKLAR
"Hayır Çarşısı” açıldı
Yüzyılın sorununu konuştular
Havaalanında son durum…
Vekillerden Çufalı’ya Ziyaret
OTİZM DERNEĞİ’NDEN GMİS’E ZİYARET
KARA TREN CANLI YAYIN BAŞLADI
“TESİSLERİ İSTİYORUZ!”
Kara Tren’in konuğu Başkan Uysal
GÜNÜN SÖZÜ
'Cevizin kabugunu kırıp özüne inmeyen cevizin hepsini kabuk zanneder.

( Gazali )
NÖBETÇİ ECZANE
16 - 02-2019
BİRUNİ ECZANESİ
TEL : 323 40 58
Ereylin Alıveriş Merkezi Migros Yanı
Kdz.Ereğli / Zonguldak

DEVA ECZANESİ
TEL : 316 34 76
Hastane yanı
Kdz.Ereğli / Zonguldak

 Nöbetçi Eczaneler
 
İSTATİSTİK
  İstatistik
  Dün : 36117
  Bugün : 14959
  Toplam: 92662582
   Şuan Çevirimiçi:

 414 konuk,

 
YORUMLAR
En son yorumlanan haberler
» CHP’de yöntem belli oldu
» İYİ Parti’de yaprak dökümü
» Posbıyık: “Ereğli canlansın!”
» Başkan Uysal, Sakindereyi inceledi...
» Havaalanında son durum…
» START VERİLDİ…
» İYİ Parti açıkladı: İttifak niye koptu?
» Posbıyık’tan “Miting gibi” açılış
» Şahin gençleri sevindirdi…
» 15 Temmuz’da olmam gereken yerdeydim. siz neredeydiniz?
 
SÜPER LİG PUAN DURUMU
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com